Epizody(3)

Detektiv Joe Miller se dílem podivné náhody dostane ke klíči, který dokáže otevřít dveře do zvláštního motelového pokoje. Pokoje, který v naší časové rovině neexistuje a ani nikdy neexistoval. Z toho pokoje bylo, kdysi vyneseno asi sto předmětů. Zvláštních předmětů. Nebo přesněji řečeno obyčejných předmětů, ale se zvláštními schopnostmi. Jako třeba právě ten klíč, který Joeovi otevře každé dveře, nebo hřeben, který zastavuje čas, anebo propiska, která vás dokáže usmažit. Ty věci v pokoji nefungují, ale na druhou stranu, alespoň z něj nezmizí, když je do pokoje přinesete. Najdete je vždy na původním místě. Ale věci co tam nepatří, ty zmizí v nenávratnu. Miller má v plánu se klíče zbavit a žít si dál svůj poměrně spokojený život. Jenže se něco stalo a v tom pokoji, něco pro Joea velice důležitého zůstalo. Nebo spíš někdo... V pokoji číslo deset totiž zmizela malá Anna Millerová. Joeova dcera... (3DD!3)

Tanmut

Originální seriál, kterému škodí laciné zpracování a roztěkanost. První díl je úžasně hravý, další už vůbec. Dlouhodobý potenciál by měl (předmětů jsou stovky), ale vztahy mezi postavami jsou vysvětleny velmi zkratkovitě. Rozuzlení opravdu dostojí svému názvu - všechny nitky jsou rozpletené a divák neví nic. Škoda. ()

web-dat

Geniální seriál, s neuvěřitelným potenciálem. Dle mého názoru snad nejlepší sci-fi seriál za posledních 5 let. Obrovská ... obrovská škoda, že to má pouhých 6 dílů. Téma tohoto seriálu by se dalo rozvinout do minimálně 3-4 sezón. Podobně jako fantastický LOST, i toto dílo by mohlo patřit mezi to nejlepší co se v SCi-Fi dá vůbec najít! ()

Zombiepod

Poriadna psychárina, ktorá je navyše neuveriteľne originálna a scenáristicky absolútne dokonalá. Fantastický seriál ktorý ma uchvátil aj po tretí raz sledovania celej minisérie. Aj keď je pravda, že tvorcovia všetky svoje skvelé nápady natlačili len do šiestich dielov a tým to celé uzavreli, ukázali niečo, čo hromada iných seriálov neponúkne v troch či štyroch sériach. Predsalen by sa z toho dalo ešte vytlačiť trochu viac, ale budiž. ()

Bounded

The Lost Room měl velký potenciál, ale možná dobře, že nebyl vytěžen v deseti sériích do poslední kapky. Aspoň to v průběhu let nemohl nikdo zkonit. Připadalo mi to jako umně zpracovaná knížka, tak osobně doufám, že když tady byla ta americká atmosféra motelů, pump a neznáma zpracovaná tak dobře, že se to Americkým bohům od HBO podaří ještě lépe. ()

hiczech

Tak timto seriálem se mi konečně splnil sen vidět pořádně zfilmovaný Piknik u cesty od Strugatských. Já vím, že dílo Strugatských je o něčem trošinku jiném a ruský filmařský pokus o http://www.csfd.cz/film/32353-stalker/ mě hodně zklamal. Pro mne: paralela Pokoje č.10 a Pikniku u cesty je více než zřejmá. A troufám si tvrdit, že inspirace tvůrců Pokoje č.10 Piknikem u cesty tu je. Proto to nadšení. ()

Margerie

Jeden z mála sci-fi seriálů, který mě opravdu bavil. Chtělo by to víc dílů, aby si tvůrci mohli s příběhem ještě víc pohrát. Nicméně i tak je to parádní námět zpracovaný velmi kvalitně. 80% ()

Nessos

Kdyby tenhle seriál byl na 12 epizod, vůbec by mi to nevadilo. Skvělá podívaná. Takové seriály já můžu. ()

Solverino

Velmi vysoký potenciál využit pouze lehce nadprůměrně, škoda. Chvílemi až naivní zvraty a zápletky. Fantasticky zajímavý námět. Škoda, že jsme se nedozvěděli víc... ()

Mr.nachos

Jeden klíč, jeden pokoj, spousta lidí, co ho chtějí získat a spousta předmětů a každý má nějakou magickou moc. Nápad se mi moc líbí, ale kdyby se to celé trochu roztáhlo, bylo by to lepší. Deset dílů, každý zhruba po hodině a moc rychlý sled událostí. Trochu klidnější tempo by neuškodilo a hlavmě by to tak rychle neskončilo, což je škoda, protože je to opravdu povedené. Konec mě trochu zklamal,přeci jen jsem čekala jiný příběh pokoje než jaký byl nastíněn a otevřený konec je už taková klasika, nad kterou se dneska už nikdo nepozastaví, protože režiséř,i bůhví proč, milují otevřené konce. No jistě, dá se v případě navázat dalšími díly, že, ale tady to opravdu nebylo nutné. Nicméně dílo jako takové je povedené, místy se objeví i trochu toho napětí, ale po skončení to ve mě nenechalo absolutně žádný euforický pocit. ()

dodo669

Svet s "predmetmi" mi príde ako fajn nápad, ani dej nebol na zahodenie, ale aj tak si myslím, že autor z tejto myšlienky vyťažil žalostne málo. A ten koniec ma sklamal, čakal som viac. ()

kirmakX6on

seriál byl výbornej, ale.... hvězdička dolů za to, že má jen 6 dílů, což prostě člověka akorát tak naštve, druhá dolů, protože v závěru není nijak vysvětleno, o co tedy šlo, jak tyto předměty vznikly a co to jako mělo všechno za smysl.. Přímo se nabízelo rozuzlení inspirované Stalkerem nebo něco na to téma (pokoj "mimo prostor" mohl sloužit jako bezpečná schovka a "ubytovna" mimozemských návštěvníků, super technologie nenápadně zabudované do běžných užitkových předmětů, které lidé používají, mohly fungovat jako jejich nástroje k výzkumu a zbraně pro případy nouze..). Bohužel, v seriálu o významu nebo účelu těch objektů prostě nikdo nic neví (kromě náboženské sekty, která jako jediná v tom má jasno) a to od začátku až do konce... ()

Plastík

Nůžky obrací, karty vyřazujou z provozu člověka, lístek na autobus posílá pryč do jinýho státu. Kde je v tom nějaká logika. To byla kravina z kravína. Je jasné, proč to má jen jednu sérii a jen 6 dílů plný ničeho. ()

ervina

Opět jsem úplně jinde než většina hodnotících. Nápad zajímavý, ale nakonec jsem byla ráda, že to mělo jen šest dílů. ()

Mamlas

Námět trochu pofiderní, ale budiž. Otřesný laciný TV look, mizerné výkony herců, spousta vaty na popřeskakování, konec úsměvně neumětelský. Jediné, co lze ocenit, byl nápad. Jinak na hranici odpadu. (11%) ()