Velmi křehké vztahy

(TV seriál)
  • Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

Lima odpad!

Podobně duchaplné a přitom mazané jako telefonické hlasování (50 Kč/ 1 volání) o pěněžitou prémii soutěžního pořadu "5 proti 5" na TV Prima s otázkou např. tohoto znění: "Co myslíte, o co nejčastěji žádají letušku cestující v letadle? Jestli si myslíte, že je to PADÁK, pak volejte na číslo *******. A Jestli si myslíte, že to jsou NÁPOJE, pak vytočte číslo *******.".....Efektně stupidní a přítom promyšleně fikaný vlezlý dotaz s jediným cílem - přitáhnout davy, aby žhavili své mobily a volali o stopéro, prostě aby TO S-Y-P-A-L-O! Tahle primácká "pravidelná dávka emocí" je podobně marketingově mazaná - moc to nestojí, filmařsky se u toho člověk moc nenadře, to o co tu kráčí je, že hospodyňky s dcérečkami u toho vypnou, dá se u toho žehlit, či poklábosit o tom, že ta "kráva od vedle si zas koupila novej kostýmek" a především se do toho dá nasekat hafo reklam, aniž by člověk ztratil niť a to je to nejdůležitější. A železo se musí kout, dokud je žhavé, takže občas je třeba ty naše seriálové hvězdy povodit po různých soutěžních show, protože pravidlo "sejde z očí, sejde z mysli" je nepřítelem č.1 každé "celebrity". Takže já nevím, jak vy, ale já se už hrozně těším, až se všichni za 10 let sejdem u dílu č.1134 a dozvíme už konečně, jestli Zounar zbalil Boženku, nebo Anničku a co na to Hynek. A nezapomeňte - Prima je prima! ()

Karlos80 odpad!

Opravdu velmi křehké vztahy, spíš bych řekl že až napjatě vyhrocené s notnou dávkou starých RP emocí do nového hávu se starými ksichty předělajíc. Opět jen další stupidní kulisová záležitost, s cílem přilákat co nejvíce oduševnělých diváku ke gauči a k pořádnému nefalšovanému Primáckému kinu ! Oni už vědí jak na toho jejich Primáckého diváka.. Plno lidí si asi jen tak na tu novou změnu zprvu nepřivykne ale nakonec budou nuceni stejně zapomenout, a ve finále budou rády že mají alespoň toto, a život půjde dál. Ještě že já ale k těmto divákům nepatřím..Ale zas jim neberu a nevyvracím jejich utvrzený názor v něco pro ně určitě hodnotného. Pár herců je tu sice nových pár osvědčených ksichtů, je zde opět a výsledek stále stejný až beznadějně katastrofální. I razantní výměna by snad nepomohla...? Za koho také že? Odpad jako RP ! Nemůžu jinak bohužel. ()

Malarkey odpad!

Ještě lepší než jsme doufali. Pozor extrémně tupé i pro silné nátury. Tady už nejde o herce, posuďte sami a podívejte se na to sami v klidu pod vlivem nějaké omamné látky, alkoholu nebo čehokoliv, co Vás uklidní a nedokáží Vás vytočit ani řvoucí kočky na zdích u vedlejšího paneláku. Je jen otázka času, kdy se ve "vékávéčkách" objeví Satan, Lucifer nebo Belzebub, dle vašeho výběru, a začne vraždit oblíbené postavy jako v Tak jde čas. Prima strikes, jen tak dál... (0) ()

Tosim

Nehodnotím, jelikož nevím, zda budu mít vůbec odvahu shlédnout byť jen jeden díl, pouze bych chtěl podotknout, že stačí jen slyšet, jak takoví "výborní" herci, jako je třeba Dana Morávková, deklamují ty příšerně debilní fráze, a zkušenější divák si už udělá obrázek, jakou hrůzostrašnou sračku se "rodinná" televize Prima opět rozhodla "předhodit" svým divákům. Konzumentům. Lidem, kteří jen čučí na pohyblivé obrázky. Slovy Zdeňka Izera "musí vám stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Vážně nevím, z jaké skupiny lidí, jakého sociologického složení nebo věku, se skládá ta skupina, sledující tyhle paskvily. Mnohé výzkumy říkají, že to jsou snad důchodci nebo co. Prosím vás, kdyby mi bylo třeba přes sedmdesát a já se jen na chvíli a jen koutkem oka podíval na takovouhle zhovadilost, nemilosrdně mě odstřelte!!!!!!!!!! ()

Radyo odpad!

U Rodinných pout jsem ještě byl ochoten přivřít obě oči a dát aspoň jednu *, ale když se tvůrci rozhodli pro pokračování, sami pod sebou si podřezali větev. Velmi křehké vztahy je snůška blábolů, neustálé zašmodrchávání a rozšmodrchávání zápletky je po několika stech dílů opravdu značně vyčpělé, herci jsou toporní jak figuríny ve výkladní skříni a jejich charaktery jsou natolik nevýstižné a nevěrohodné, že to snad ani nemohl myslet při psaní scénáře nikdo vážně. Ale pokud myslel, svědčí to především o jeho úrovni pokročilé demence. A co říci o lidech, kteří si v podobném typu seriálů libují a nejsou to přitom naivní prosťáčci, případně děti školního věku? Nazval bych je asi masochisty. Nikdo jiný by se přece vědomě netrýznil déle, než max. 5-6 dílů. Ani já ne. ()

• K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)
  • Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)