Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář, Adam Vinklář
  • HarlanWade

Na Rodinná pouta se u nás dívala aspoň babička, ale tohle už je i na ní moc silný kafe. Už to není telenovela, ale telenovela smíchaná s ze všemožných děl vykradenou mysteriózní zápletkou o historii rodu. Tvůrci sice přidali pár nových "nadějí", víc romantických linií a pracovních rvaček, ale úplně zapomněli, že to, co diváci chtějí děj. A ten VKVéčka nenabízejí - bohužel.(5.7.2009)

• Frajer42

Nevím, zda mi náleží právo hodnotit seriál, u kterého mohu s nadsázkou říct, že jsem slyšel pouze jeho znělku, neboť jsem z něho viděl asi pár minut. Prostě mi všechny tyto seriály splývají v jednu mega sračku. A rozdíly bych mezi nimi určitě nenašel. Budu hodnotit pochopitelně odpadem. Myslím, že zdejších 5 % je plně vystihujících nekvalitu seriálu, tudíž je veškeré pokračování tohoto komentáře totálně zbytečné a brzy bych se dostal až k největší vulgárnosti.(22.9.2012)

• Caelos

Jo, na Rodiné kajdanki se Caelos ještě sem tam podíval, dokonce i věděl o co tam jde, no ale tohle? To je jako co? Připadá mi, že do těchhle seriálu Nova&Prima style si herci jen tak odskočí když jdou z obchodu s nákupem, něco tam dvacet minut nakecají do kamery, shrábnou kasu, nákup a pokračují domů. Kurde, vždyť v tom se musí ztrácet i samotní scénáristé. Další věcí je fakt, že jsem si díky tomuto veledílu vypracoval těžkou averzi na Danu "dominu" Morávkovou, kterou když vidím, mám chuť hodit po televizi nedopitou láhev od whisky. Jak já ji nenávidím!!! I ta další sorta zombies (ano, hrají jako zombáci) by se měla stydět. Doufám, že tento seriál nedopadne jako Tak jde čas a brzy, velmi brzy skončí.(11.1.2009)

• Segrestor

Něco bych na ně taky nakydal, ale vše podstatné už tu je řečeno. Ano je to fádní a trapné jako dědečkova podprsenka. Skutečnost, že u toho lidi odpočívají je děsivá, ale tím pádem ten seriál zbytečný asi není. Jen se bojím o ty gule, co maj lidi na tom tlustým krku. Vztah k této telenovele mám tak křehký, že už se rozpadl s úvodními titulky.(24.4.2011)

• Tosim

Nehodnotím, jelikož nevím, zda budu mít vůbec odvahu shlédnout byť jen jeden díl, pouze bych chtěl podotknout, že stačí jen slyšet, jak takoví "výborní" herci, jako je třeba Dana Morávková, deklamují ty příšerně debilní fráze, a zkušenější divák si už udělá obrázek, jakou hrůzostrašnou sračku se "rodinná" televize Prima opět rozhodla "předhodit" svým divákům. Konzumentům. Lidem, kteří jen čučí na pohyblivé obrázky. Slovy Zdeňka Izera "musí vám stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Vážně nevím, z jaké skupiny lidí, jakého sociologického složení nebo věku, se skládá ta skupina, sledující tyhle paskvily. Mnohé výzkumy říkají, že to jsou snad důchodci nebo co. Prosím vás, kdyby mi bylo třeba přes sedmdesát a já se jen na chvíli a jen koutkem oka podíval na takovouhle zhovadilost, nemilosrdně mě odstřelte!!!!!!!!!!(23.1.2007)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)