poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Velmi dobře zvládnutý feťácký film se zajímavým obsazením a několika brilantními scénami, které vybočují z průměrného zbytku filmu. Jde o to, že kromě těch několika málo scén (absťák na matraci, porod) se film drží zajetých kolejí líbivosti a bojí se experimentovat, což z něj dělá sice povedené dílo, které ale rychle vyprchá.(16.1.2008)

 • Riley
  ****

  3/4 hvězdičky. Jinak vynikající herecké výkony, pěkná atmosféra, super scény, logický děj. Co chybí?? Nevím. 70% a asi si tenhle film budu dlouho pamatovat. ------------ When you can stop, you don't want to. When you want to stop, you can't. --------- Once upon a time, there was a Candy and Dan... Things were very hot that year... He would climb balconies, climb everywhere. Do anything for her... Oh Danny boy.... Everything was golden... We lived on sunlight and chocolate bars... It was the afternoon of extravagant delight....."I wanna try it your way this time!" You came into my life really fast, and I liked it. We squelched in the mud of our joy.... Then there was a gap in things... And the whole earth tilted... This is the business. This is what we're after. With you inside me... Comes the hatch of death...(18.9.2011)

 • Madison
  ****

  Dve zúfalé ľudské individuality v strhujúcej lovestory, ktorá sa nevyhla depresívnemu nahliadnutiu do vnútra, poznačeného nepriaznivými okolnosťami. Na drogovo ladených snímkach ma vždy zaujíma najmä pitvanie ľudskej psychiky a hľadanie možných príčin, prečo sa konkrétne osoby uchýlia k takému sebadeštruktívnemu konaniu. Candy nenásilným spôsobom ponúka kľúč k pochopeniu zložitých myšlienkových pochodov najmä ženskej hrdinky a jej správanie nemá len prvoplánové pohnútky. Nie je to síce nadčasové, osobito podané dielo typu Requiem for a dream, len "obyčajný" tragicko-romantický príbeh zasadený do života dvoch skľúčených bytostí. Abbie Cornish sa predviedla v najlepšom svetle a Heath Ledger opäť dokázal, že svet prišiel o výnimočného herca.(12.2.2012)

 • claudel
  ****

  Australská kinematografie se nachází na vysoké úrovni, o čemž svědčí řada australských herců, kteří prorazili i za hranicemi - Crowe, Kidman, Blanchett, Watts a trojice Ledger, Rush a Cornish, kteří hrají ve snímku Candy. Heath Ledger opět předvádí své mimořádné herecké schopnosti a Abbie Cornish je neméně skvělá. Mnohem, mnohem, mnohem lepší film o drogách, než mnou nedávno shlédnutý Feťák.(31.8.2008)

 • Madlenka26
  ***

  Jsem docela zklamaná, mám ráda filmy co se týče drog což toto bezpochyb je, ale poprvé se mi nelíbil Heath. Celý film zachránila Abbie, kde mě přišlo, že to ani nehraje, že taková doopravdy je. Což o to, to by ještě šlo, průběh filmu byl nenápadný a tak jsem teda čekala co se stane na konci(jak to bývá) a na konci se vlastně nestalo skoro nic a to mě zklamalo na plné čáře. Ale určitě je to pěkný film, ale nijak ničím zvláštní.(22.5.2011)

 • - Film Candy sa natáčal na viacerých miestach po celej Austrálii, napr. aj v najväčších mestách Sydney či Melbourne. (MikaelSVK)

 • - Předtím, než Candy (Abbie Cornish) málem přizabije Dana (Heath Ledger) popelníkem, sleduje její partner v televizi Zrcadlo (1975). (Fingon)

 • - Muž, ktorý venuje vo filme hereckému duu krabičky s mliekom, je autor románu "Candy". Jeho meno je Luke Davies. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace