BetuSKA

Můj dozajista nejoblíbenější akčňák. Perfektní Clive Owen, naprosto sednoucí (mně obvzláště) výběr hudby a samozřejmě... mrkev. Avšak s tou 5tou hvězdou ani po druhém zhlédnutí nějak nevím.... ()

Jolinar

A helemese, Clive Owen jako další neprůstřelný akční hrdina. Střílí, skáče, lítá vzduchem a to s miminem v ruce. Tvůrci se za každou cenu snažili být cool a originální, a některé scény se vážně jen tak nevidí (porod při střílečce, orgasmus při střílečce, naplácání mamince, ponožka místo čepičky atd. atd.) Ale od půlky to jde z kopce, protože se člověk dívá pořád na to samé a taky se začíná rýsovat rozuzlení a odpovědi na otázky, které nakonec působí prostě blbě. Přesto je Clive Owen jako megadrsnej naštvanej antihrdina k sežrání a celej film černohumorná až krutá, přesto zábavná podívána. ()

hroubek

Ohromě zábavný snímek s cool hlavním hrdinou v podání Clive Owena.Střílí se pořád a to myslím skoro v každé scéně.Owen dostal zajímavého proti hráče v podání Paula Giamattiho.Film u kterého mužete vypnout a kochat se arzenálem použitých zbraní. ()

ravalah

Tenhle film si na nic nehraje, neni to film, u ktereho se ma premyslet, je to film pro jednoduchou zabavu. A tento ucel je splnen dokonale. ()

Danny F.

Chvílemi trapné ale hustě akční s přehnanými scénkami a dost vtipné. Tak nevím jak a co mám hodnotit. Za akce bych dal 70% ale za přehnanost a nelogičnost odpad. Budu objektivní a dám průměr. 50% ()

sochy.zirafka

Jak mě může pohltit film, jenž patří do kategorie "akční", kteréžto se vyhýbám asi stejně jako růžové barvě? Jednoduše - nacpe se k prasknutí černým humorem, archetypálními charaktery, akčními scénami dohnanými až k absurdní šílenosti a do hlavní role se dosadí mrkev s parťákem, který zvládne cokoliv, jakkoliv, s kýmkoliv, kdekoliv a vypadá při tom neskutečně stylově. A nutné ponaučení zní: .... *dramatické bubny* Pokud Vám ještě někdy někdo řekne, že mrkev je dobrá pro zrak, neměl by se divit, když mu zpřerážíte všechny prsty na rukou. (Může obsahovat spoilery. Toto varování je na konci záměrně.) ()

Wade

Šílený akční popcornový nářez, který se nebere vůbec vážně. Během celého filmu jsem myslel, že tohle bude atak 5 hvězd, ale po skončení filmu jsem věděl, že tomu něco chybělo. Nevím co a chtěl bych na to přijít. Film má rychlý a jednoduchý děj, který je podpořen super hláškami prostě oddechovka na nudné chvíle. 75% ()

Euky27

Vzpomínám si, jak jsem jako dítě hrál na počítači Maxe Payna a podobné hry... Tohle je téměř to samé. Nevadí mi, že je opravdu "sejme téměř všechny", ale to, že film se snaží mít na konci duchaplnou zápletku, což se mi zdá hloupé. Když už zápletku a vyhlazování panáčků s bouchačkami, tak bych volil o moc lepší Taken. Ryze akční film, kde je akce ale už i přehnaná a které chybí aspoň nápad jako například v Zastav a nepřežiješ 2. ()

marie.en

Asi nejsem dostatečný fajnšmekr na to, aby ocenila takový film. Pro mě je to jen totální krávovina, která má možná dobré herecké obsazení a zajímavou kameru, ale jinak absolutně nedává smysl. K realitě to má hodně daleko, logiku se ani neopovažuji zmiňovat. Jen sedím, koukám a nechápu. A mám neodolatelnou chuť mlátit hlavou o zeď. Jak tohle mohl někdo vymyslet...pevně věřím, že to celé není myšleno vážně. ()

Prekarkar

Vzhledem k tomu, že jsem pár dní před tímto filmem odkoukal snímek Skautův průvodce zombie apokalypsou, musím konstatovat, že oba filmy mi přišly hodně podobné. Zatímco Skautův průvodce je film o zombie světě, toto dílo je o poznání reálnější. Ale hlavně, když víte do čeho jdete, tak se neskutečně bavíte od začátku až do konce. Jinak zvuk a hudba a kamera - nadstandard. ()

JekoRek

Tak ste blbý nebo co?! Dyť to bylo výborný. Owena mám rád a tady byl extraordinární!!! Jestli ste tento film brali vážně tak nevim. Byla to sranda a na nic si to nehrálo. 85% ()

blackJag

Dobrá oddechová jízda, která by byla ještě uvolněnější, kdyby si asi uprostřed odpustila tu baladu o potraceném děcku. Z většiny stopáže čouhá sympatická nadsázka, kterou umocňuje Giamattiho slizoun a chroustání a užívání mrkvičky na 100+1 způsob by Clive O. (od dob Sin City neměnný prďácký výraz). Pár odkazů k milníkům žánru jako HARD BOILED nebo filmům o agentu Bondovi (povedená závěrečná titulková sekvence) vyloženě potěší. Zato rychle stárnoucí Monica Bellucci už méně. 65% ()

Scar

Úchylné... je úchylné že sa mi to páčilo. Problém je, že som sa nesmial iba na vtipných gagoch, ale aj na niektorých akčných scénach, ktoré vtipné asi nemali byť. Alebo mali? To asi nezistím, ale bavil som sa. Ťažko určiť, či sa film skutočne na nič nehrá, alebo sa hrá sám na seba a je to dobré. Akčné filmy nepozerám, ale toto bolo milé spestrenie. ()

D28

Od prvého záberu i tónu mi bolo jasné,že nudiť sa nebudem.Nikto sa nemohol, kto má rád svižné akčné srandy s klasickým hrdinom /myslím, že defenitívne odzvonilo typickým bezchybným klaďasom,ktorí boli asi nereálnejší než Clivov Smith/. Keď má naviac proti sebe správneho záporáka / a hlavne rôzne hlavne/,vedľa seba sexicu,ako bonus mimino a tú novú originálnu červenú zbraň, nejde odolať.Tejto "one man show" by som dala aj plný počet bodov nebyť scén, kde ľudské telo nie je celistvé, to vážne nemám rada.Superoddychovka. ()

R1CH1E

Zároveň se Sejmi eso jedna z nejšílenějších, nejakčnějších a nejsvižnějších akčních pecek, které jsem kdy viděl. A hvězdička navíc za Monicu Bellucci. ()

šerminator

Supr odpočinkový béčkový filmek, který si nehraje na nejaké Bondy... od začátku do konce je nasazeno vyšší tempo, které moc pěkně podkresluje (má oblíbená) metalová muzika. Celkově je ten film spiše takovou parodií na všechny béčkové filmy, které se snaží hrát si na kdoví co - viz produkce Lucca Bensonna, či filmy se Stevnem Segalem. Clive Owen neskutečně hláškuje, ochrání nevinné, zabije všechny zlé a ještě k tomu všemu používá tu nejvíc smrtící zbraň - mrkev... Není to žádný extra film, je protě takový, kdy člověk múže vypnout mozek a jen se nechat unést vším tím sřílením, metalem a ještě se pobaví :-) ()

Autogram

Veľmi netradičný pôrod a tiež starostlivosť o čerstvého novorodenca. Mrkva ako zbraň hromadného ničenia. Naozaj nebezpečný sex. Terminátor by sa v tomto filme cítil zahanbený. A kto posiela film do odpadu: FUK U TOO. ()

TheRoller

Úprimne, väčšiu blbosť som už dávno nevidel. Čím viac sa to snaží byť jedinečným trhákom, tým je to väčšia kravina. Jediná vec, ktorá to mohla aspoň trochu zachrániť boli akčné scény, ale aj tie sa tvorcom podarilo dohnať do takých extrémov, že kolónku "Totálne prehnané" si mohli odfajknúť hneď po tej "Natočme sprostosť". /EDIT/14.12.2014/: Keď sa má človek učiť na skúšku, zrazu aj takýto film hodnotí kladnejšie. :) Ale treba uznať, že ako oddychovka tu slúži viac ako dobre. Clive Owen je najväčší pán - toto je dôkaz - dajte mu do ruky hocakú blbosť (mrkva? srsly?) a bude s tým vyzerať viac cool ako vy s hocičím normálnym. George Clooney už nie je jediná výnimka, ktorá sa páči aj chlapom bez toho, aby boli teplí. ()