Bezcharakterní podnikatel William Bank při stavbě luxusního hotelu a herny využil a pak podrazil a okradl obchodního partnera Reubena Tishkoffa. Ten se zhroutil a po silném infarktu leží v nemocnici, kde ho s celou partou navštíví jeho přítel, podvodník Danny Ocean. Podle doktora potřebuje apatický pacient něco, pro co by žil, a podle Dannyho je tím pravým řešením pomsta. Rozhodnou se proto v den slavnostního otevření Bankovo kasino vyloupit a současně zabránit udělení prestižní "Ceny pěti diamantů". Ta má podobu náhrdelníku a získaly ji zatím všechny Bankovy podniky. Vypracují plán, podle nějž má skupina hráčů vyhrát pět set milionů dolarů ve hrách, které bude mít Danny se svými parťáky pod kontrolou. Livingston je přijat k blackjacku, bratři Malloyovi upraví sadu kostek a zajistí jejich doručení do kasina, o výsledky rulety se postarají dálkově ovládané kuličky a uplacení krupiéři. S pomocí velkého vrtáku se parta chystá vyvolat otřesy podobné zemětřesení, které by na chvíli vyřadily sledovací systém z provozu. Místo kontrolora zaujme Saul. Situaci nečekaně zkomplikuje porucha vrtáku, a tak se parta obrátí na Terryho Benedikta. Je to sice jejich nepřítel, ale současně je mu Bankův nový podnik trnem v oku. (TV Nova)

unclejack

Mal som štigro. Dannyho trinástku som videl ako vôbec prvú , čím som sa vyhnul znechuteniu z dvanástky - úprimne obdivujem každého , kto sa po dvanástke ešte odhodlal skúsiť to tu. Film je oveľa lepší než predchádzajúci diel , ale aj tu si Andy Garcia toho veľa nezahrá. Každopádne zaradenie Al Pacina plnohodnotne nahradí priestor vzniknutý po nezaradení J.Roberts a C.Zeta-Jones. Ako zlovestný a nechutne bohatý Bank je Al Pacino ideálny. Tentoraz trochu dôraz na technike a takýchto veciach ale trinástke som sa potešil. ()

DansteR

"You're analog players in a digital world."...Zase jeden navíc. Soderbergh se snaží napravit co dvojka pokazila a v rámci možností se mu to daří. Film vypadá mnohem moderněji (hlavně díky Bankova hotelu), efekty a zlodějské metody jsou taky trochu jinde. I herci na to, že je tam z desest pořádných se opět (jako v jedničce) dobře doplňují a Al Pacino jako skrblík tomu dává třešničku na dort. Po dvojce výrazná spokojenost. 80% ()

david666

Co se týká mě tak trojku považuji za nejslabší díl celé série. Celá zápletka mě připadá nedomyšlená a spíchnutá horkou jehlou. Díky hercům však pořád nadprůměr ()

kelet

Opäť super spracované pokračovanie o prefíkaných zlodejoch, ktorí vždy nájdu nejaký systém ako niekoho okradnúť. Skvelé herecké obsadenie a dobrý príbeh z tohto filmu robí opäť trhák. No k dokonalosti to má ďaleko, pretože to neprinieslo nič nové, čo sme už nevideli v tejto trilógii. Iba vyšperkovanejší spôsob okradnutia niekoho. Prvý diel s originalitou bol jednoznačne najlepší. No nič to nemení na tom že aj Dannyho parťáci 3 sú skvelým filmom. Hodnotenie: 80% ()

MorraEddie

Kvalita šla sice o něco dolů,ale furt se jedná o podařený kousek. Musím vyzdvihnout herecké obsazení,které je opět neuvěřitelné. Takovým zástupem hvězd se může pochlubit jen málokterý film. Škoda,že to aspoň trochu nepomohlo kvalitě tohoto dílu. ()

