Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

• USA Starship Troopers 3: Marauder (více)

Před osmi lety vedl pozemské oddíly proti Arachnidům a díky Paulu Verhoevenovi se z něj stala hvězda. A nyní se Casper Van Dien vrací, opět coby John Ricco, protože brouci to zdaleka nevzdali a na Zemi se valí další hrozba. Bývalé vojenské ucho, nyní vysoce postavený důstojník, a jeho hvězdná pěchota jsou znovu povoláni do frontové linie a musí urychleně odcestovat na vzdálenou planetu OM-1, kde ztroskotala loď s Nebeským Maršálem Omarem Anokem. A úkol komanda z projektu Marauder je jediný - zachránit všechny přeživší a zlikvidovat každého brouka, který se postaví před hlaveň. Naneštěstí je zde ale jeden menší problém - zrádce s ne zcela jasnými pohnutkami, motivy a především schopnostmi. Legendární militaristická space opera se po hororové dvojce vrací ve třetím pokračování zpět k ironické poetice z veleslavného prvního díla a stejně tak nabízí další porci dokonalých triků a bojových sekvencí, které nenechají žádného milovníka vědecké fantastiky v klidu. V tomhle filmu není pro milovníky zvířat místo, brouci budou umírat po tisících. (oficiální text distributora)

Pollini

Nudím se a nudím, celou dobu jenom žvásty. Nejde to nesrovnávat s prvnim dílem. První byl super a zbytek je škvár. ()

Wasabi89

Viděl jsem to teprve dnes 4.3.2022. Pochpitelně mám velký vztah k HP 1, to byl super díl který to odstartoval. Potom přišla šílená HP 2 :D tak jsem si říkal že HP 3 by mohla být o trochu lepší a ještě k tomu návrat Caspera Van Diena mě velice lákal.... Nemubu se tady rozepisovat na Céčkovým filmem... Je to kravina jako hrom, ani nostalgie nepomohla. Archanidi příšerně naanimovaní, prostě hrůza... Ale, je to klasická taškařice typu najdi a znič :D uvažoval jsem že dám i 2* jenže to by do toho nesměli zatáhnout ty Plky o BOHU. To byl prostě výsměch a plivnutí do tvářa. Chci vidět kosení arachnidů a né modlení se k bohu. Film je celý protkám modlením... Za mě doporučení: Nepouštějte si tento film.. Radši ten čas věnujte partnerce/partnerovi nebo prostě domácímu úklidu, jelikož tohle je téměř i na Odpad. Wasabi ()