Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ***

  Stále kvalitní, stále hravé, stále cool... potíž je ve slovíčku stále. I když je pravda, že je trojka příjemnější než poněkud zmatená dvojka, a celkově se vrací k chytré, dravě hravé idee jedničky, nemůžu v hodnocení opomenout fakt, že vidím potřetí stejný chod, jen s hodně obměněnou oblohou, v jiné restauraci... Ti z vás, kterým na tom nesejde a kteří hledáte tři výše zmíněné kvality - Ocean a spol. vás nezklamou, budete se skvěle bavit. Za sebe říkám, že rozhodně nelituju návštěvy kina, ale případné čtvrté pokračování už nijak nadšeně vyhlížet nebudu... 60%(7.9.2007)

 • 3DD!3
  ****

  Oddechovka do pohody, kterou zase táhne stará zavedená parta. Al Pacino mi překvapivě moc nesedl (ale možná za to může špatná volba hlasu v dabované verzi, kterou jsem shlédl) a dokonce ztratil něco ze svého pověstného padoušství. Konec jsem si však zase náramně užíval. Prostě mám rád když plán klapne. :)(8.5.2010)

 • petaspur
  ****

  Uvedené tvrzení sice zní logicky, ale Danny se svými kumpány na cestě za pomstou hravě zcizí diamanty, způsobí zemětřesení, znemožní udělení ocenění, zrujnují casino a ještě přitom vylepší platy mexickým dělníkům. Při mnoha činnostech hraje sice roli náhoda, padouch také často pomůže svým odhadnutelným chováním, ale to vše zanikne v hluku pohodového cinkání zlaťáků z hracích automatů.(8.5.2010)

 • Hakha
  ****

  Milé překvapení, když od třetího dílu jsem nečekal nic víc, než jen herecký koncert, ale naštěstí se narozdíl od druhého opět série Dannho Parťáků rozjela. Ze zmatenému začátku je střed a závěr velice pohodový a nenudí. Je to hodně barevný film s výbornými hereckými výkony s mnoha gagy a vydařeným soundtrackem. Jsem spokojen a hodnotím 4 hvězdičky...(22.12.2007)

 • Nathalie
  **

  Příliš drzí syčáci, ti Dannyho parťáci. V lasvegaském ráji, s diváky si hrají. Přicházejí potřetí, bez manželek, bez dětí. Místo lupu odveta. Kostky, karty, ruleta, Nemám ani ponětí, kam se skrylo napětí, Dramatická rovina, pohřbila Al Pacina. Té lupičská chásce, svědčí trable v lásce. Nudná Ellen nespraví, že chybí něžné pohlaví Podivné motivy,přemíra techniky. zápletka bez šťávy v zakletí logiky. Stopáž smíchu? Minut pět. Když se škádlí George a Brad. Místo hravé koniny, dvě seriózní hodiny. 40 zklamaných procent...(12.7.2007)

 • - Ve filmu je několikrát zmíněno potřesení ruky Sinatrovi. Frank Sinatra hrál v původním filmu Ocean´s Eleven (1960). (don corleone)

 • - Po delší době se potkali u jednoho projektu Al Pacino a Andy Garcia. Určitě si vzpomenete na jejich herecký koncert ve trojce Kmotra. (don corleone)

 • - Dannyho parťáci 3 jsou posledním snímkem, který v show Good Morning America rozebíral nedávno zesnulý legendární filmový kritik Joel Siegel. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace