Reklama

Reklama

Velmi křehké vztahy

(seriál)
  • Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Hrají:

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (429)

Bat55 

všechny recenze uživatele

VKV je nástupcom Rodinných pout.Začnem postavami,ktoré sú totálne nudné a herci tu predvádzajú smiešne scény,ktoré sa dajú pozerať len keď nikde inde nejde nič lepšie.Postavy stále nové,ale nič nového neprinášajú.Neuveritelná naťahovačka medzi jednotlivými postavami,a záver rozuzlenia zasa na hovno.Ani neviem prečo som dal jednu hviezdu,asi z toho že som sa na seriál pozeral pravidelne a niečo s toho som si predsa len odniesol.10% ()

Mo. odpad!

všechny recenze uživatele

Julius Ceasar věděl, že aby mohl vládnout, musí lidem dávat "chléb a hry". Jinými slovy je potřeba mít co do huby a u čeho se večer po práci odreagovat. Kdyby tenhle seriál za časů starověkého Říma vysílali místo zápasů gladiátorů, lid římský by se vzbouřil a zavraždili za tuhle zrůdnost Caesara mnohem, mnohem dřív, než se to povedlo úskočným senátorům. Anebo by římské impérium nepoložil vpád barbarů, ale sociální problém v podobě všeobecné intelektuální degenerace obyvatelstva. Ti, co tohle natočili, by zasloužili předhodit lvům. ()

Reklama

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelný, že jsme na tenhle zvratek koukali v rodinném kruhu teprve před deseti lety. Bezesporu se jedná o jednu z největších sraček v dějinách sraček, ale dodnes vzpomínám s hysterickou slzou v oku na památné scénky výborných neherců Karla Pospíšila a Ivanky Deváté, divim se, že po nich v rámci zmrtvýchvstání nesáhl někdy v nedávné minulosti Soukup nebo Olmer !...............moje hodnocení = 0 z 10. ()

IvcaG odpad!

všechny recenze uživatele

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu ()

Gilmour93

všechny recenze uživatele

Představte si, že jste žena kolem 35 let. Přijdete v pět odpoledne z práce, vyvenčíte psa, uděláte s dětmi úkoly, dáte prát pračku, navaříte večeři, trochu uklidíte a před osmou dáte děti umýt a spát. Manžel čumí v ložnici na Ligu mistrů, nebo je v hospodě, nebo je u milenky nebo prostě není. Vy si uděláte kafe a s nachystaným žehlením se postavíte k televizi. Dáte tam Stalkera nebo VKV? To je oč tu běží.. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)
  • K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

Reklama

Reklama