RomeroIsGod

Ajo díky! Takhle jsem se v kině dlouho nezasmál. Soft-porn pecka s geniálním gore festem, kterej mě totálně vodvařil. Slečně se asi ty zamotaný vlásky moc nelíbily, rybě pínys taky moc nejel a já se bavil jako pán. Rhames klasicky výbornej, scéna s motorem má koule. 90% ()

Tunri odpad!

já jsem NIKDY neviděla větší krávovinu. Nehorázný výsměch čemukoli. Uprostřed filmu jsem se smíchy plácala do kolen a říkala "jen mi tam chybí ukousnutý péro a vytejkající silikon z tučně zabírajících poprsí. O něco později film splnil má očekávání. Jako komedii bych to hodnotila na dvě hvězdičky, jako horror je to odpad, páč něco tak MIZERNÝHO jsem opravdu ještě neviděla. Kdybych hulila, tak bych to možná hodnotila lépe. ()

Yokolobuna

Tím, že pod názvem visí nápis "komedie" si autoři vysloužili hvězdičku navíc. Jde o naprostou kravinu se spoustou brutálních scén, jenže i s nemalou porcí zábavy a bránice dostává zabrat! Kvalitní Béčko, které bohužel trošku sráží závěr filmu, kdy už postavy začínají jednat vskutku debilně. Překvapivě špatný byl Christopher Lloyd, jehož výkon hravě překonala i má oblíbená porno-umělkyně Gianna. ()

Stanley619

Naštěstí ty rybičky nebyly alergický na silikon, to bychom pak ještě k tomu museli celej film koukat na plochý hrudníky ^_^ 50% ()

waits

To nebylo útrpný béčko, naopak. Brutalita (někdy až nechutná) způsobená masožravými rybami je jaksi přirozená a nechci napsat přímo zábavná, ale prostě předhozená s nadhledem. Pustit mi tuhle přímočarou záležitost střihlou nahotinami v teenagerském věku, napíšu si zážitek do deničku.. ()

kluk z Na

Od prvních chvil, kdy vír vcucával loďku s rybo i parybomilem Richardem Dreyfussem jsem byl napasovanej do sedačky a věděl, že Aja se mi zase jednou trefil do vkusu. To co následovalo bylo jako převedéní toho čím nás krmili televize v devadesátejch letech do moderního kabátu a mě se to stračně líbilo. Celý by to ještě povýšilo, kdyby Ving Rhames byl hlavní hrdina a všechny ty ženský se nemuseli oblíkat vůbec, když tam povětšinou byly stejně bez vršků. ()

Stocki

Po druhém zhlédnutí musím konstatovat, že se jedná o nehoráznou a zcela vysilující sračku. Umělý kozy to opravdu nezachrání... ()

Blueeyes

Jej, tohle je dílo podle mého gusta. Piraňa, noční můra teenagerovských let se vrací, je krásnější, zubatější a je ve tři dé. Sounds like heaven :-) Ano, je to béčko všech béček, ale kvůli tomu na to přece koukáme. Tohle je film čistě pro zábavu a tu jsem dostala, agresivní, krvavé, zubaté a nekompromisní rybí ejchuchů. A to je dobře :-) ()

no2

9/10 - Zvedám ze čtyř na slabších pět hvězdiček. Proč? 1) Považuji to za vrchol Ajovy tvorby. Haute Tension, The Hills Have Eyes a Mirrors jsou kvalitní filmy, ale teprve u Piranha 3D je krásně vidět, jak Aja zužitkoval všechny své předchozí zkušenosti a splnil si svůj velký sen. Další filmy od r. 2013 sice nebyly špatné, ale Piranhu 3D zatím nic nepřekonalo. 2) Podobných hororových filmů o různých příšerkách, příšerách a jiných potvorách byly natočeny mraky a spoustu z nich jsem viděl, ale - ruku na srdce - kolik z nich nám utkvělo v paměti? Čelisti byly klasika a cokoliv dalšího už byl slabý odvar. Z každé minuty této Piraně je cítit Ajova láska k řemeslu, touha udělat poctu podobným katastrofickým filmům, ale zcela po svém, jak to umí jen tento režisér - spojením brutálního násilí s ironií, nadhledem a často totální praštěností, přičemž se nedá hovořit o nějaké trapnosti. Lituji jen toho, že tento film jsem neviděl v kině, protože některé scény (zejména hlavní masakr uprostřed největší zábavy zdejší omladiny) i celková atmosféra filmu si o velké plátno přímo říkají. ()

