B-Dawg, Rosebud, Bud-Dha, MudBud a Budderball jsou jména pěti roztomilých štěnat, která umějí mluvit! Svůj dosavadní život trávila hlavně hraním. Poté, co byli uneseni jejich rodiče, táta Buddy a máma Molly, jsou nuceni postarat se sami o sebe. Vydávají se na dobrodružnou cestu, aby rodiče našli a zachránili. Přitom musí zužitkovat všechny své znalosti, dovednosti a za každé situace držet při sobě. (oficiální text distributora)

KozelB

Jedničku dávám jenom proto, že moje děti při zapnutí filmu vydrží pár minut v klidu. Až začnou mluvit, tak už je to bavit nebude. ()

Majduskabb

¨První film o buddies, příběh se mi líbil, sem tam dobré nápady, je to dobrá oddechovka pro milovníky pejsků, pokud máte rádi filmy, kde zvířata mluví, tak se budete stejně celý film rozplývat nad 5 štěňátkama a budete jim držet pěsti, aby našli svoje rodiče. ()

Thetomasek54 odpad!

Nechápu jak tomuhle někdo mohl dát 4*, když je to taková slátanina plná blbých hlášek a opravdu trapného humoru a přitom to má 48%. Tak to je ten nejlepší vtip tohoto dne. NEJHORŠÍ FILM CO JSEM KDY VIDĚL A UŽ ANI VIDĚT NECHCI!!!. ()