Velmi křehké vztahy

(seriál)
  • Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

slovan1 odpad!

Oči od tohohle pryč...! Slátanina, která se stále drží v hlavním vysílacím čase a ja nechapu jak je to možne?! Samozřejmě, co by to bylo za "cool seriál", kdyby se neprestěhoval do nemocničního prostředí...myslím, že takových už bylo a je dost. Stupidita, kde se padesát dílu řeší jedna věc a aby se dořešila potřebuje novou řadu..No fuj! Ale chapu, vymyté mozky podobnými díly asi nedovolí se dívat na něco jiného... ()

Brejlil odpad!

Ve většině firem vás za nulový výkon vyhodí, ale od herce v telenovele se dokonce takový požaduje, neboť cokoliv, co by se podobalo hraní, by diváky vyděsilo. Nejhorší na tom je, když si představíte ty diváky. Důchodci, kteří zřejmě podlehli naprosto senilitě, protože když ještě nebyli důchodci, mohli obdivovat (a zřejmě také obdivovali) Högera, Pivce, Hrušínského, Kopeckého, Kemra atd. apod., prostě jakéhokoliv českého herce či herečku, hodných toho jména. Jenže senilita je zřejmě zbavila soudnosti, a místo toho aby požadovali a vyhledávali kvalitu, sledují tohle. Dobře, takovým důchodcům se nebudu smát, jsou to vlastně nemocní lidé, a pevně věřím, že jsou i tací, kteří "kouzlu" VKV nepodlehli. Co ale ty divačky středního věku, které nemají omluvu v degeneraci mozkové tkáně? Ty neomlouvá nic. Jsou prostě blbé, a jen pro blbé je určen blbý seriál. Blbý po všech stránkách. ()

Emzet odpad!

Jako je Nietzscheho übermensch člověkem ráčícím akceptovat absenci božské entity ve všech rozměrech a důsledcích z toho vyplývajících, jsou Velmi křehké vztahy übersračkou ráčící akceptovat absenci diváka. Ve všech rozměrech a důsledcích z toho vyplývajících. Ona totiž tahle rozverná pakárna s divákem pro jistotu ani nepočítá a můžete vsadit Keňanovy běžecké boty na to, že pokud od televize odejdete na libovolně dlouhou dobu, po návratu nezaregistrujete žádnou změnu. Rodinná pouta představovala jakousi "českou verzi" odpoledních krmení paniček v domácnosti nazývaných stručně soupoupra. Velmi křehké vztahy nenabízejí vůbec nic navíc, navíc došlo k jisté obměně herců, a to už je skutečně finální hřebíček do rakve, poněvadž všechny nové přírůstky jsou tak nebetyčně nechutné, až to diváka doslova fyzicky bolí. Zkrátka: velmi slabý český pokus o nápodobu nápodoby (Pout) soap opery. Netvrďte mi, že vážně nemáte nic lepšího na práci. ()

L_O_U_S odpad!

Hnusárna epes ráres. Když jsem se dozvěděl, že kvůli sporům o práva končí Rodinná klepeta, byl jsem k smrti rád. To jsem ale netušil, že se na nás valí dementní pokračování s odporným názvem VELMI KŘEHKÉ VZTAHY. Nechápu, jak se herci ještě mohou chlubit tím, že v této cypovině hrají. Divím se, že na nás mezinárodní společenství ještě neuvalila sankce za výrobu zbraní hromadného ničení. (125.) ()

Maynard. odpad!

David se Lence přizná, že nechce, aby byli nevlastní sourozenci, má ji rád. Lenka se mu ale vysměje, domluvila si rande se Strnádkem. Alexandr hledá Zuzanu, aby jí poděkoval za přespání. Zuzana je ale s Kratochvílem a Lence je divné, že k nim Alex tak často chodí a shání její matku. Lenka mu prozradí, že nezná svého otce, a vyptává se, jak dlouho zná její matku.... Toto je obsah dílu č.16 a série VI :o) . Naprosto upřímně lituju všechny diváky tohoto pořadu. Musím ale poctivě přiznat, že jsem neviděl ani jeden díl, vlastně ani 10 vteřin. Neměl bych nejspíš hodnotit, ale můžu si to dovolit :o) ()

• K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)
  • Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)