Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Crazer

Po krátké pauze po P.S. I love you zase jedna lehce dojímající romantická komedie. Konečně se Ryan Reynolds strefil do žánru, který dokáže chytit za srdce. Na plném hodnocení však ztrácí první část - cca 45 minut, které jsou hodně upovídané a divák občas ztrácí přehled a poněkud se nudí. Co však divák nedostane v první části, to je mu vynahrazeno v druhé polovině dvojnásob. Poměrně originálně působí spojení vyprávění příběhu malé dceři a reality, stejně jako fakt ,že malé dítě dokáže v onom příběhu vidět mnohem víc, než jeho táta. Velmi slušných 75%. ()

F.man

Mile povedená romantická (a taky evidentně velmi americká) komedie na motivy How I Meet Your Mother. Zánr romantických komedií je v poslední době velmi oblíbený a v porovnani s konkurencí je Definetly, Maybe lehce nadprůměrné dílko. Co ho však sráží je velmi očekávaná a dopředu jistá zápletka a jeji konečné - zbytečné natahovani. Škoda, našláplo měla pěkně... Tři hvězdy. ()

Marsik

Film, který zahřál na duši a potěšil. Z počátku trochu méně záživné, poté, co se vyprávění rozvíjí a my jsme vtaženi do děje při hádání, kdo je matkou, je to už příjemná romantická záležitost. Ryan prostě umí zaujmout a pánové si mohou vybírat rovnou ze tří ženských představitelek, které budou fandit. Jinak krásný soundtrack, který tomu dodával kouzlo. 77% (with J.) ()

prkalil

Jak můžeš jen tak náhodou strčit penis do - ahoj Louisi! - ... Ta Tibeťanka v klobouku a zelené blůze s bílými květy (všimli jste si jí?), co ji mám vystřiženou a nelepenou vzadu na svém allinone PC! Bílém. Takže se ten obrázek i vzhledem ke svému červenému pozadí na něm krásně vyjímá. Moje první Jana Eyrová, je ta, co jsem si ji koupila před Vánocema (s vánočními dárky se vždycky sveze něco navíc, to je stejný jako se státníma zakázkama) - jdu ji najít a vepíšu si do ní nějaký fakt pěkný a dojemný věnování. ()

FFilipCZ

Celkem rutinní romkom v nevšedním dějovém kabátku ala lovestory s hádankou, kdy táta dceři vypráví, jak se seznámil s matkou a předhazuje jí různé dámy, se kterým se v minulosti setkal. A právě dámské role jsou hlavním lákadlem tohoto snímku. Jedna hezčí než druhá. Blonďatá Emily (Elizabeth Banks), bruneta Summer (Rachel Weisz) a redheadka April, z této trojce má nejoblíbenější Isla Fisher. Vše pohodově plyne, místy se objeví pár vtipných scén. U mě spokojenost. ()

ladko

Konečne romantická komédia, pri ktorej vás bude zaujímať, ako sa skončí romantická línia, s kým skončí hlavný hrdina(tu to naozaj neviete od piatej minúty ako vo väčšine romantických komédii) a kto je matka. Príbeh je to naozaj pútavý a v prvej polovici aj prekliato vtipný(časté výbuchy smiechu). Veľmi veľká spokojnosť, super. ()

Defaultovna

Jeden z mnohých snímkov, onálepkovaných ako "romantická komédia"? Možno. Rozhodovala som sa medzi tromi a štyrmi hviezdičkami, a rezultát znie - slabšie 4. Jednoducho mi idú na nervy filmové premúdrelé deti, ktoré trúsia rozumy kade chodia. Na druhej strane sa mi veľmi páči spracovanie a Ryan Reynolds, ktorý nielen že celkom dobre zvláda svoju úlohu "životom oplieskaného daddyho", ale ešte aj sakra dobre vyzerá :-) 7/10 ()

pan.Kaplan

Milý filmeček, který mě potěšil nejen díky Rachel Weiszové, kterou platonicky miluju, ale také díky Abigail Breslin, která je prostě kouzelná :) Hezký film bez zbytečných klišé. ()

