Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • Orlau32

Víte, někdy je člověk unaven a tak bezmyšlenkovitě kouká na něco u čeho vůbec nemusí myslet. Takový byl donedávna seriál "Velmi křehké vztahy". Ale co se nyní děje, po objevení se na scéně špatně zmaskované Simony, je do nebe volající. Buď jsou autorky už samé unavené a neví jak z této slátaniny ven, anebo s někým uzavřely dohodu, co ještě český divák vydrží. Dnes, jsem se probudila z letargie, dávám s čistým svědomím nejhorší známku a končím se sledováním této opičárny. Howgh !(10.1.2008)

• B.Jay

I když jsem neviděl ani jeden díl (na což jsem náležitě hrdý) dávám odpad, protože upoutávky v TV mi bohatě stačily. Nebudu hodnotit herce, kteří se k této příšernosti propůjčili, protože mohla u nich nastat životní situace, kdy prostě potřebovali vydělat peníze a to jakýmkoliv způsobem. Ale co budu hodnotit jsou diváci: Lidi, proboha to jste už opravdu zdegenerovali do takových rozměrů, že se nezmůžete na nic jiného než na tupou konzumaci těchto rádoby životních příběhů?! Budíček!!! Vypněte tu bednu a vytvořte si vlastní životní příběh.(30.7.2010)

• Brejlil

Ve většině firem vás za nulový výkon vyhodí, ale od herce v telenovele se dokonce takový požaduje, neboť cokoliv, co by se podobalo hraní, by diváky vyděsilo. Nejhorší na tom je, když si představíte ty diváky. Důchodci, kteří zřejmě podlehli naprosto senilitě, protože když ještě nebyli důchodci, mohli obdivovat (a zřejmě také obdivovali) Högera, Pivce, Hrušínského, Kopeckého, Kemra atd. apod., prostě jakéhokoliv českého herce či herečku, hodných toho jména. Jenže senilita je zřejmě zbavila soudnosti, a místo toho aby požadovali a vyhledávali kvalitu, sledují tohle. Dobře, takovým důchodcům se nebudu smát, jsou to vlastně nemocní lidé, a pevně věřím, že jsou i tací, kteří "kouzlu" VKV nepodlehli. Co ale ty divačky středního věku, které nemají omluvu v degeneraci mozkové tkáně? Ty neomlouvá nic. Jsou prostě blbé, a jen pro blbé je určen blbý seriál. Blbý po všech stránkách.(27.11.2008)

• Reverger

Můžu si donekonečna vyčítat seriály, na které už nenarazím jako - Battlestar galactica, Star Trek a tak dál. Ale...že jsem spoustu skvělých věcí promrhal, mě nikdo neodpáře to, že jsem se musel místo toho dívat na nejhorší seriál, který může existovat - je totiž zatím jediný nejhorší, co jsem viděl, u Dallasu jsem takové štěstí neměl - humus!(23.11.2010)

• uiu

Tak tuhle hloupost tupě sledovali moji rodiče každé úterý a čtvrtek na Primě a nevynechali ani jediný díl. Několikrát jsem se přinutila na pár dílů s nimi podívat a nevidím v tom žádný rozdíl od nějaké Argentinské natahované telenoveli. Musím uznat, že jsem neměla tušení, proč postavy jednají tak jak jednají a jaké jsou jejich motivace tak jednat, protože jsem zrovna neviděla 52. díl předtím, kde to bylo vysvětleno. Totální brak.(6.7.2010)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)