Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • herr_carter

Neuvěřitelný, že jsme na tenhle zvratek koukali v rodinném kruhu teprve před deseti lety. Bezesporu se jedná o jednu z největších sraček v dějinách sraček, ale dodnes vzpomínám s hysterickou slzou v oku na památné scénky výborných neherců Karla Pospíšila a Ivanky Deváté, divim se, že po nich v rámci zmrtvýchvstání nesáhl někdy v nedávné minulosti Soukup nebo Olmer !...............moje hodnocení = 0 z 10.(27.2.2017)

• Tiiso

Odpad jsem nedal protože ho z morálních důvodů nedávám, ale tento počin si nezasloužil ani jednu hvězdu a tak jsem se dostal akorát do svého vlastního rozporu. To nic nemění na tom, jak se najdou lidé, kteří dokáží takto zneuctít tv kameru. Ostuda. Typický příklad vedlejších proudů demokracie, která umožňuje i takovýmto způsobem vydělávat peníze.(30.11.2009)

• IBBY

...ani by mě vlastně nenapadlo vzpomenout na tohle "veledílko" ale nedavno jsem vedla dost emocionálně vyčerpávající diskusi na téma..."herectví Dany Morávkové" a teď jsem se shodou náhod ocitla tady...takže...nehodnotím protože jsem viděla (počítáno celkem) asi 60 minut čistého času ovšem v několika dávkách...no já nevím...říkat něco na téma vyhozených peněz je asi úplně zbytečné a taky proti mým zásadám...každému co jeho jest...ale vidět tu jednohlasnou "odpadovou" záležitost je vážně povznášející!!!(15.5.2010)

Cca v polovině 3. řady Rodinných pout se odehrála právní kauza, v jejímž důsledku došlo na přejmenování celého seriálu. Zajímavé je, že předtím každý rok byl proveden dílčí recast, v pokračování již nikoli. Takže kdo se dostal do seriálu jako nový ještě před koncem RP, měl o finance na složenky postaráno ještě pěkných pár let. A to se vyplatí. Na DVD si Prima vydala 1. sérii.(17.2.2009)

• BloodMax

Mnoho nových seriálů, které produkuje ČR stojí za zlámanou grešli, ale VKV tomu všemu kralují. Dal jsem jim pár dílů, ale tuto šanci jsem vůbec dávat neměl :-( Kdyby bylo možné dát horší hodnocení než odpad! třeba sračka, jistě bych neváhal a dal bych ji.. Ještě, že existují jihoamerické telenovely jinak bych se snad musel hanbou propadnout, že jsem na prvním místě, ale bohužel od konce...(6.3.2014)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)