Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář
  • Tosim

Nehodnotím, jelikož nevím, zda budu mít vůbec odvahu shlédnout byť jen jeden díl, pouze bych chtěl podotknout, že stačí jen slyšet, jak takoví "výborní" herci, jako je třeba Dana Morávková, deklamují ty příšerně debilní fráze, a zkušenější divák si už udělá obrázek, jakou hrůzostrašnou sračku se "rodinná" televize Prima opět rozhodla "předhodit" svým divákům. Konzumentům. Lidem, kteří jen čučí na pohyblivé obrázky. Slovy Zdeňka Izera "musí vám stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Vážně nevím, z jaké skupiny lidí, jakého sociologického složení nebo věku, se skládá ta skupina, sledující tyhle paskvily. Mnohé výzkumy říkají, že to jsou snad důchodci nebo co. Prosím vás, kdyby mi bylo třeba přes sedmdesát a já se jen na chvíli a jen koutkem oka podíval na takovouhle zhovadilost, nemilosrdně mě odstřelte!!!!!!!!!!(23.1.2007)

• IBBY

...ani by mě vlastně nenapadlo vzpomenout na tohle "veledílko" ale nedavno jsem vedla dost emocionálně vyčerpávající diskusi na téma..."herectví Dany Morávkové" a teď jsem se shodou náhod ocitla tady...takže...nehodnotím protože jsem viděla (počítáno celkem) asi 60 minut čistého času ovšem v několika dávkách...no já nevím...říkat něco na téma vyhozených peněz je asi úplně zbytečné a taky proti mým zásadám...každému co jeho jest...ale vidět tu jednohlasnou "odpadovou" záležitost je vážně povznášející!!!(15.5.2010)

• zdenny

Já se na to prostě dívám a je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí. Každý den totiž není vhodný na umělecký zážitek. Zvykl jsem si dvakrát týdně si po zprávách u televize u tohoto oddechového seriálu odpočinout. Myslím si, že na tom není nic špatného. PS: Ve většině případů má každý svůj alespoň jeden "stupidní" seriál, akorát se k tomu nechce přiznat. PPS: Nejlepší je hodnotit a nevidět. To jsem si nedovolil ani u Červeného trpaslíka, kterému jsem dal odpad, protože je to větší hovadina než tady toto.(1.10.2009)

• Reverger

Můžu si donekonečna vyčítat seriály, na které už nenarazím jako - Battlestar galactica, Star Trek a tak dál. Ale...že jsem spoustu skvělých věcí promrhal, mě nikdo neodpáře to, že jsem se musel místo toho dívat na nejhorší seriál, který může existovat - je totiž zatím jediný nejhorší, co jsem viděl, u Dallasu jsem takové štěstí neměl - humus!(23.11.2010)

• EvaM

Velmi křehké vztahy bych přirovnala k potápějící se lodi. Nesmyslné, bezduché dialogy o ničem, které jsou podsouvány hercům, mi spíše připadají jako reality show než dějový romantický seriál z domácího prostředí. Pokud se vůbec někdy vyskytne nějaká zápletka, řeší se nesmyslně 50 a více dílů a pokud jde o pravé domácí prostředí v Čechách, tak vůbec neodpovídá české mentalitě. U nás přece není možné, aby se testy DNA řešily pomalu 100 dílů, aby někdo chodil více než 50 dílů se ženou a zároveň s její sestrou, aniž by to věděl a neznal jejich okolí. Jsou popisováni lidé, kteří žijí vedle sebe a přitom se neznají, události, o kterých v okolí pracovním ani soukromém nikdo neví a další a další zkraty v tomto podivném nezáživném seriálu, který už měl dávno skončit po nalezení majitele prstenu. Teď už je uměle zbytečně udržovaný a celkově odsouzený k zániku. Sestrám scénáristkám doporučuji odchod do politiky, tam se také excelentně mluví o ničem. Dávám 1 hvězdičku, a to jen kvůli slibnému začátku a slušnému výkonu Dany Morávkové.(24.3.2009)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)