Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Popluh

Určitě, možná aka "How I Met Your Summer" je povedenou a skvěle natočenou romantickou komedií s opět krajně sympatickou a opět odlišnou sebrankou sympatických herců. Ti si tentokrát vzali na pomoc i dobrý scénář a povedenou režii, takže se ve výsledku opravdu jedná o jednu z nejlepších romantických komedií posledních let, ve které Abigail Breslin potvrzuje svůj talent, když se jí daří přehrávat i skvěle hrající starší kolegy. Jinak se dá tomuto kousku vytnout jen máloco, s žánrovými schématy si totiž pohrál opravdu výborně. 80 % ()

buldock

Netradičně vyprávěná romantická komedie , ve které je skoro vše na svém místě , až na ten poněkud pomalejší rozjezd. Film: 84% ()

Tony.cs

Ryan jako milující otec. Abigail jako skvělá milující dcera. Části OTEC+DCERA mě zaujaly nejvíce. Vynikající film. "Zapoměl jsem na ten šťastný konec." "A co to je?" "Ty!" U této scény jsem měl pocit, že ten člověk má štěstí a záchvěv mi projel celým tělem. Možná i slzy měli chuť vydrat se na povrch. Tolik mě to dojalo. Nádhera ()

vorheese

Tím, že nejtuctovější romantickou story zabalíte do zajímavého kabátu, můžete dosáhnout dvou efektů: 1) Divákovi se bude zdát lepší než ve skutečnosti je. 2) V divákovi to vzbudí velká očekávání a na konci je zklamán víc než by si film zasloužil ....já byl 2) ()

Makky

Veľmi príjemný príbeh s výborným obsadením. Treba mať však na podobnú story náladu. Ja som ju mal a skvele som si ju užil. Awesome! ()

ABLABLABLA

Vynikající film. Skvělá hudba, super herecké obsazení, výborný příběh... co víc si přát. Já tu teda rozhodně nějakou podobnost s Himym nevidím, jak někteří. Film mě bavil, byl originální, neotřelý, nápaditý a dokonce jsem do půlky filmu, nevěděla jak to dopadne. A upřímně Ryan Reynolds je vážně pěkný a sympatický chlap a Abigail Breslin velmi talentovaná mladá malá herečka. Skvělé byly "stopovací a vracecí scény" a Abigail jako dcera, která svému otci vyčítá, že kouřil a má neustále dotěrné otázky mě dostala. "A co je to ta trojka?" "No to je taková hra, kterou hrají dospělí, když se nudí." " To je jedno, pokračuj dál" ()

harfuska

Takto si predstavujem romantickú komédiu. Krásne dojemný príbeh, ktorý vám vyvolá úsmev na tvári i motýlky v brušku. Ženy sú pôvabné a Ryan je chrumkavučkejší, než kôrka na čerstvo upečenom chlebíku z Lidlu. Slasť pre oči i dušu. ()

italka63

Váhala jsem mezi tři a čtyři,celou dobu sem měla nějaký zvláštní, divný pocit, že tomu něco chybí. Reynolds je prostě sympaťák, ty jeho šibalský očička:-) Příběh o příběhu, vyprávěný malé dcerce, o třech ženách , do kterých se zamiloval, v trochu zvláštní rovině... Když to shrnu, probrala mě věta, kteou říká jeden můj oblíbený uživatel - teď už to vím:-) Na konci se mi spustila slzička, a protože nesnáším cokoliv, co dokáže vyvolat emoce, tam kde je vlastně vůbec nechci - tak za tři:-) ()

PogoJoe

Takové How I Met Your Mother ve filmovém zpracování. Milostná detektivka řešící to, s kým se Will nakonec rozvede. A kdo je jeho opravdovou láskou. O tom, jak je člověk jednou nahoře a za pár let zase dole. Romantická komedie, která má šťávu, je stavěná trochu jinak, než obvyklé romance, hrají v ní sympatičtí herci a celkově jsem z ní měl velmi pozitivní pocit. Na takové filmy bych se díval pořád. ()

