Socom

Film,ktorý určite stojí za pozretie ale musím podotknúť, že miestami som sa pri ňom nudil. Od Pirane v novom šate by som očakával o niečo viac ako pozerať sa tri štvrtiny filmu na dievčenské vnady. Myslím, že mnoho ľudí iným ako týmto film nezaujme. Nič nové, pár brutálnych scén, príbeh na môj vkus mohol byť o niečo vydarenejší. Pre mňa moc teenagerské. Viac mrazivej atmosféry by neuškodilo.6/10 ()

blazenka

Bože! Film, ve kterém co chvíli sežerou někomu zubaté ryby kus nohy, v horším případě půlku těla, tak to opravdu ne. Neviděno ve 3D, možná chyba. A nebo štěstí. U mě 15%. ()

Mallyyy

Film, který hraje spíš na pěkné ''herečky'', kde je možná tak někdy herečka Kelly Brook (divoženka), ale fakt jen v pár scénách. Jerry O'Connell tu byl super aspoň něco bylo vtipného, když teda piranhe neměli hlad. ()

pend

Mám rád horrory s vodní havětí. Piraňa mě v tomto naprosto plně uspokojila. Je to dostatečně zábavné, průzkum podvodní jeskyně má správnou atmosféru, druhá polovina je gore fest, kde se Aja nebojí ukázat prakticky nic. Jediné minus vidím v tom, že tenhle scénář mohl natočit opravdu kdokoliv, v tomto souhlasím s předcházejícími komentáři. A taky nevím, kde v tom byla komedie. ()

Endavour odpad!

Shlédnuto nešťastnou náhodou (nedělní odpočinek) na HBO. Takovýmto nešťastným náhodám se vyhýbejte jako čert kříži! ()

Matthew01 odpad!

Dle prvních dojmů od ostatních uživatelů, dle traileru, by se mohlo zdát, že půjde o celkem vtipnou a hodně drsnou podívanou o těhle hooodně žravých rybkách, podpořenou novým 3D rozměrem. Po shlédnutí a pár dnech odstupu, mohu s čistou hlavou soudit, že opak je pravdou. V tomhle filmu vlastně nenalezneme nic, tedy pokud se nebude někdo řehtat, když kolem potečou proudy krve a ve vodě budou plavat lidi sežraný až na kost. Nenalezneme tu ani žádný příběh, natož logické chování postav. Dialogy jsou taky naprostá katastrofa. Piraňa 3D prostě sází na kozy a krev, ale tahle sázka jí u mě rozhodně nevyšla. 10% ()

FilmWave

Aja je nekompromisní a jeho "Piraňa" se neustále pohybuje na hranách soft porna a opravdu krvavého gore hororu. S ničím si nezadá s filmu typu "Briandead". V čem je tedy háček? Narozdíl od Jacksonových slasherů není "Piraňa" vtipná, snaží se o to, ale prostě není. Druhý problém jsou naprosto nesympatičtí hrdinové (snad jen s výjimkou Elisabeth Shue), když už se filmu vyskytne někdo zajímavý (Dreyfuss, Lloyd), tak jen na chvilku. Nicméně oceňuji Ajovu odvahu, s "Hory mají oči" to vyšlo, teď bohužel ne. ()

Rokle

Aja pochopil, že nám rybky nemůže ukázat ve své velikosti hned a zároveň diváky nenechávat příliš dlouho bez toho, proč na film přišli. A že se ta lidská potrava povedla :) Byl jsem až překvapen, jak věrohodně působily ohlodané plandající končetiny, půlky těla či okousané části zad. Rozhodně doporučuju otrlejším divákům a lidem, kteří se nad to dokáží povznést. Přítelkyním řekněte, ať si jdou zatím radši nakoupit do obchodu s oblečením a za 1,5h si je vyzvedněte... jinak riskujete, že s vámi už nepromluví :) ()

zelda82

Nekompromisni masakr, po kterem slabsi zaludky pujdou dychat na zachod...Spousta krve, spousta koz a hejna ryb, ktere sezerou vsechno, na co prijdou:)) ()

