poster

Candy

 • Austrálie

  Candy

Drama / Romantický

Austrálie, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  **

  Absolútne netuším, prečo som sa k tomu filmu odhodlal a ako som sa vlastne k nemu dostal, ale jedno viem - bola to chyba ... a nuda. Herecké obsadenie je snáď jediné plus, ale inak príbeh nezaujímavý ako hlavne postavy. Ten kto bere drogy zle dopadne a ten kto to vie, nemusí tento film ani pozerať. Ja som to vedel a tiež som zle dopadol. 45 % - 2*(11.11.2013)

 • Riley
  ****

  3/4 hvězdičky. Jinak vynikající herecké výkony, pěkná atmosféra, super scény, logický děj. Co chybí?? Nevím. 70% a asi si tenhle film budu dlouho pamatovat. ------------ When you can stop, you don't want to. When you want to stop, you can't. --------- Once upon a time, there was a Candy and Dan... Things were very hot that year... He would climb balconies, climb everywhere. Do anything for her... Oh Danny boy.... Everything was golden... We lived on sunlight and chocolate bars... It was the afternoon of extravagant delight....."I wanna try it your way this time!" You came into my life really fast, and I liked it. We squelched in the mud of our joy.... Then there was a gap in things... And the whole earth tilted... This is the business. This is what we're after. With you inside me... Comes the hatch of death...(18.9.2011)

 • claudel
  ****

  Australská kinematografie se nachází na vysoké úrovni, o čemž svědčí řada australských herců, kteří prorazili i za hranicemi - Crowe, Kidman, Blanchett, Watts a trojice Ledger, Rush a Cornish, kteří hrají ve snímku Candy. Heath Ledger opět předvádí své mimořádné herecké schopnosti a Abbie Cornish je neméně skvělá. Mnohem, mnohem, mnohem lepší film o drogách, než mnou nedávno shlédnutý Feťák.(31.8.2008)

 • Slarque
  ***

  Drogy vás mohou vynést do nebe, ale z vaší pozemské existence udělají peklo. Největším problémem tohoto filmu je, že podobných příběhů už bylo natočeno mnoho. A tenhle se divákovi nakonec nezadře pod kůži tak silně jako třeba Requiem za sen. Nicméně ústřední pár je velmi přesvědčivý a Abbie Cornish je nádherná. A když si člověk vezme, že takhle úžasnou kočku může mít za pár babek, tak ty drogy vlastně nejsou zase tak špatné...(1.2.2010)

 • chezush
  ***

  '' When you can stop, you don't want to. When you want to stop, you can't. '' Mám ráda filmy o drogách, ale Candy mi ze všech filmů co jsem na toto téma viděla, připadal nejslabší. Je to sice smutný a tragický příběh, ale po zhlédnutí ve mně nezanechal žádné silné pocity a nepřesvědčil mě, i přes vynikající výkon Ledgera a Cornish. Jedinou výjimkou je scéna s dítětem, která je opravdu silná, ale z jedné silné scény se dobrý film neudělá, bohužel..(27.6.2012)

 • - Muž, ktorý venuje vo filme hereckému duu krabičky s mliekom, je autor románu "Candy". Jeho meno je Luke Davies. (MikaelSVK)

 • - Film Candy sa natáčal na viacerých miestach po celej Austrálii, napr. aj v najväčších mestách Sydney či Melbourne. (MikaelSVK)

 • - Předtím, než Candy (Abbie Cornish) málem přizabije Dana (Heath Ledger) popelníkem, sleduje její partner v televizi Zrcadlo (1975). (Fingon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace