Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová
  • J*A*M*A*L

Nevím proč to přejmenovali. Mohli jsme mít alespoň o jeden debilní seriál méně. Ještě větší shit, než úvodní Rodinná pouta, a to fakt nevím proč, když je to vlastně to samé. Někdy si říkám, že to je snad ještě větší sračka, než Zázraky života. Otravné a nudné výkony herců, scény a zbytečně debilní aféry, díky kterým je seriál udělán stojí za hovno. Nic pro mě tenhle seriál.(10.4.2013)

• Handle

Na Rodinná pouta se náhodou celkem dalo koukat, ale ''VéKáVéčka'' už jsou o ničem. No ale vyberte si z dnešních českých seriálu... Pořád mi to příjde lepší než Ordinace v růžové zahradě, ale že bych jak blbec seděl každý úterý a čtvrtek u televize, to fakt ne. Každopádně přímo na odpad to nevidím...(15.7.2009)

• Reverger

Můžu si donekonečna vyčítat seriály, na které už nenarazím jako - Battlestar galactica, Star Trek a tak dál. Ale...že jsem spoustu skvělých věcí promrhal, mě nikdo neodpáře to, že jsem se musel místo toho dívat na nejhorší seriál, který může existovat - je totiž zatím jediný nejhorší, co jsem viděl, u Dallasu jsem takové štěstí neměl - humus!(23.11.2010)

Nemůžu si pomoct, ale tohle jsem měla opravdu ráda. Morávková hrála tak skvěle, že i kvůli ní ty hodiny před telkou stály za to.. Divím se, že to má jen 5%, a nebo vlastně ne.. máte pravdu, taková telenovela po česku.. Ale tohle mne opravdu bavilo, Ordinace a Cesty do háje se můžou jít svým zkopčením zahrabat! Tohle mělo šmrnc. Alespoň pro mě.(8.7.2012)

• Darth Sidious

Ultimátní debilitina. Telenovela na český způsob. Nebo spíše telepí...ovina. Zdá se mi, že český moderní národ, neumí být v ničem originální, tak kopíruje každou kravinu. Začala to nova a primou to pokračuje. Není třeba sledovat každý díl. Protože jeden díl je jako druhý. Ten podvádí toho, a druhý zahýbá s třetím a má dítě s tamtím. A ta je z toho na prášky a chce se zabít.............. Tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Smutné je na tom to, že čeští herci se zužují k tam dementním, ubohým a chabým seriálům...............to je nezkutečné. Tím pro mě absolutně české herectví končí. Neboť skutečným českým umělcům typu Werich, Voskovec, Kodet, Hrušínský, Růžičková a tak bych mohl jmenovat dále, dělají ostudu. a ti se musí obracet v hrobě. Poněvadž by se k takto ubožáckým rolím nikdy nesnížili. To je totální krach a odpad!!!!(8.10.2010)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)