Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • Sosak

Nedávno nebylo co zapíchnout, tak jsem se tak z nudy trochu potýral dílem "VKVéček", jak se seriálu poťouchle říká...no byly to větší muka, než bylo v plánu. Fakt teror, už to nikdy neudělám - čekal jsem po všech stránkách hroznou sračku, ale i tak mě tahle telenovela (nic jinýho to není) překvapila...(21.2.2008)

• AllShallFall

Ultimátní debilitina. Telenovela na český způsob. Nebo spíše telepí...ovina. Zdá se mi, že český moderní národ, neumí být v ničem originální, tak kopíruje každou kravinu. Začala to nova a primou to pokračuje. Není třeba sledovat každý díl. Protože jeden díl je jako druhý. Ten podvádí toho, a druhý zahýbá s třetím a má dítě s tamtím. A ta je z toho na prášky a chce se zabít.............. Tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Smutné je na tom to, že čeští herci se zužují k tam dementním, ubohým a chabým seriálům...............to je nezkutečné. Tím pro mě absolutně české herectví končí. Neboť skutečným českým umělcům typu Werich, Voskovec, Kodet, Hrušínský, Růžičková a tak bych mohl jmenovat dále, dělají ostudu. a ti se musí obracet v hrobě. Poněvadž by se k takto ubožáckým rolím nikdy nesnížili. To je totální krach a odpad!!!!(8.10.2010)

• Emzet

Jako je Nietzscheho übermensch člověkem ráčícím akceptovat absenci božské entity ve všech rozměrech a důsledcích z toho vyplývajících, jsou Velmi křehké vztahy übersračkou ráčící akceptovat absenci diváka. Ve všech rozměrech a důsledcích z toho vyplývajících. Ona totiž tahle rozverná pakárna s divákem pro jistotu ani nepočítá a můžete vsadit Keňanovy běžecké boty na to, že pokud od televize odejdete na libovolně dlouhou dobu, po návratu nezaregistrujete žádnou změnu. Rodinná pouta představovala jakousi "českou verzi" odpoledních krmení paniček v domácnosti nazývaných stručně soupoupra. Velmi křehké vztahy nenabízejí vůbec nic navíc, navíc došlo k jisté obměně herců, a to už je skutečně finální hřebíček do rakve, poněvadž všechny nové přírůstky jsou tak nebetyčně nechutné, až to diváka doslova fyzicky bolí. Zkrátka: velmi slabý český pokus o nápodobu nápodoby (Pout) soap opery. Netvrďte mi, že vážně nemáte nic lepšího na práci.(11.7.2007)

• Frajer42

Nevím, zda mi náleží právo hodnotit seriál, u kterého mohu s nadsázkou říct, že jsem slyšel pouze jeho znělku, neboť jsem z něho viděl asi pár minut. Prostě mi všechny tyto seriály splývají v jednu mega sračku. A rozdíly bych mezi nimi určitě nenašel. Budu hodnotit pochopitelně odpadem. Myslím, že zdejších 5 % je plně vystihujících nekvalitu seriálu, tudíž je veškeré pokračování tohoto komentáře totálně zbytečné a brzy bych se dostal až k největší vulgárnosti.(22.9.2012)

• Malarkey

Ještě lepší než jsme doufali. Pozor extrémně tupé i pro silné nátury. Tady už nejde o herce, posuďte sami a podívejte se na to sami v klidu pod vlivem nějaké omamné látky, alkoholu nebo čehokoliv, co Vás uklidní a nedokáží Vás vytočit ani řvoucí kočky na zdích u vedlejšího paneláku. Je jen otázka času, kdy se ve "vékávéčkách" objeví Satan, Lucifer nebo Belzebub, dle vašeho výběru, a začne vraždit oblíbené postavy jako v Tak jde čas. Prima strikes, jen tak dál... (0)(20.3.2007)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)