Paxxx.cz

Moc pěkný romantický film, který se rozhodně neřadí mezi klasické tuctovky v žánru. Za vším je hlavně originálně vyprávěný příběh mno a když se k tomu přidají sympatičtí herci, dobrý soundtrack a fajn konec tak se to prostě musí líbit...75%. ()

havLord

Přeslazeno až běda! Ryan Reynolds se v rámci toho, co dovoluje scénář, snaží seč mu síly stačí, ale prd je to platný, když mi bylo naprosto fuck, kdo že je teda ta matka tý malý. 50% --- Ona to není nějak výrazně špatná podívaná, akorát bych radši strčil svoje pravý varle do svěráku, než abych ty sladký pindy musel absolvovat znova. ()

mysiak

Tento film....ma nadchol úplne, zažral som sa doňho...neznámy režisér Adam Brooks sa lepšie ani uviesť nemohol do Hollywoodu. Ryan Reynolds mi dokazuje, že je skutočným hercom, Abigail Breslin vyzerá super, dokonca zatieňuje aj ostatné herečky - pekné Rachel Weisz, Isla Fisher a Elizabeth Banks...,vtipný "alkoholik" Kevin Kline a podarené cameo Billa Clintona...to sú tie prvky, aké inteligentná komédia, ktorá je úplne iná, ako tie ostatné má mať...je proste nemám slov a skláňam pred takouto komédiou, ktoré opäť obohacuje komediálny žáner, o ďalší výnimočný kúsok, ktorá má aj výborný koniec... P.S. Tá poviedka o sexe s Abigail Breslin je neskutočne vtipná...:D ()

Wysch

Nevěřil jsem tomu, ale skutečně se opět objevila americká romanťárna, které s čistým svědomím dám za pět hvězd a vypůjčené [DVD] nechci dneska vracet. Těch důvodů je mnohem mnohem víc, a kdybych je všechny zmiňoval, bude to zbytečně dlouhý komentář. Takhle vyjmenuju jen ty tři nejdůležitější: Ryan Reynolds, Rachel Weisz, Clint Mansell. ()

Tayen

Není moc romantických filmů, které bych snesla a marně bych pátrala po takovém, kde navíc hraje téměř hlavní úlohu mudrlantské dítě. Naštěstí Abigail Breslin patří mezi sympatické a herectvím nadané děti a dospělí herci jsou IQ nezávadní. Zápletka mírně nadskakuje laťku průměru, co se originality týče a na celé se to tak nějak hezky kouká, zvláště když není tak lehké uhodnout následující vývoj událostí. ()

GodComplex

Nedavno mi jedna beautiful asian vysvetlovala jaky je pro ni Ryan Reynolds ultimatni idol a buh krasy. Nechapu, ale fakt vubec, me naopak prijde naprosto maximalne nesympaticky, vizualne hnusny i herecky nepresvedcivy. Hodne spatny stavebni kamen pro romantickou komedii a pokud k tomu pridate zeny typu Elizabeth Banks a Rachel Weisz, ktere za nim v te nesympaticnosti o moc nezaostavaji, nastava problem. Ne, tohle skutecne nezachrani ani roztomile Isla Fisher a Abigail Breslin a dokonce tomu nijak zvlast nepomohla ani hudba meho oblibence Clinta Mansella. Definitely, Maybe je zoufale nudny a zbtecny snimek od ktereho jsem cekal mnohem vic a ktery zklamal na cele care. 3/10 ()

Džejkop

Co jsem si odnesl z tohoto filmu? Předně a především příjemný zážitek, takové to pohlazení po duši, štastné konce, mám rád :). Co jsem se nového dozvěděl? Že trojička je hra, kterou někdy hrají dospělí, když se nudí. A kdo se mi nejvíc líbil? No Maya, neskutečně roztomile zvídavé dítko. ()