Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Katarine

Krásné, sladké, v prvních chvílích možná i okouzlující, ale podle mě i lehce zapomenutelné. Abigail Breslin mi v některých scénách silně připomínala svým obličejem Audrey Hepburn (taky taková roztomilá tvářička). A nikdo mi nevymluví, že Ryan Reynolds je kus chlapa, na který se dá dívat určitě, možná pořád :) ()

Taninaca

Netradičně zpracovaný romantický film, bez otřelých frází a klišé. Ač 105 minut není dlouhá doba, chvílemi mi přišlo, že snímku dochází dech. Potěšil mě celkem originální závěr, snad poprvé u romantické komedie jsem si nebyla jistá koncem. Sympatické obsazení třech potencionálních matek bylo třešničkou na dortu. Lepší ***. ()

Beagle

Já jsem byla nejen možná, ale dokonce určitě příjemně překvapená. Kdo chce vidět inteligentní, decentní romantickou komedii na sobotní večer se sympatickým hrdinou a dobře vybranou trojicí jeho "osudových žen", ten nemusí hledat nikde jinde. Příjěmně se pobavíte, dojmete (díky Janě Eyrové, samozřejmě) a zavzpomínáte, jak byla Abigail Breslin roztomilá. ()

Fíla

Tati. Nechápu, že jsi kouřil, pil a byl taková děvka! Krásná komedie, ve které Reynolds hraje vypravěče svého příběhu, jak se poznal a co vše zažil s maminkou své dcery. Tenhle příběh a složitosti v něm mě moc potěšily. Koho by tenhle příběh ani trošku nebavil, musí být nadkritický, jinak si to nedovedu vysvětlit. Žádné béčko, ale když už, tak maximálně áčko s mínusem. ()

Meridius

Velice přijemný film se sympatickým Ryanem Reynoldsem a roztomilou Islou Fisher. Velmi mě překvapila Abigail Breslin v dětské roli, protože "přechytralé děti" většinou nemusím. ()

Jonash87

Pěkný romantický film, který netlačí na pilu a po kouskách nám vypráví příběh hlavní postavy Willa Hayese. Konečné rozuzlení sice tak nějak čekáte od první půlhodiny, přesto si několikrát řeknete, zdali to nakonec nebude úplně jinak. Konec je možná až příliš přetažený, ale mně to vůbec nevadilo a v tomto případě jsem happy end ocenil, bez něj by to bylo přeci jen moc smutné. V rámci žánru nadprůměr, za mě 75 %. ()

Chen

Tvůrci se mi trefili do chuti, nejen, že mám slabost proIslu, Elizabeth i Rachel, ale Ryan je jeden z mých oblíbenců. Milá romantická komedie, která je sentimentální, tak akorát. ()

shyster

Nápad převzatý ze seriálu How I me yout mother, ale přesto natočený jinak. Zde se více tlačí na tu romantickou linii a opravdu se to daří. Konečně dobrá romantika od Lásky nebeské. ()

Tomik12345

Mám hrozně rád Ryana Reynoldse. Domnívám se, že když nebude kývat na tak těžce podprůměrné filmy, jakým byl Blade: Trinity, tak má před sebou velkou budoucnost. Poslední filmy, kde se objevil se mi moc líbily. Když se tam nemusí tvářit jako největší drsňák a hraje si, jak mu to vyhovuje, tak je to přesně pro něj. A tento film je toho důkazem. Podle mě vynikající romantická komedie. Ryan hraje uvolněně, dává filmu přesně to, co potřebuje. Nemůžu jinak než 5*, byl jsem opravdu nadšen. A Isla Fisher je velmi roztomilá...;-) ()

lebowski!

Příjemný film, který ale nenabízí nic nového. Až na malou, všeznalou, otravně užvaněnou holku vám asi nic vadit nebude, nicméně nějakého překvapení se nedočkáte, a to včetně konce. ()

O´Neill

Opravdu super, nepředvídatelný snímek. Hodně velkou část jsem opravdu netušil jak to dopadne, ale celou dobu jsem přál aby to dopadlo s April. A dopadlo to nejlépe jak mohlo. Skvěle natočeno, dobře zahráno, PERFEKTNĚ VYPRÁVĚNO a ještě s dobrou hudbou, a nejlepším možným koncem. Více takovýhle filmů! ()

Elyssea

Velmi mile nenápadný film, který není komedií, ani romantickým filmem v pravém smyslu slova. Emoce se tu neždímají, žádné srdceryvné láskyplné výlevy se nekonají. A Merlinudíky za to. Definitely, Maybe totiž zahřeje u srdce svou neokázalostí, ale pěkným příběhem a sympatickými herci. Chápu srovnávání s tím seriálem (však víte jakým), jenže tomu se dnes už prostě nevyhnete. Skoro všechno už někde bylo, jenže tady ten způsob vyprávění hraje opravdu důležitou roli. Malá Abigail (co kecám, je jen o tři roky mladší) je sympaticky dětská a i když bych to do Ryana neřekla, tatínka jsem mu věřila. Předčilo to mé očekávání, takže přimhouřím očko a udělím plný počet :)) ()

Streeper

Rozhodně to je jedna z těch lepších amerických romantických komedií, která zpříjemní nudné odpoledne. Hlavní věc, co ten film vytahuje nad hladinu jsou určitě herecké výkony a známé tváře. Malá a zvědavá Abigail Breslin tomu dodává šťávu. ()

Lopic

Příjemná romantická oddychovka, která je spíše vyjímkou v hromadě romantických sraček z poslední době. Herci sou fajn, Isla Fischer ještě víc než fajn. Vyvrcholení příběhu bylo docela jasné, ale tak zklamalo by mě, kdyby to skončilo nějak jinak. ()

Crawler-D

Opravdu krásnej romantickej film, který zkouší nové postupy. Navíc Abigail Breslin i Ryan Reynolds jsou fajnová rodinka. ()

Wormboy

Dokaz ako moze originalita prerozpravania zaujat aj pri inak tuctovom pribehu a zaroven neposobit nanutenym dojmom. Prijemna pohodova jednohubka 3,5/5* ()

Sammya

Tohle je hrozně roztomilej film :) Je to takový kouzelný, jak Will v podání Ryan Reynoldse vypráví svůj mladický příběh lásky své malé dcerce (Abigail Breslin), která si to všechno přebírá s takovou tou úžasnou dětskou nevinností a inteligencí. Normálně nesnáším takové ty strašně chytré děti, co snědly všechnu moudrost světa, ale tady to působí roztomile. Srovnání s HYMIM jde mimo mě, protože na to nekoukám, takže když hodnotím tenhle film sám za sebe, musím dát 4*, protože jde to velmi nadprůměrná romantická...no komedie ani ne, prostě film. Je fajn, že se až na konci dovíme, kdo vlastně byla ta ONA, ale jsem ráda za ten konec, který tam je, protože ta opravdová matka mi byla nesympatická. Edit: Dějová linka s Jane Eyre byla super, já si zase sbírám knihy od Jane Austen :D A ta politika mi vůbec nevadila. Edit: Po deseti letech je to stále jeden z mých oblíbených filmů, ke kterým se vracím. ()