Velmi křehké vztahy (TV seriál)

• Česko

VKV

Romantický / Drama / Rodinný

Česko, 2007, 248x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer, Zdeňka Žádníková-Volencová, Otto Kallus, Miloslav Mejzlík, Saša Rašilov nejml., Petr Vondráček, Filip Rajmont, Petra Špindlerová, Martin Preiss, Jan Zadražil, Jan Révai, Martin Zounar, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Ivanka Devátá, Karel Pospíšil, Zuzana Dřízhalová, Roman Štolpa, Sylvie Koblížková, Ladislava Něrgešová, Petr Motloch, Valérie Zawadská, Hana Baroňová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Kryštof Rímský, Zbyněk Fric, Bohumil Klepl, Andrea Černá, Milan Enčev, Jana Brejchová, Iva Kubelková, Dagmar Bláhová, Stanislav Fišer, Eva Tauchenová, Filip Blažek, Kateřina Janečková, Vojtěch Dyk, Filip Antonio, Jan Maléř, Nela Boudová, Eva Matalová, Daniela Bambasová, Eva Novotná, Pavel Řezníček, Sabina Králová, Jan Plouhar, Lukáš Vacek, Michael Kňažko, Jiří Stanislav, Martin Šverma, Petr Srna, Jan Hofman, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Kamila Sedlárová, Veronika Zelníčková, Leonard Hädler Stirský, Filip Kubíček, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Veronika Zapadlová, Pavel Kovář
  • Greedo

Je zajímavé, jak si někdo i po zrušení tak neodolatelného seriálu jako byly rodinné pouta chce kazit pověst ať to stojí co to stojí. Je to jen další naprostá zbytečnost, která má ohromit slabší část televizní populace a vyplnit čas mezi dalšími filmy. Doporučuji pouze lidem, kteří sedí u bedny denně kolem 12 hodin a nemají co dělat ve svém osobním životě.(28.1.2007)

• BloodMax

Mnoho nových seriálů, které produkuje ČR stojí za zlámanou grešli, ale VKV tomu všemu kralují. Dal jsem jim pár dílů, ale tuto šanci jsem vůbec dávat neměl :-( Kdyby bylo možné dát horší hodnocení než odpad! třeba sračka, jistě bych neváhal a dal bych ji.. Ještě, že existují jihoamerické telenovely jinak bych se snad musel hanbou propadnout, že jsem na prvním místě, ale bohužel od konce...(6.3.2014)

• RajAthen

Jakmile se začne mluvit o něčem ve zkratce a udává se to za hlavní název, něco je špatně. "Vékávéčka" dále varují případného diváka opravdu obludnou znělkou, která v podstatě zcela vystihuje celý děj. Měj jsem tu smůlu, že jsem v zájmu stravování musel prožít několik dílů s hrdiny tohoto opusu a od bodu A jejich snažení jsem nezaznamenal nikdy žádný posun do bodu B. Podobně jsem si obohatil život asi tuctem Křehkých pout a tam s přivřením obou očí a zkříženými palci u nohou jsem ochoten uznat velmi pochybnou, čistě konzumní kvalitu, která se z žumpy vyškrábe na oslizlou jednu hvězdičku hodnocení. Pokračování je však z hledisky kvality i rozumu jasný skok po hlavě tam, odkud se první část tak pracě škrábala...(11.10.2009)

• zdenny

Já se na to prostě dívám a je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí. Každý den totiž není vhodný na umělecký zážitek. Zvykl jsem si dvakrát týdně si po zprávách u televize u tohoto oddechového seriálu odpočinout. Myslím si, že na tom není nic špatného. PS: Ve většině případů má každý svůj alespoň jeden "stupidní" seriál, akorát se k tomu nechce přiznat. PPS: Nejlepší je hodnotit a nevidět. To jsem si nedovolil ani u Červeného trpaslíka, kterému jsem dal odpad, protože je to větší hovadina než tady toto.(1.10.2009)

• IvcaG

Ach můj bože proč? To je snad jediné co se dá říct na tento slabomyslný seriál, kterým nás TV Prima krmí už léta. Dle mého názoru je to totální odpad, nemusíte vidět 10 dílů a stejně se tam nic neděje, nesmyslné natahování děje, banální a stupidní zápletky to je to co nás tímto seriálem provází už samého počátku... Snad jen za to herecké obsazení, která se dá v mnoha přídadech označit za jedinou polechčující okolnost.... Alespoň za to to dám hvězdu(17.3.2009)

• - Za jeden natáčecí den vznikne kolem 25 minut seriálu. (hippyman)

• - K přejmenování Rodinných pout na Velmi křehké vztahy muselo dojít kvůli soudnímu zákazu iniciovanému výrobci prvních dvou řad seriálu, produkční společností Pro TV, které se nelíbilo, že produkci třetí série zadala televize Prima produkční společnosti Etamp. (Olík)