• Gemini

Do třetice to tentokrát není všeho dobrého, pan Ocean tentokrát přišel a zase vodešel, a nikdo se kvůli tomu nevěšel. Jedním uchem tam, druhým ven, zkrátka jsem čekal něco podstatně snáze sledovatelného, s více a údernějšími vtipy, a tak vůbec lepšího. Povinný privátní dialog Clooney-Pitt taky nezafungoval, prostě trojka už je zbytečná a pozor, Al Pacino jako záporák je slabší než Andy Garcia v jedničce. Jsem zklamán, proto je možné, že lehce podhodnocuji, ale tahle 50%ní komédie by to na víc než šedesát nevytáhla ani kdyby na místě Ellen Barkinové (přičemž vzhledem k věku této dámy a jejím dosavadním estetickým výkonům ooobrovský respekt) exhibovala zlá, zlá, zlá Famke Janssen;)(28.12.2008)

V jedniččce šlapal mančaft jako hodinky a hráči předvedli nejen úžasné individuální dovednosti, ale také skvělý týmový výkon s množstvím branek po vypečených a různorodých akcích. Ve dvojce a trojce hraje prakticky stejný mančaft více profesorský fotbal v rozvážnějším tempu, hlavní je zajištěná obrana ze které jsou tu a tam podnikány rychlé výpady končící gólem. Teamgeist tu pořád je, ale taktika se poněkud změnila. První Dannyho parťáci jsou náš národní tým na Euro 2004, druhý a třetí díl série připomínají hru našeho týmu v právě skončené kvalifikaci.(15.12.2007)

• Nathalie

Příliš drzí syčáci, ti Dannyho parťáci. V lasvegaském ráji, s diváky si hrají. Přicházejí potřetí, bez manželek, bez dětí. Místo lupu odveta. Kostky, karty, ruleta, Nemám ani ponětí, kam se skrylo napětí, Dramatická rovina, pohřbila Al Pacina. Té lupičská chásce, svědčí trable v lásce. Nudná Ellen nespraví, že chybí něžné pohlaví Podivné motivy,přemíra techniky. zápletka bez šťávy v zakletí logiky. Stopáž smíchu? Minut pět. Když se škádlí George a Brad. Místo hravé koniny, dvě seriózní hodiny. 40 zklamaných procent...(12.7.2007)

"SOFT OPENING, GRAND OPENING. WHEN THEY OPENED THE FLAMINGO, ONE DAY IT WAS CLOSED, THE NEXT DAY IT WAS OPEN. END OF STORY." -------- Ocean's Thirteen sa vrátilo naspäť ku koreňom. Jednoduchý dej, žiadne zbytočné scenáristické prekombinačky, lineárna akcia, priebeh zreteľne smerujúci z bodu A do bodu B, bez zbytočných odbočiek, presne po vzore prvého filmu. Herecké obsadenie je aj do tretice výborné, hudba takisto a réžia je presne taká, ako má byť. Ocean's 14 someday?(30.5.2017)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $117,154,724Tržby Celosvetovo $311,312,624Tržby za predaj DVD v USA $49,101,105 //počet predaných kusov 2,902,888║ Partia prešibaných zlodejíčkov za pomoci niekdajšieho nepriateľa v podaní Andy Garciu sa vracia a znovu predvedie skvelú show a ukážu nám ako zničiť majiteľa nového kasína v podaní Al Pacina. "Jedno z mála vydarených tretých pokračovaní roka 2007!" /videl v kine: 75%/(12.1.2008)

• - Dannyho parťáci 3 jsou posledním snímkem, který v show Good Morning America rozebíral nedávno zesnulý legendární filmový kritik Joel Siegel. (imro)

• - Rusty Ryan (Brad Pitt) nosí hodinky značky Rolex GMT Master II, Linus Caldwell (Matt Damon) nosí IWC Portuguese Chronograph a Willy Bank (Al Pacino) nosí Rolex Prince. (dyfur)

• - Ala Pacina do filmu natáhl jeho přítel a producent filmu Jerry Weintraub. (Othello)