Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

st39.6

Tak jako jo, je to prima a příjemně se na to kouká. Zvlášť druhá polovina, kde se želváci vyblbnou v solidní akci a neplýtvají svým infaltivním humorem, se povedla na výbornou. Jen je škoda, že jí stupidní začátek plný scénáristických křečí nepřipravil pevnější půdu pod nohama, Teenage Mutant Ninja Turtles si totiž mohli vyskočit i pro čtyři hvězdičky. ()

mysiak

Temný návrat legendárnych korytnačiek vyšiel na výbornú...v hlave mi ostala skvelý bitka v daždi, ktorá mi trošku pripomenula Matrix Revolutions, a skvelá animácia, ktoré dokazuje, nie všetko musí byť farebné...ideálny film, ktoré nie moc pre mladšie ročníky ()

Ellmariachi

No tak jsem se na želváky z roku 2007 podíval znovu a musím říct, že zvedám hodnocení. Celý film mě kdysi odradil animací a vlastně hlavně ta mu srazila hodnocení. Dneska už to tak neřeším a i když mě je 30, tak jsem se chvíli vrátil v čase. 70 procent za fajn želví snímek. ()

sta

jako já si to užil úplně nejvíc a hlavně bych vyzdvyhl, že autoři nevyužili klasického modelu současných dětských animáčů, kde se dítě baví příběhem a roztomilostí animace, zatímco dospělý doprovod mají uchvacovat přeplácané intertextové vychytávky.. želvy ninja jsou naprosto svébytným dílem, odkazujícím maximálně na předchozí filmy či seriály TMNT.. paráda! ()

Jillen

Želvy pro mě nejsou vzpomínko na mládí, bo jsme na ně nikdy nekoukal, teda ano, pár dílů kresleného seriálu jsem měl tu možnost shlédnout, ale kdo ěm zná tak ví, že jsme mládí strávil a Anakinem Skywalkerem a ne s nikým jiným tak chápejte, že pro tohle nemám pochopení :)...ale k věci, filmu dominuje ušlá animace a akce, stopáž je krátká a tak film rychle uteče...ááá, to je všechno, to ostatní mi nic neříká a v mých očích nestojí zato...čáááo želváčcí...Dávám 40% ()

JJ.Gibson

Tušení se naplnilo až pookraj. Přesně jsem věděl, že nové želvy takto skončí. A to špatně. Ikdyž se mi moc líbilo grafické zobrazení filmu, tak to ostatní pokulhávalo. Asi největší mínus je za Trhače, jeho absence se zkrátka nedá hodit za hlavu!!! Nové pojetí TMNT se sice snažilo držet kultovního seriálu, ale v mnoha ohledech se to nepodařilo. Nebyly to ty stejné ,,cool" želvy jako dřív, což bylo i ve filmu párkrát rečeno - staré dobré časy. Zas abych tolik nekritizoval, tak se mi hrozně líbila vůdkyně Foot Clanu a vůbec Foot Clan byl supr! Závěrem bych chtěl podotknout, že Kevin Munroe se nevydal tím nejoptimálnějším směrem, tak doufejme, jestli se dočkáme pokračování, že bude mnohem lepší... ()

Ridick

tak v prvom rade tento animak je urceny pre deti a teenagerov. v druhom rade je tu nepekna animacia, taka staticka a kostrbata. v tretom rade je tu zbytocne moralizovanie. no napriek tomju je tu adrenalinova akcia s dost dobrym hudobnym doprovodom....45% ()

Džejkop

Když jsem byl dítě, tak jsem měl jeden sen. I když jsou dětské sny naivní a pomíjivé, tento se mě držel nějaký ten pátek. Chtěl jsem být také ninja želvou, především pak Donatellem. Dodnes mi v uších zní úvodní znělka seriálu a i když již nesním o tom stát se ninja želvou, rád jsem se na dvě hodinky vrátil do prepubertální doby, kterou pokládám za svatou. S otevřenýma očima jsem koukal na to jakým kouskům se naučila April. Holt doba pokročila. Nezlobil bych se za druhý díl, skončilo to poměrně otevřeně, tak jsem zvědavý jestli se dočkáme pokračování. ()

UncleG

Ty tři upachtěný hvězdičky, který jsem želvákům právě napařil, jsou z objektivního pohledu nejspíš trochu moc. Pokud bych chtěl být přísně filozofický, ptal bych se sám sebe, zda si film zaslouží lepší hodnocení jen proto, že jsem před jeho shlédnutím čekal daleko větší trágu. Noví "Turtlesáci" se dají celkem v pohodě dokoukat (to je bohužel asi jejich největší klad), nudí jen místy... A přiznávám, že se tvůrcům filmu podařilo proniknout přímo do mého mozku a poslepu nahmatat tlačítko, kterým se deaktivuje myšlení. Jinak jde pochopitelně o film nevalných technických kvalit, skrznaskrz pitomej, plnej debilních lapsů a nevtipnejch hlášek. Jenže mě to celý (ve svý neskrývaný ubohosti) prostě tak ňák bavilo. No jo, nostalgie je mrcha. ()

PKD

Před 13 lety jsem si říkal, tohlencto, nebude kdovíjaká sláva. A ejhle! Nebyla, hihi. Ne, teď vážně...je to vážně dobré, ftypné a nenudí to. Tohlencto měli udělati jako hraný film, namísto toho rozpačitého filmu o pár let později. No, pořád marně doufám (ale to se nestane, stejně jako se nevzpamatuje jistá slečna) že udělají totální adaptaci Rkového comicsu. NE! pro děti. Páč originál takový není. A originál je prostě...originál. Jasně, kdo na tom nevyrůstal, ale dospěli jsme, tak snad je už gurwa na čase, nám dospělým naservírovati totální řežbu, ne? ()

zipper111

Jooooo!!!!!! Želvy jsou zpátky a v celé své kráse. Skvěle jsem se bavil po celý film, i když mě trošililinku zklamala grafika v dnešní době Pixaru, ale nejspíš také TMNT neměli takový rozpočet. Každopádně jsem si skvěle zavzpomínal na zlaté staré časy, kdy jsem žral želvy, sbíral figurky, plakáty a...určitě má film mezery ale vcelku si 4* zaslouží. ()

sonnak

Trochu se mi to uleželo a musím přihodit hvězdičku (i když jsou to slabší 4)...až na ten slabší příběh a podivné tempo je to přeci jen parádní animák...želví animák. A želvy já rád. ()

Makky

Nostalgia ako hovädo. Ani nedokážem opísať, ako som mal pôvodné Ninja korytnačky rád. Bol som prekvapený zo skvelej animácie, vynikajúcim výberom hudby a následným prepojením do akcie. Nikdy by som ani nepomyslel, že v súčasnosti dokáže niekto natočiť Ninja korytnačky v efektnom a kvalitnom prevedení. Vata medzi akciou je síce infantilná a moje hodnotenie je trocha optimistické, ale na to serie pes. Akcia a boje na záver ma dokázali natoľko upútať, že štyri hviezdy musím dať. ()

BloodyVamp

Nejslabším článkem nových Ninja želv je paradoxně slaboučký a přímočarý děj, kde je od začátku jasné, že záporáci dostanou za vyučenou a želvičky si dají na počest vítezství jejich oblíbenou pizzu (nebo snad ne?). Příběh má neskutečný spád od začátku do konce, epickou hudbu Klause Badelta (na samostatný poslech ovšem natolik nefunguje), vydařenou akci a povedené hláškování. Potěší návrat starého dobrého klanu foot (zde mě potěšil náznak budoucího děje, možná uvidíme opět Trhače !), nadupané finále, které připomene ty nejlepší epizody a všudypřítommný humor. Z hereckých výkonů bylo pro mě jako fanouška buffyversa příjemné slyšet hlas SMG v podání April, která je tu k mému překvapení velmi sexy. Animace postav možná alespoň zpočátku trochu zarážející, ale to je snad nejmenší, co mi na filmu vadilo. Opravdu příště nahradit příšery z jiných dimenzí starými známými. Mně nechybělo téměř nic. Velmi silné 4. ()

gogos

Želvy nám zdigitalizovaly. Oproti původnímu seriálu ubylo vtipu a pocitu uvolněnosti při sledování. Zmizel Trhač. Naopak přišla krásná nová animace, charaktery postav dostávájí nový směr a taky se přidalo jisté napětí. Z April, křehké novinářky, sem nám stal přeborník bojového umění a vraždící mašina... Samotný děj, týkající se artefaktu mi přišel o něco slabší, než zápolení se starým dobrým trhačem, ale i tak si můžu říct, že se restart série po 20 letech docela povedl. Lehký nadprůměr a 3* si to určitě zaslouží... ()

Bat55

Prvý 3-D TMNT film a mne sa to celkom páčilo a vydaním v stánkoch v lacných DVD ma celkom potešili. Má to opäť zaujimavý príbeh a hlášky sú senzačné. Leonardo, Donatelo, Raphael a Michilangelo sú opäť späť a to vo veľkom štýle. Postavy majú dobrý charakter a dvaja z štvorky Ninja korytnačiek budú mať veľa priestoru (Raphael a Leonardo). Je pravda, že hrané staré film sa mi o poznanie viacej páčili, ale ani táto verzia nie je zlá. Stačí len vypnúť mozog a unášať sa dobrou animáciou a skvelou srandou, ktorá zabáva. /65%/ ()

kaylin

Tohle je asi hlavně z nostalgie, i když je pravda, že ta animace rozhodně není nějak zásadně špatná. Příběh je z takových, že máte pocit, že vám něco uniká, ale tak tohle je prostě pro fanoušky želváků. To, že jsou zde nějaké známé hlasy je asi celkem jedno. Mytologické rozměry příběhu jsou hezké, ale možná je tady toho až moc na jednom místě. Seriál želvákům svědčí víc. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith