KINO/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +atmosféra, obsazení, docela zábavné a vtipné -potřetí v podstatě to stejné, občas zdlouhavější nebo trošičku nudnější/// Pro mě je asi nejlepší dvojka, i když už si ji moc nepamatuji a ani děj trojky za chvíly nebudu vědět. To ale nevadí, důležitější je, že jsem se v kině docela dobře bavil a určitě nejeden z vás bude nad hereckým obsazením slintat. Mě se líbil Scott Caan, Eddie Jemison, Carl Reiner a Shaobo Quin. A abych nezapoměl, taky David Paymer. S tímto chlápkem jsem se nejvíc nasmál. Jinak hudba mírně nadprůměrná a efektů se tentokrát moc nedočkáme, ale o to nejde, důležitá je pohodová atmosféra, která z filmu jenom čiší./// Celkem 70%///(5.7.2007)

Tak nějak hledám správný výraz, abych charakterizoval tento (a podobné) film a napadá mě jen: cool. Ale proč výše hodnotit film, který sází na herecká lákadla (Clooney, Pitt, Damon), vcelku jasný a šablonovitý příběh přinášející nadstandardní popcornovou zábavu, když je ve skutečnosti jen bublinovitou podívanou pro nejširší publikum a nepřínáší nic nového, nic, co by člověk neviděl jinde. Sázka na jistotu se příliš nevyplácí a to platí pro tento film. I když hlavní hrdinové jdou do zdánlivě riskantní situace, režisér se drží vyhřáté stoličky s nápisem: Director a nehne se z ní. Tak proč hodnotit tenhle film vyšším stupněm, když jsem už na začátku věděl, jak to dopadne a nelekněte se: i jak to bude probíhat! K smrti mě nudí povinné komplikace (zde např. s podzemním vrtákem), které musí jen prodloužit děj, aby se to celé nesfouklo za slabou hoďku. Ale přitom by to filmu jen prospělo. Herci nepředvádí kdovíjaké výkony, ani nemůžou. Jde jen o to, že to je Clooney, chlap s titulem nejvíc sexy chlap pro ženský. Jde jen o to, že to je Pitt a helemese, týpek se stejným renomé! Jaká náhoda! Spíš vypočítavost. Když se to vezme kolem a kolem, jde o příjemnou popcornovku, která je jednodušší, než vypadá a která by se dala charakterizovat i souslovím: pan a paní smithovi v únosnějším balení. The End.(16.9.2007)

Steven Soderbergh sa vrátil na staré koľaje a to som presne chcel.Nieje to zas úplná parádička akú nám predviedol v prvej časti a nieje to zas menej vydarený diel, ktorý nám ukázal v druhej časti. Miestami to malo slabšie časti a miestami zase dobré. Na dobrú zábavu to stačí a záver sa tiež vydaril. 80% - 4*(24.8.2010)

Dannyho parťáci 3 mají jednu nespornou výhodu od jiných pokračování. Nesnaží se vypadat nabušeněji, ale pouze rozvíjejí jedno téma v širším kontextu. Základní dějová linie je naprosto identická jako v předchozích dílech, sází na tzv. "vějířový efekt" (ehm), kdy se všechny části odehrávají v tutéž chvíli a režisér je plynule překládá přes sebe. Na této linii je postaven zbrusu nový děj, ale právě díky stejným vztyčným bodům je v jistých aspektech vyprávění až nápadně podobný svým předchůdcům. Naší staří známí hrdinové opět diskutují o tom co provedou a jak to provedou, přičemž mi můžeme jejich akci zároveň studovat a porovnávat se svými znalostmi jak z jedenáctky a dvanáctky, tak i z tím, co nám poskytují v tomto díle. Celý snímek přirovnává onu slavnou větu o utírání si zadku hedvábím, jede, nikde nestaví, nemění tempo, ignoruje diváka, předhazuje pozlátko a snaží se tvářit jako pohodový film bez přilišných nároků. Hrdinové jsou elegantní, stejně tak jako hudba a kamera. Nikdo přece nečekal žádnou příliš sofistikovanou zábavu nebo snad ano? A přesně o tom to je...(10.12.2007)

Rozhodně zajímavější a lepší než druhý díl, ale ne tak dobré jako díl první. Ten měl zkrátka něco do sebe. Každopádně jsem velmi rád, že si Steven Soderbergh napravil reputaci a předhodil nám opět skvělou zábavu s novým nápadem. Navíc přibyl Al Pacino, který mi tam opravdu sedl. Parádní krimi komedie, kterou můžete servírovat k jakékoli příležitosti. 75%(24.11.2009)

• - Zázračný parfém, který použije Linus (Matt Damon) je pojmenovaný jako "The Gilroy". Jde o vtípek na Tony Gilroye, který napsal scénář ke všem filmům s agentem Bournem, ve kterých Matt Damon hrál. (don corleone)

• - Falešný nos Matta Damona a dialogy kolem něj jsou zase odkazem na známé problémy, které měl Terry Gilliam, když chtěl při natáčení Bratří Grimmů, po hercích, aby podobné nosy měli na sobě. (don corleone)

• - Vyzvánení na mobilu Rustyho je "Dont´s You Want Me" od skupiny Human League. (don corleone)