Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • Hromino

Téda, to je žůžo! Velmi křehké vztahy jsou odpad, který by měl někdo stípnout na popelník a celý popelník i s tímto odpadem vyhodit do koše. Navíc tím ještě podpoří životní prostředí, než aby pohazoval různé cigarety s podobně zapáchající Ordinací v růžové zahradě, Rodinnými pouty a Pojišťovnou štěstí.(16.7.2008)

• Darth Sidious

Ultimátní debilitina. Telenovela na český způsob. Nebo spíše telepí...ovina. Zdá se mi, že český moderní národ, neumí být v ničem originální, tak kopíruje každou kravinu. Začala to nova a primou to pokračuje. Není třeba sledovat každý díl. Protože jeden díl je jako druhý. Ten podvádí toho, a druhý zahýbá s třetím a má dítě s tamtím. A ta je z toho na prášky a chce se zabít.............. Tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Smutné je na tom to, že čeští herci se zužují k tam dementním, ubohým a chabým seriálům...............to je nezkutečné. Tím pro mě absolutně české herectví končí. Neboť skutečným českým umělcům typu Werich, Voskovec, Kodet, Hrušínský, Růžičková a tak bych mohl jmenovat dále, dělají ostudu. a ti se musí obracet v hrobě. Poněvadž by se k takto ubožáckým rolím nikdy nesnížili. To je totální krach a odpad!!!!(8.10.2010)

Cca v polovině 3. řady Rodinných pout se odehrála právní kauza, v jejímž důsledku došlo na přejmenování celého seriálu. Zajímavé je, že předtím každý rok byl proveden dílčí recast, v pokračování již nikoli. Takže kdo se dostal do seriálu jako nový ještě před koncem RP, měl o finance na složenky postaráno ještě pěkných pár let. A to se vyplatí. Na DVD si Prima vydala 1. sérii.(17.2.2009)

• Xeelee

Tak tohle je fakt humus po všech stránkách. Když už velkovýrobna ovcí, tak ať to vypadá aspoň jako Ulice, viz můj komentář. Herecké výkony jsou příšerné i na české pseudoseriály. Možná jsem to ale nepochopil a jedná se o vynikající parodii českých sraček pro celou rodinu po výplachu mozků. V tom případě by to bylo jasných a neoddiskutovatelných ***** :-)(31.5.2008)

• Segrestor

Něco bych na ně taky nakydal, ale vše podstatné už tu je řečeno. Ano je to fádní a trapné jako dědečkova podprsenka. Skutečnost, že u toho lidi odpočívají je děsivá, ale tím pádem ten seriál zbytečný asi není. Jen se bojím o ty gule, co maj lidi na tom tlustým krku. Vztah k této telenovele mám tak křehký, že už se rozpadl s úvodními titulky.(24.4.2011)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)