Hapretor

Ha, ha, ha - pluje k Vám piraňa. Ukončete svou koupel, neb Vám ukousne prdel. Málo kdy se tak upřímně zasměju a pobavim, zatímco jde o horor. Spousta obnažených koziček, hezkých prdelek a posléze hodně červená voda a hodně ožraných těl dává dohromady pro mě dobrou zábavu. Já si fakt nepatuju, že bych se tak krásně smál u hororu. Tohle je perla v hororových komediích. A. Aja tady umí skloubit snad všechno, co většinou je jen slátanina, ale tady to funguje fakt dobře. Je tu dost vtipných scén, díky kterým si snad film schválně dělá prdel z béčkových hororů a pak je střídají o dost výraznější a brutálnější scény, které naopak zase působí více "strašidelně". A ten konec je taky parádní. Čekal jsem úplně jiný, a proto milé překvapení a další, bohužel poslední, zasmání. Tento počin mi příjde jako originální pokus o vytvoření nového žánru. Skloubení erotiky (soft porna), gore hororu a komedie v jedno. Jen nevím, jak ten žánr nazvat. Jestli A. Ája dostane zase kapitál a k tomu ještě Maxipsa Fíka, na Piraňu II 3D se rád podívám. Rád se totiž bojím a zároveň čůrám smíchy. ()

Rockerman

Takový film se mi těžko hodnotí, protože na jedné straně je to kravina bez děje. Jenže na druhé straně musím uznat, že to bylo velmi dobře natočené s výbornými triky. Móda těchto filmů, kdy různá havěť požírá lidi je už dávno pryč. Od žraloka, který to všechno začal, přes aligátory, pavouky a hady. I ta piraňa už tady byla. Přesto si myslím, že se na tento film dá podívat a když ohodnotím "jen" to řemeslo, tak byla odvedena solidní práce. Už jen ten závěrečný masakr!!! Musím, říct, že takový drasťák jsem už dost dlouho neviděl!!! ()

RakeW

Fish Fodder. Krásná jedna hvězdička za prsy a kref. V 3D jsem to neviděl a tak si tu druhou nechám na jindy... ()

Puol

V rámci žánru sa jedná o dobre odvedenú prácu s nadštandardnou porciou odhalených ženských vnadou. Potešia aj kamea a niekto si vychutná i originálne mordy. Myslím že nikto žiadne prekvapivé dejové zvraty alebo vývoj postáv v tomto prípade neočakáva. ()

J. T. Kirk

Efekty stály za nic a to je fakt. Na druhou stranu jsem se dobře bavil a po pár minutách jsem si na špatné efekty zvyknul. Stačí pár docela dobrých herců, slušný režisér, pár efektů a vtipný scénář a samozdřejmě Piraně, hodně piraní a dostanete dobré béčko. ()

solid

Pane Ajo tleskám, protože že na tohle dali amíci penízky, aby to bylo 3D a takhle gore, no to muselo stát něco přesvědčování. Protože mě to pobavilo, zhnusilo, roztrpčilo (no uznejete tolik krásných prsíček a prdelek přišlo na zmar) a dokonce i při tupých klišoidních scénách udrželo v napětí, nemám si nač stěžovat. Ale jednou stačilo. ()

Deratizer

Až na krvavé scény s piraněmi je to utahaná nuda, kde se nic zajímavého neděje a černohumorných scén k zasmátí jsem tam taky moc nenašel. ()

DHDV odpad!

Já odpad moc často nedávám, ale ten film nemá s hororem nic společného… Jako jezdit mezi lidma v motorovém člunu je i síla na mě, kam se hrabe Saw!!! ()

Heroine

Žel jsem ještě z té "staré školy", a mám ráda když se žánry HOROR a PORNO drží odděleně. Podle mne, nemusí krvavému masakru nejdřív předcházet 45 minut nahotin a vulgárních slovíček, ale filmaři už zřejmě jinak neumí. Tohle už má jen málo společného s normálním hororem. Tady není nic děsivého, jen si můžou úchylové dosyta užívat jak nahotin, tak bezdůvodných dlouhých záběrů na zmrzačená těla, stovky litrů krve, chybějící končetiny, sténající lidi, a to všechno bez souvislosti s dějem. Prostě nám to rádi ukážou. Hezký je, kolik fantazie lidi mají, když dojde na odporné mrzačení. To jim vždycky šlo. Netvrdím tedy, že závěrečná jatka nejsou dost silná, ale ani za mák nejsou působivá. Chybí tam něco hlubšího, inteligentnějšího, možná i dojemného, co dělá horor skutečně děsivým. Jinak jedna hvězda za Christophera Lloyda. ()