Není náhodou třináctka nešťastné číslo, Stevene? Návratem k osvědčenému nějaké zbytky sex-appealu z jedničky zůstaly, ale už mě v této sérii začíná ten silikon vystupující z Soderberghova dekoltu stylovosti dusit. Pacino s Garciou na podtrženou jedničku, ovšem doufám, že to všechno neskončí až u Dannyho kopy, kdy celá parta vjíždí do kasina bezbariérovým vstupem a dýchá už jen s pomocí kyslíkových masek..(24.10.2011)

Dannyho parťáci už dokázali okrást kde koho ve velkém stylu. Teď se jim však povedla loupež největší -- okradli mě o veškerou špatnou náladu a postupně ji měnili v neskutečně zábavnou dělovou kouli a tu pak do mě vpálili takovým způsobem že jsem připomínal panáka co se na sedačce na pohon zvaný smích houpe doředu a dozadu. Hrozně se mě líbí, jak slovo "problém", tahle parta považuje za nejvtipnější výraz na světě a absolutně nic je nevyvede s míry. Všichni nahodí úsměv, zůstanou totálně v klidu, Pitt si oblíkne další úžasný hadry a problém je vyřešen. Tohle fakt nemá chybu. To co provedli Al Pacinovi s prachama v casinu bylo neskutečně sexy. Sem rád, že Julie Roberts odešla smrdět jinam a místo ní přisla šarmatní Ellen Barkin. Naopak Andy Garcia do týhle série prostě patří a i ve třetím díle to dokázal. A Al Pacino ? Ten je jako já - dokonalej vždy a všude. Něco bych všem rád doporučil. Přeneste si tu pohodu z tohoto filmu do svýho života, pak pochopíte proč jsem dal pět hvězdiček. Jo a ještě dvě věci. POMO, ty se sháníš po receptu na ten parfém? Správnej frajer přece zbalí holky i bez omamného parfému a my jsme správný frajeři, ne ? :). Vzkaz pro Davida - "Dave, až příště budeš říkat, že přivedeš do kina sexy holky, tak si představuji holky v tangách z krajkozovou podprdou, oblečenou do průsvitných šatiček a ne ublafanou američanku,byť sexy:)"(12.7.2007)

• Isherwood

Soderbergh si moc nepolepšil. Od schizofrenosti přešel k přeplácanosti, ve které divák aby vtipků a dobré pohody pohledal pod lupou. Tolik lupičských motivů, tolik hráčů na jednom poli a přitom se film soustředí víceméně jenom na postavy Dannyho s Rustym a zbytek nechává pouze přicmrndávat. Dvě hodiny egoisticky bezbřehé nudy, bez koulí, nadhledu a hlavně originálního kasaštyku. Celou dobu na mě Parťáci působili dojmem, že nekradou pro zábavu, ale pro to, aby měli na nájem. Smutné.(29.9.2007)

Niekedy sa mi zdá, že o filme najviac povie jeho soundtrack. Žáner Lounge mieša elegantné prvky minulosti (nasamplované aj viac ako 50 rokov staré skladby či latino) spojené s modernými tanečnými fígľami (silná basová linka, horúce rytmy, elektronika). Elegancia v modernom štýle, to je lounge music, to je hudba všetkých filmov o Dannym Oceanovi a to je vlastne aj samotný Danny Ocean. Nádherne štýlová, moderná, ale pritom elegantná a hlavne neskutočne svieža zábava.(16.3.2008)

Potřetí kradou a stále ještě nemají dost! Steven Soderbergh se po roztodivně vykolejené dvojce vrací v trochu klidnějším stylu s pokračováním, které snad až příliš opatrně navazuje na starší bratříčky. Žádné velké překvapení, žádné výstřelky, ale zároveň žádné průšvihy. Hvězdné obsazení dělá snímku čest, rodinná atmosféra podlézá všemi škvírami a řemeslná jistota vás udrží v dobré náladě od začátku do konce. Snad jen Al Pacino příliš nezapadnul mezi "staré známé" a zápletka je trochu improvizovaná, ale to jsou šmouhy, které smaže jediný úsměv George Clooneyho, jediný převlek Brada Pitta a jediný pohled na Matta Damona. Dejte mezi to pluska a za rovnítkem vám vyjde sousloví příjemná zábava. A to je víc než slušný výsledek. (70%)(11.6.2007)

• - Všechny scény Al Pacina byly natočené za tři týdny. (don corleone)

• - V záběru, ve kterém se díváme na hráče v casinu, nad jejichž hlavami svítí čísla korespondující s jejich ziskem, si můžeme všimnout numera nad Danny Oceanem (George Clooney). To značí 5150, což je v USA pro zdravotníky a policisty kódové označení osoby s duševní poruchou. (Othello)

• - Koneckonců na Kmotra je ve filmu i několik odkazů. Tak například dva členové Dannyho party jsou bratři Malloyové jménem Virgil a Turk. V prvním Kmotrovi zastřelí Michael Corleone (Al Pacino) postavu Virgil "The Turk" Sollozzo. Když spolu tyto dvě postavy v Kmotrovi mluvili, tak Al Pacino pronesl "What I want, what´s most important to me...". Stejnou větu řekne Danny Ocean Williamovi Bankovi, kterého hraje Al Pacino. Stejně tak, když se Reuben probere a mluví s Dannym a Rustym o tom, že slyší jezdit auta, slyší plakat Linuse a že by mu měli říct, co už všichni okolo ví, známe z Kmotra. Velmi podobnou variaci jako on totiž pronesl Don Corleone, když mluvil s Tomem Hagenem a chtěl slyšet o smrti svého syna Sonnyho. (don corleone)