Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář
  • ivishka

Druhá podoba první verze Rodinná pouta s Morávkovou v hlavní roli. Abych pravdu řekla já to sledovala. Moc ráda. Tehdy. Ale nyní se na to dívám jako na předchůdce příšerné Ordinace v růžové zahradě z které se mi dělá špatně..Díky roli Alice Bendové - její vypatlané zlatokopky Simonky a také díky Daně a její Andree Rubešové - velké "drsňačce" je obě prostě nesnáším. Sandra Pogodová pro mě díky tomuto seriálu bude navždy prostě drbna a podivná ženská a Jan Révai je prostě potvora :-D...Pamatuju si to jako by to bylo včera, co jsem to sledovala. Ale všechna čest Zuzaně Dřízhalové.(3.7.2012)

• Radyo

U Rodinných pout jsem ještě byl ochoten přivřít obě oči a dát aspoň jednu *, ale když se tvůrci rozhodli pro pokračování, sami pod sebou si podřezali větev. Velmi křehké vztahy je snůška blábolů, neustálé zašmodrchávání a rozšmodrchávání zápletky je po několika stech dílů opravdu značně vyčpělé, herci jsou toporní jak figuríny ve výkladní skříni a jejich charaktery jsou natolik nevýstižné a nevěrohodné, že to snad ani nemohl myslet při psaní scénáře nikdo vážně. Ale pokud myslel, svědčí to především o jeho úrovni pokročilé demence. A co říci o lidech, kteří si v podobném typu seriálů libují a nejsou to přitom naivní prosťáčci, případně děti školního věku? Nazval bych je asi masochisty. Nikdo jiný by se přece vědomě netrýznil déle, než max. 5-6 dílů. Ani já ne.(30.11.2007)

• Frajer42

Nevím, zda mi náleží právo hodnotit seriál, u kterého mohu s nadsázkou říct, že jsem slyšel pouze jeho znělku, neboť jsem z něho viděl asi pár minut. Prostě mi všechny tyto seriály splývají v jednu mega sračku. A rozdíly bych mezi nimi určitě nenašel. Budu hodnotit pochopitelně odpadem. Myslím, že zdejších 5 % je plně vystihujících nekvalitu seriálu, tudíž je veškeré pokračování tohoto komentáře totálně zbytečné a brzy bych se dostal až k největší vulgárnosti.(22.9.2012)

• Karlos80

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel.(9.1.2007)

• Schuldiner

Existuje miliarda alternativ..různých činností.. čehokoliv.. COKOLIV je lepší než sledovat toto! Třeba se přivázat provazem za krk a nechat se táhnout za rozjetym vlakem po kolejích.. nebo ..se nechat přivázat k žebřinám (k těm klasickým školním) a někdo by mě mohl s rozeběhem trefoval botou do rozkroku.. nebo..se nechat svázat a hodit mezi krokouše do bažin.. no jo, svazování, to miluju :) Každopádně ať mi nikdo neřiká, že to sleduje, okamžitě ho budu mít za člověka mírně..ehmm..jak bych to řekl slušně...(25.8.2009)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)