LeePriest

I když jsem se ve filmu párkrát ztratil a občas netušil co, jak a proč představitelé za šílené kousky provádějí, tak po skvělé jedničce a horší dvojce jsem se znovu velmi bavil. ()

v.indruchova

Řekla bych, že je citelně trojka (třetí pokračování) lepší. Ve všech bodech (obžaloby), stupnice zábavy, ale zase to taková pecka nebyla. D.P pořád staví hlavně na aroganci, penězích, pozlátku a humoru, který mě nechytl. Jistě nejde o pohledné fajnšmekry a nic, musí být fikaní a mít v hlavě, ale nějak to vše nestačí na omračující podívanou, spíše tu, která prostě stačí. Dobrá kulisa, když zrovna něco plácáte z hlíny :) ()

kishi_SO

Danyho particka sa zase rozhodla "osidit" nejake to kasino. Na tom by nebolo nic zvlastne, keby samotnu lupez netvoril plan tak absurdny, ze zdraveho cloveka by to asi ani vo sne nenapadlo (vid TBM). A stopaz 117 minut je hrozitansky dlha. ()

zigy

Tvůrci si s tím fakt vyhráli, je radost sledovat, jak jsou dialogy vybroušené a scény promyšlené, ale mám pocit, že méně by někdy bylo více, na mě je až moc vykonstruované a složité, místy jsem se v tom ztrácel. Ellen je kočka a Pacino jako gaunerský majitel kasina to dost oživil. Stejná kvalita jako britští Podfukáři, což je moje oblíbená záležitost. ()

ZetDaElO

Jednotka mala najlepší príbeh, dvojka najlepšiu hudbu a trojka Al Pacina. Tam to aj končí, iba priemerné mlátenie tej istej slamy. Škoda. 6/10 ()

jackalsc

Jednička byla masterpiece, perfektně naplánovaná a když vám přišlo, že se to posralo, tak se v zápětí ukázalo, že takhle to plánovali, plno zvratů a humoru. Složitě a bravůrně naplánované, že k pochopení se vám div neuvařil mozek. Dvojka byla pojata humornějším stylem a nedivím se, že hodně lidem to nesedlo. Mě se ten humor líbil+perfektní český dabing, který udělal vtip tam, kde být i neměl. Zápletky směšné, taková komedie no. Trojka má mizerný důvod začít s loupeží, humor se nějak vytratil a celková loupež už vůbec není podobná ničemu. Ukazují nám dlouhé plány, snaží se, aby se to podobalo co nejvíc jedničcce. Konečná loupež byla velké zklamání, v podstatě: Použijeme co máme, nakrademe a hybaj pryč. Žádné totální zničení, Al Pacino ani dostatečně nepůsobí dojmem, že je nebezpečný. Chybí mi to co v jedničce: Úplně se to posralo, nakonec se ale ukáže, že se to tak plánovalo+se doukáže to co jsme neviděli, aby jsme chápali proč to všechno dělali. Na konci, totální bankrot oběti, div obět ještě neplatí nějaké dlužné částky. Trojka mi prostě příjde jako takový levný odvar, který nemá nic originálního, ale zároveň předčí většinu akčnáku, co se snaží jít stejným směrem ()

Skylwalker42

Já tohle třetí pokračování beru s každým coulem. Prostě nenáročná a hlavně zábavná podívaná opět se starou partou v podání Pitta, Clooneyho, Damona a dalšími :) ()

Kajman26

Velmi příjemné zakončení této trilogie. Tento díl sice jel na takovou vážnější notu než jednička a dvojka, ale i tak si držel humor. Dle mě v tomto díle byla nejzajímavějších hlavní loupež trilogie. U všech sem cítil ten pocit napětí (u dvojky nejméně), ale tady... Tady nejvíce. I přesto je ale jednička pro mě nejlepší díl trilogie. ()

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

Soderbergh jde od parťáků ke špiónům

21.01.2024

Není to tak dávno, co jsme tu psali novinky ohledně světa Dannyho parťáků. George Clooney (Gravitace) se totiž nechal slyšet, že existuje hotový scénář, který by byl přímým pokračováním posledního… (více)

Sex, pravda a video

Sex, pravda a video

01.05.2008

Tak tahle zpráva přímo žadonila o bulvární titulek. Soderbergh ve světě luxusní prostituce, Soderbergh chce pornohvězdu, Soderberghovy zážitky s profesionální přítelkyní nebo něco takového. Steven… (více)

Bradova špionáž

Bradova špionáž

24.04.2007

Tahle zpráva se do 5 sekund sama zničí... Ne, nečeká vás senzační potvrzení starých drbů o tom, že Brad Pitt by měl nahradit Toma Cruise v dalších nemožných misích. Tahle představa zůstává v… (více)