Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář, Adriana Neubauerová
  • uiu

Tak tuhle hloupost tupě sledovali moji rodiče každé úterý a čtvrtek na Primě a nevynechali ani jediný díl. Několikrát jsem se přinutila na pár dílů s nimi podívat a nevidím v tom žádný rozdíl od nějaké Argentinské natahované telenoveli. Musím uznat, že jsem neměla tušení, proč postavy jednají tak jak jednají a jaké jsou jejich motivace tak jednat, protože jsem zrovna neviděla 52. díl předtím, kde to bylo vysvětleno. Totální brak.(6.7.2010)

• Schuldiner

Existuje miliarda alternativ..různých činností.. čehokoliv.. COKOLIV je lepší než sledovat toto! Třeba se přivázat provazem za krk a nechat se táhnout za rozjetym vlakem po kolejích.. nebo ..se nechat přivázat k žebřinám (k těm klasickým školním) a někdo by mě mohl s rozeběhem trefoval botou do rozkroku.. nebo..se nechat svázat a hodit mezi krokouše do bažin.. no jo, svazování, to miluju :) Každopádně ať mi nikdo neřiká, že to sleduje, okamžitě ho budu mít za člověka mírně..ehmm..jak bych to řekl slušně...(25.8.2009)

• Bozvav

Začátek vypadal celkem slibně. Taková nenáročná blbinka na večer k žehlení. Bohužel časem se dílko přetransformovalo do obludné podoby, ve které se nám divákům pokoušelo vnutit, že je něčím, čím rozhodné není. Obdobně jako "růžovka", celý děj se smrsknul na hromádku přiblblých dialogů silně odtržených od reality, kde i seriálová hospodyňka má pocit, že tudy cesta nevede.(14.6.2015)

• Radyo

U Rodinných pout jsem ještě byl ochoten přivřít obě oči a dát aspoň jednu *, ale když se tvůrci rozhodli pro pokračování, sami pod sebou si podřezali větev. Velmi křehké vztahy je snůška blábolů, neustálé zašmodrchávání a rozšmodrchávání zápletky je po několika stech dílů opravdu značně vyčpělé, herci jsou toporní jak figuríny ve výkladní skříni a jejich charaktery jsou natolik nevýstižné a nevěrohodné, že to snad ani nemohl myslet při psaní scénáře nikdo vážně. Ale pokud myslel, svědčí to především o jeho úrovni pokročilé demence. A co říci o lidech, kteří si v podobném typu seriálů libují a nejsou to přitom naivní prosťáčci, případně děti školního věku? Nazval bych je asi masochisty. Nikdo jiný by se přece vědomě netrýznil déle, než max. 5-6 dílů. Ani já ne.(30.11.2007)

• IvcaG

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu(17.3.2009)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)