Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • Orlau32

Víte, někdy je člověk unaven a tak bezmyšlenkovitě kouká na něco u čeho vůbec nemusí myslet. Takový byl donedávna seriál "Velmi křehké vztahy". Ale co se nyní děje, po objevení se na scéně špatně zmaskované Simony, je do nebe volající. Buď jsou autorky už samé unavené a neví jak z této slátaniny ven, anebo s někým uzavřely dohodu, co ještě český divák vydrží. Dnes, jsem se probudila z letargie, dávám s čistým svědomím nejhorší známku a končím se sledováním této opičárny. Howgh !(10.1.2008)

• IvcaG

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu(17.3.2009)

• Tosim

Nehodnotím, jelikož nevím, zda budu mít vůbec odvahu shlédnout byť jen jeden díl, pouze bych chtěl podotknout, že stačí jen slyšet, jak takoví "výborní" herci, jako je třeba Dana Morávková, deklamují ty příšerně debilní fráze, a zkušenější divák si už udělá obrázek, jakou hrůzostrašnou sračku se "rodinná" televize Prima opět rozhodla "předhodit" svým divákům. Konzumentům. Lidem, kteří jen čučí na pohyblivé obrázky. Slovy Zdeňka Izera "musí vám stačit, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování." Vážně nevím, z jaké skupiny lidí, jakého sociologického složení nebo věku, se skládá ta skupina, sledující tyhle paskvily. Mnohé výzkumy říkají, že to jsou snad důchodci nebo co. Prosím vás, kdyby mi bylo třeba přes sedmdesát a já se jen na chvíli a jen koutkem oka podíval na takovouhle zhovadilost, nemilosrdně mě odstřelte!!!!!!!!!!(23.1.2007)

• korbitch22

omlouvám se za brášku,ale tohle mu prostě nevymluvím,on v tom vidí skrytou pointu a nadsázku,já v tom vidím imbecilitu českého národa(tedy důchodců a žen středního věku co na to čuměj plus můj brácha) :-) je to opravdu humus v čem si v dnešní době vydělávaj herci,kteří jsou nebo spíš byli považováni za elitu hereckého národa.no jo,jenže co maj taky dělat když českej film de po hlavě doprdele:-)(7.11.2008)

• Lima

Podobně duchaplné a přitom mazané jako telefonické hlasování (50 Kč/ 1 volání) o pěněžitou prémii soutěžního pořadu "5 proti 5" na TV Prima s otázkou např. tohoto znění: "Co myslíte, o co nejčastěji žádají letušku cestující v letadle? Jestli si myslíte, že je to PADÁK, pak volejte na číslo *******. A Jestli si myslíte, že to jsou NÁPOJE, pak vytočte číslo *******.".....Efektně stupidní a přítom promyšleně fikaný vlezlý dotaz s jediným cílem - přitáhnout davy, aby žhavili své mobily a volali o stopéro, prostě aby TO S-Y-P-A-L-O! Tahle primácká "pravidelná dávka emocí" je podobně marketingově mazaná - moc to nestojí, filmařsky se u toho člověk moc nenadře, to o co tu kráčí je, že hospodyňky s dcérečkami u toho vypnou, dá se u toho žehlit, či poklábosit o tom, že ta "kráva od vedle si zas koupila novej kostýmek" a především se do toho dá nasekat hafo reklam, aniž by člověk ztratil niť a to je to nejdůležitější. A železo se musí kout, dokud je žhavé, takže občas je třeba ty naše seriálové hvězdy povodit po různých soutěžních show, protože pravidlo "sejde z očí, sejde z mysli" je nepřítelem č.1 každé "celebrity". Takže já nevím, jak vy, ale já se už hrozně těším, až se všichni za 10 let sejdem u dílu č.1134 a dozvíme už konečně, jestli Zounar zbalil Boženku, nebo Anničku a co na to Hynek. A nezapomeňte - Prima je prima!(11.1.2008)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)