FilmFan24

Romantické překvapení pro mě s dosud neromantickým Ryanem Reynoldsem, který se z obhroublých teenagerských komedií dokázal přehrát až k sympatickému osamělému otci, který přestože má vše "něco" mu ke štěstí chybí...V této "romantické detektivce" je mu nápomocná filmová dcera Abigail Breslin, která touží vědět, jaký její táta v mládí byl a které tři osudové ženy prošly jeho životem. Sympatický film, který se určitě (možná) stane klasikou, jako filmy s Jamesem Stewartem, jehož Reynoldsova postava tak trochu připomíná... ()

dawe04

Pomalé drama bez větších ambicí se sympatickým obsazením. Nic tu není špatně a zároveň nic nevyčnívá, nejlepší je rozhodně začátek s Abigail Breslin, poté nastává téměř dvouhodinová romantická setkávačka. Ryana Reynoldse od jisté doby nemusím a některé jeho tupé grimasy mi vháněly krev do krčních tepen. Uznávám tedy, že filmu vévodily ženské, zejména příjemně naivní Isla Fisher. ()

togaf

Paráda, pokud se bude točit víc takovýchto romantických komedií, tak se z nich nakonec stane můj oblíbený žánr. Emh, tak to jsem přehnala, ale opravdu mě tenhle snímek nadchl. ()

gegina31

Celkem průměrný romanťák. Nesympatický hlavní hrdina. A moc se v tom filmu nesnažili vychytat detaily. Aby po deseti letech vypadala ženský pořád stejně, aniž by změnila alespoň účes, to je prostě nemožné :) ()

Kopik

Asi jedna z nejhezčích romantických komedií co jsem měl možnost shlédnout. Neuvěřitelně příjemné herecké obsazení (vážně mi nevadil nikdo), skvěle odvedená práce režiséra a navrch hezky zpracovaný příběh. Mě nezbývá nic jiného než dát plný počet a poznámku, že se musím podívat min. ještě jednou. ()

Huntelaar

Vždyť je to tak neotřelý!!! A když pominete samotnou podstatu romantické komedie, že prostě on hledá ji (popř. naopak), tak tady žádný klišé nenajdete. Scénárista a režisér v jedné osobně si s diváky pohravá téměř až do samotného konce a určitě nikdo nemůže po pěti minutách říct..."jojo, Ta bude jeho pravá láska".....a když k tomu připočtu fajn kreace a že každá s těch tří je uplně jiný typ.....Prostě super. PS: Vůbec to nesrovnávejte s HIMYM, toto není sitcom, to prostě nejde. ()

Fanucci

Korektní verze How I Met Your Mother, která pořádně nerozesměje ale ani nikoho neurazí (možná to je ten problém). Navíc s herci, mezi kterými to nefunguje (chemistry:-). To je u romantické komedie fakt problém. Velice průměrné, čekal jsem o dost víc. ()

Petroff

" Žádáš mě, abych se vzdala svobody, mého životního elánu, kvůli svazku, který víckrát zkrachoval, než naopak. A proč bych si tě měla vzít? Proč si mě chceš vzít? Kromě nějaké maloměšťácké touhy naplnit ideál, který v nás zakořenila společnost od raného věku k propagaci spotřebního kapitalistického programu?" ()

GILLWANDER

Všetko mi tu pripadalo tak nasilu vnucované. Neviem ani prečo, ale dojem na mňa tento romantický zápletkový šum rozhodne nespravil. ()

maverick10

Ac ne prilis velky obdivovatel romantickych pocinu, jsem presto udelal vyjimku a Definitely, maybe jsem shledl. A udelal jsem dobre. Kazdy clovek potrebuje tuhle svoji pohadku, ktera zapricinuje to ze clovek neprestava verit, ze nekde za rohem na nej ta prava laska ciha s valeckem v ruce, protoze vetsinou potrebujete dostat poradnou ranu, abyste i nasli. Adam Brooks to vzal za spravny konec. Nesnazil se nam hned od zacatku mazat med kolem huby. Drzel divaka v napeti, kdyz rozjel lehce detektivni vysetrovani v milostnem zivote Willa Hayese. Proto se tedy nestalo, to co divak vida u vetsiny teto sladke produkce a to, ze nam je naservirovan, par, ci milostny trojuhelnik a my od zacatku vime moc dobre jak to dopadne a jenom cekame, za jake situace se dotycni k sobe zase vrati, ci zamiluji. Tady je to jine, zabavne a poutave........ ()