Léa Parkerová

Francie, 2004, 50x52 min

Sonia Rolland, Eric Defosse, Delphine Chanéac, Guillaume Gabriel, Jo Prestia, Xavier Lafitte, Lionnel Astier, Frédérique Bel, Jana Bittnerová (více)

Všetci sa čudujú, čo to vlastne robí. Lea rozhodne nie je typ človeka, ktorý by pracoval v kancelárii a nemihol pritom ani okom. Táto atraktívna mladá žena má totiž povolanie, v ktorom pracuje incognito. Miluje bojové umenia a miluje napätie. Dokáže sa prevliecť do tých najvšemožnejších prevlekov, aby oklamala protivníka a potom mu zasadila zničujúci úder. Pracuje ako špeciálny agent v mene spravodlivosti, no je tu aj jej osobný život. Najbližšia rodina, je priatelia, tí všetci jej nevedomky neraz vedia poriadne znepríjemniť život... (oficiální text distributora)

Agarwaen odpad!

Příšernost..Chtěl jsem se na to párkrát koukat kvůli tý holce, ale i když je to velká kočka, nikdy jsem to nevydrzel dýl jak pět minut.. ()

Brusinka odpad!

Ze zvědavosti jsem koukla, kolik procent tady tenhle podivný seriál má a ve svém úsudku jsem se nemýlila... :D Zdá se, že zbytek světa sdílí mé nadšení. Jak říká KevSpa: Tak odporně slizká hlavní hrdinka se jen tak nevidí. ()

LilyDeLarge

Nechápu tak nízký hodnocení, protože si myslím, že zrovna tenhle seriál je o dost lepší než většina těch německejch kravin ve stylu Kobra nebo Medicopter. ()

Quendi odpad!

Teda od okamžiku, kdy jsem zahlédla, jak si herec, hrající prchajícího vězeň honem nasazoval pouta, která mu během toho prchání spadla nepochybuji o tom, že toto je pravý, nefalšovaný a plnohodnotný odpad. Nejspíš se točilo "na první klapku". Co nejspíš? Určitě! A tak to podle toho taky vypadá. Nadto tu není nic, zhola nic, co by si vůbec nějakou tu hvězdičku zasloužilo. Ani hlavní hrdinka. ()

MartyMcFly89 odpad!

Na tomto seriálu nedokáži najít nic dobrého. A ano, souhlasím s tím, že hlavní hrdinka je absolutním ztotožněním nesympatičnosti. ()

wir2k odpad!

Hlavní hrdinka, která má nepoměrně větší hlavu k jejímu anorektickému tělu denodenně řeže do bezvědomí metrákový lumpy kteří mají svaly neúměrně velké k hlavě. ()

Pruďas odpad!

Zhovadilost největšího kalibru...... větší francouzskou trapármu sem neviděl. Ani ta pěkná kost v hlavní roli tohle z nejhlubší žumpy nevytáhne. ()