Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář
  • Greedo

Je zajímavé, jak si někdo i po zrušení tak neodolatelného seriálu jako byly rodinné pouta chce kazit pověst ať to stojí co to stojí. Je to jen další naprostá zbytečnost, která má ohromit slabší část televizní populace a vyplnit čas mezi dalšími filmy. Doporučuji pouze lidem, kteří sedí u bedny denně kolem 12 hodin a nemají co dělat ve svém osobním životě.(28.1.2007)

• Karlos80

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel.(9.1.2007)

• EvaM

Velmi křehké vztahy bych přirovnala k potápějící se lodi. Nesmyslné, bezduché dialogy o ničem, které jsou podsouvány hercům, mi spíše připadají jako reality show než dějový romantický seriál z domácího prostředí. Pokud se vůbec někdy vyskytne nějaká zápletka, řeší se nesmyslně 50 a více dílů a pokud jde o pravé domácí prostředí v Čechách, tak vůbec neodpovídá české mentalitě. U nás přece není možné, aby se testy DNA řešily pomalu 100 dílů, aby někdo chodil více než 50 dílů se ženou a zároveň s její sestrou, aniž by to věděl a neznal jejich okolí. Jsou popisováni lidé, kteří žijí vedle sebe a přitom se neznají, události, o kterých v okolí pracovním ani soukromém nikdo neví a další a další zkraty v tomto podivném nezáživném seriálu, který už měl dávno skončit po nalezení majitele prstenu. Teď už je uměle zbytečně udržovaný a celkově odsouzený k zániku. Sestrám scénáristkám doporučuji odchod do politiky, tam se také excelentně mluví o ničem. Dávám 1 hvězdičku, a to jen kvůli slibnému začátku a slušnému výkonu Dany Morávkové.(24.3.2009)

• dyfur

....zo sklární sa to presunulo do atraktívnejšieho prostredia nemocnice.Asi jeden z posledných seriálov,ktoré som pozeral úúúplne celý.Stále som čakal nejaké normálne ukončenie,ale skončilo to tak,že ešte ďalšie časti mohli byť....také "nedorobene" -nedokončené....len za jednu hviezdu ....ozaj o čom to bolo ...ťažko povedať...každý s každým a tak dokola o ničom.(28.4.2015)

• Gilmour93

Představte si, že jste žena kolem 35 let. Přijdete v pět odpoledne z práce, vyvenčíte psa, uděláte s dětmi úkoly, dáte prát pračku, navaříte večeři, trochu uklidíte a před osmou dáte děti umýt a spát. Manžel čumí v ložnici na Ligu mistrů, nebo je v hospodě, nebo je u milenky nebo prostě není. Vy si uděláte kafe a s nachystaným žehlením se postavíte k televizi. Dáte tam Stalkera nebo VKV? To je oč tu běží..(23.9.2008)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)