ashtangi

Ani nevím, jestli mě to zklamalo nebo překvapilo. Efekty jsou super a je pravda, že bylo na co koukat, ale chvilkami mi bylo až špatně. ()

MAJkLSON

Asi už jsem nějaký moc otrlý, ale ta přemíra silikonových koz mě udělala více špatně než okousaní lidé. Navíc mnoho logických paradoxů, u kterých jsem si opravdu ťukal na čelo mě taky zrovna nepovzbudila. Ale je to v pohodě koukatelné a úplný konec ve mě nakonec vzbudil trochu potěchy. Další díl by mohl být více ujetý a drsnější. ()

Med_Tw

Slušnej natočenej masakr, jen škoda totálně domršenejch 15 min na konci kdy se ryby začnou chovat nesmyslně a lidi vymejšlej kraviny aby mohli zdechnout... ()

deRewn

40% filmu akce, ohlodaní lidi, krev a různá klišé...60% filmu nahaté teenky. Pro mě tím pádem o 60% lepší, než předchozí díly :-). Občas vtipné, "lehce" stupidní, ale už kvůli té spoustě volně pobíhajícího hospodářského zvířectva na plátně bylo na co koukat...tedy 3*...(dámské osazenstvo sálu nechť * nebo ** odečte :-) ) ()

KOZEL84

No tak čekal sem přece jenom trochu víc.Kdybych měl rýpat do všech debilit ve scénáři,bylo by to na spis tlustší než prdel Haliny Pawlovské.Aja to prošpikoval svou ujetou nadsázkou a já si nemyslím,že je to dobře,protože tomu právě proto naprosto chybí jakákoli atmosféra.Tomuhle nepomůžou ani moc umělé triky (ve 3D je to možná v pohodě).Finální masakr byl ale celkem krutě brutální a už jenom za rozmašírovanou hlavu Eliho ''Pičuse'' Rotha,musím dát 3. ()

Platom

Po úvodních pár vteřinách jsem si tak nějak v duchu říkal, že něco takového ani nemohu dokoukat... Nešlo ani tak o to, že hned první záběry naservírovaly kapku brutality v podání hejna piraň, ale spíše o to, jak blbě tyto záběry byly udělány. S příslibem filmu na způsob laciné pc hry jsem napjatě sledoval dál a modlil se, zda-li se to někde zlomí... Přestože efekty zůstávaly stejně blbé, nastal jiný zvrat a to v podobě napětí a efektů jiných v podobě otevřených ran, způsobených onou lacinou pc animací. Na to už se koukalo zdaleka jinak a film se stal ze směšného zábavným. Kdyby si Aja odpustil všechno to stupidní výskání, naolejované ženské hrudníky, hromadu techno hudby atd... bylo by to ještě krapet koukatelnější, ovšem za vyzdvižení stojí určitě postava pornoproducenta! Pokud vám nepřipadá, že film piraňa spadá i do kategorie komedie, tak právě pornoproducent vás z tohoto omylu vyvede! 3* ()

dawe787

Příjemné překvapení. Začátek nic moc, ale pak začne slušný rozjezd a pořádná rybí žranice, kde o lepší efekty není nouze. Klidně bych si dal říci druhý díl s většími potvorami, které už mají vyvinuté reprodukční orgány :-) ()

Venous666

Asi nejlepší zpracování dravých vodních zvířátek. Velmi dobré efekty, kamera na jedničku a v čele kralující Ving Rhames, který zabíjí ty potvory po stovkách :-D Samozřejmě všude lítaly kozy, kozy, kozy a jeden penis 80% ()