Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Balu...

Jsem si vědom, že jsu tímhle neobjektivní, ale tohle není typ filmu, který by mě svou jednoduchostí urazil - narozdíl od spousty jiných filmů, tenhle, stejně jako předchozí díly ´american pie´ série, mě bavil. Jsou filmy, kterým sice na konci dám **** ale uz po chvilce se přitom dívám na hodinky; tenhle to není.. Britney yo! =) ()

Kovaja

Je jasné že pokračování utrpělo tím že v natáčení nepokračovali staří známí herci(např.S.W.Scott) ale i tak je pokračování koukatelné a člověk se opět zasměje ()

Hopper odpad!

Tak toto je brutalita najhrubšieho zrna, ktorá sa snaží (a aj to dosť neúspešne) byť vtipná vulgarizmami a nechutnosťou. Oproti tomuto paškvilu predstavuje American Pie veľdielo svetovej kinematografie, ktoré si zasluhuje čestné miesto v sieni slávy. Vtipov nula, pomerne pekné kočky (ale to si radšej pustím Hustler) a keď sa ani teenageri na tomto nedokážu pobaviť, tak už potom nikto. A komu je to teda určené ?? ()

Tydlidáš

5/10 - Průměrná komedie při který ubejvá to kouzlo z předchozích dílů. Chybí herci i ta pravá prcičková atmosféra. Ještě to ovšem celkem de. Je tam pár světlejch bodů u kterejch sem se zasmál a námět, že mladej Stifler musí dohnat staršího bráchu taky neni uplně blbej. Čistá průměrnost a nezničitelný Eugene Levy....=) ()

XdanteX odpad!

Ať už si říká kdo chce co chce...Jmenovka "Prci, prci, prcičky:" byla(první tři díly) záruka toho nejlepšího teens humoru. Sic v jistých směrech už napováženou ale pořád oproti ostatním filmům tohotot žánru špička. Pokud ale byly některé vtípky z prvních tří dílů na pováženou.......co potom může říct člověk na dílka již bez hlavních hrdinů těžících jen ze slavného titulu? Většina z dalších pokračování už byla takového filmofekálního rázu že byla doslova nekoukatelná......Tohle už je opravdu moc a jakoby každým dílem to jde ještě níž a níž. ()

Paity odpad!

Je to trapné, je to přiblblé, je to snaha vydělat ještě nějaké ty dolárky a možná si připravit půdu pro ještě další díl. Ach jo. Takhle sprznit původní povedenou předlohu. ()

ThomasL

Docela nechutné od začátku až do konce. Objevilo se sice pár světlých vtipných momentů, ale co na plat, Prcičky měly zůstat pouze jako trilogie. ()

Haymar

Absolutně zbytečné pokračování - víceméně zbytečného (druhého) pokračování. Navíc tentokrát odpískali účast i všichni "klasičtí" herci, což bylo také to jediné, co tuto sérii ještě drželo nad vodou... Úplná žumpa to sice není, ale totální ztráta času rozhodně! ()

ThomasCrown

Taká príjemná komédia. Videl som ju už toľko krát, že som si na ňu zvykol. Ak už kvôli ničomu, tak si ju rozhodne pozrite kvôli Arielle Kebbel. ()

J*A*M*A*L

Tohle už nejsou ty prcičky které byly dřív.To už je docela dobrý odpad.Teď už bez té staré známé party a to já moc ve filmech na více dílů nemám rád, ale i tak že to může být dobré to je blbost a už to prostě nemělo to co bylo dřív.30% ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)