Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář
  • Radyo

U Rodinných pout jsem ještě byl ochoten přivřít obě oči a dát aspoň jednu *, ale když se tvůrci rozhodli pro pokračování, sami pod sebou si podřezali větev. Velmi křehké vztahy je snůška blábolů, neustálé zašmodrchávání a rozšmodrchávání zápletky je po několika stech dílů opravdu značně vyčpělé, herci jsou toporní jak figuríny ve výkladní skříni a jejich charaktery jsou natolik nevýstižné a nevěrohodné, že to snad ani nemohl myslet při psaní scénáře nikdo vážně. Ale pokud myslel, svědčí to především o jeho úrovni pokročilé demence. A co říci o lidech, kteří si v podobném typu seriálů libují a nejsou to přitom naivní prosťáčci, případně děti školního věku? Nazval bych je asi masochisty. Nikdo jiný by se přece vědomě netrýznil déle, než max. 5-6 dílů. Ani já ne.(30.11.2007)

• Xeelee

Tak tohle je fakt humus po všech stránkách. Když už velkovýrobna ovcí, tak ať to vypadá aspoň jako Ulice, viz můj komentář. Herecké výkony jsou příšerné i na české pseudoseriály. Možná jsem to ale nepochopil a jedná se o vynikající parodii českých sraček pro celou rodinu po výplachu mozků. V tom případě by to bylo jasných a neoddiskutovatelných ***** :-)(31.5.2008)

• Caelos

Jo, na Rodiné kajdanki se Caelos ještě sem tam podíval, dokonce i věděl o co tam jde, no ale tohle? To je jako co? Připadá mi, že do těchhle seriálu Nova&Prima style si herci jen tak odskočí když jdou z obchodu s nákupem, něco tam dvacet minut nakecají do kamery, shrábnou kasu, nákup a pokračují domů. Kurde, vždyť v tom se musí ztrácet i samotní scénáristé. Další věcí je fakt, že jsem si díky tomuto veledílu vypracoval těžkou averzi na Danu "dominu" Morávkovou, kterou když vidím, mám chuť hodit po televizi nedopitou láhev od whisky. Jak já ji nenávidím!!! I ta další sorta zombies (ano, hrají jako zombáci) by se měla stydět. Doufám, že tento seriál nedopadne jako Tak jde čas a brzy, velmi brzy skončí.(11.1.2009)

• IBBY

...ani by mě vlastně nenapadlo vzpomenout na tohle "veledílko" ale nedavno jsem vedla dost emocionálně vyčerpávající diskusi na téma..."herectví Dany Morávkové" a teď jsem se shodou náhod ocitla tady...takže...nehodnotím protože jsem viděla (počítáno celkem) asi 60 minut čistého času ovšem v několika dávkách...no já nevím...říkat něco na téma vyhozených peněz je asi úplně zbytečné a taky proti mým zásadám...každému co jeho jest...ale vidět tu jednohlasnou "odpadovou" záležitost je vážně povznášející!!!(15.5.2010)

• IvcaG

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu(17.3.2009)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)