Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Augustus

Čekal jsem opravdový nářez, ale i tak jsem většinu filmu jenom nevěřícně kroutil hlavou, srovnatelné snad jedině s podobně přepáleným Speed Racerem či japonským anime. Pro mě osobně jeden z nejlepších filmů tohohle roku a asi taky začnu balit holky hláškou "do you know Pac-Man?" :-) ()

Kira Reborn

Nakonec jsem se rozhodla pro čtyři ( i když přiznejme si víc než za tři to asi nestálo) a to prostě kvůli tomu, že jsem se u toho naprosto královsky bavila... Pokud chcete na duchaplný film se stylovou zápletkou, tak to musíte někam jinam...pokud ale chcete pořádně ulítlej, akčníma scénama nabitej a vizuálně hodně stylovej film a pokud jste ještě k tomu herní a komiksový fanoušek, pak to je film pro vás :-D Mít to trochu "vyspělejší" děj, tak dám klidně i pět* ()

HAssAN

Ceru nemám rád a tu si ma opäť nezískal. Culkin super. Možno sa mohli vymeniť. Hudba to miestami zachraňovala. ()

RoB23

Mám rád filmy se silnou myšlenkou a složitějším dějem, proto dvě hvězdičky. Moc jednoduchý příběh až předvídatelný. ()

Tristanian

Někdy prostě na čtyři hvězdičky stačí melodie ze Zeldy, narážka na Flashe Gordona a odraz Pee-baru v zrcadle... Hlavně je to jedna z nejvěrnějších adaptací komiksu a to se taky počítá. ()

punkyii

Režisérsky perfektně zvládnuté, dialogy trefné a vtipné. Ale to nestačí, aby to zahnalo nudu. Možná jsem nebyla správně naladěná. ()

ElFifo

Scott Pilgrim hýří hravostí, barvou a originálními nápady, které jsou bohužel naroubované na plytkou dějovou kostru. Nicméně musím přiznat, že jsem se rozhodně nenudil, protože film má slušný drive a nad spoustou scén mé srdce geeka vyloženě zaplesalo. ()

Patr1k

Všetko skvele prepracované, hlavne hudba a vizuál, nespočet hlášok, konečne niečo "novo-iné" na filmovej scéne... ()

efialtes

Kasovní propadák jako Speed Racer,děj malomyslný jako Speed Racer a dobrý jako Speed Racer, navíc zábavnější.Cera opět pan“hraji stále totéž,ale doposud jsem si s tim vystačil“,Ramona-Clementine-Winslet-Winstead a další herci taky „kůl“(J.Schwartzman se očividně hodně bavil )...a ať už konečně Wrightovi studiový mocipáni svěří do režie pořádnou akční jízdu..už nejednou ukázal,že na to má, a moc.PS:Vynikající soundtrack. ()

Amarylliska

Od filmu jsem čekala bud' totální comicsový béčko (který mám moc ráda) nebo moderní komedii (který nemám nijak extra ráda). Film nezklamal..celou dobu přepadává z "comicsová béčkovina" do "moderní komedie pro mladé" tam a zpět, tam a zpět. Spousta úžasných scén, co se grafiky "comicsovo/videoherních"scén týče, lepe to dopadnout snad ani nemohlo. Za mne "nutno vidět". ()

cubiczech

Skutečně překvapilo, jako že jsem o nějakém komixu vůbec nevěděl a prakticky se dozvěděl až při projekci. Stylovka, dobře zahrané a sympaticky obsazené. Občas trošku kýčovité, ale to byl viditelně cíl. Barevná pohádka, viditelně necílená na úplné idioty. ()

MrFarmer

První půlhodinku sem si říkal nemalé WTF ?! Krom povedený úvodní písničky mi to přišlo jako hrozná krávovina, ale pak se to rozjelo v celkem sympatickou show plnou zajímavých provedení od detailů až po velké kulisy a joo...Je to třeba lepší než Kick Ass a zase o chlup horší než Zombieland, ale rozhodně ten film stojí za 5 hvězdiček. A to bez diskuzí ;) ()

Davemix

Naprosto bezchybná záležitost, která vás úplně dostane. Luxusní soundtrack, nostalgie z dob kdy nám bylo šestnáct a měli jsme kapelu a do toho jsme pařili hry na playstationu. Trochy bych to porovnal s Kickass, ale tohle je rozhodně větší nářez. Prostě chlapská zábava :-), není co kritizovat ! - 90% ()

AdamK.

Šílená vizuální orgastická jízda od začátku do konce. Skvěle a vtipně zpracovaná předloha a jedno z největších překvapení roku. ()

Kkahunaa

"Donutil si mě spolknout mou žvýkačku ... Budu ji mít v žaludku nejmíň 7let." Tak v tomhle měl Gideon pravdu. Tenhle film si spíše hraje s obsahem vašeho žaludku než s obsahem mozku. Pestrobarevné pozlátko, pod kterým není nic jiného než velké zklamání. Ale pro vysvětlení oněch dvou hvězdiček: první je za styl točení, ten dokonce až inspiroval, druhou pak za hudbu. Herectví ... shrňme to takto: Scott sem, Pilgrim ven, prázdný výraz střídá další... 7 EX samurajů, ani jeden nepobavil (zpívající pirát?, opravdu natvrdlej skateboardista, ještě natvrdlejší vegan, naštvaná lesba, nemluvící klávesová dvojčata, hmm… úlisnej brejloun); každý levitující v jiném časovém prostoru, který mu určil tvůrce, docela nespravedlivě rozděleném. Dále dvě dívky Scottovy nerozhodnosti, vnitřně ploché jak krycí víko od kanálu. Kapela... nudná kulisa ... no a na závěr Kieran Culkin, ten byl fajn. Setkal jsem se tady s názorem, že na tohle by se měla koukat dnešní mladá generace namísto Twilight (2008), kvůli povrchnosti. Tenhle film by se mohl v povrchnosti klidně utopit celý. Tedy pozor, ať vám nezaskočí. Žaludek je velice důležitý orgán a některé hlášky byly obzvlášť "vomitozní”. Resumé: stačí si sehnat soundtrack plus inspirace na nákup nového trička. Pane Wrighte, pardon tedy, ale držte se raději parodií na zombie horrory... period - emoticon … my brain is in error… need vomit bowl or just need to throw my brain up the wall... ()

jjjerry

Hustý, nápaditý, když jsem viděl Michael Cera čekal sem spíš něco ve stylu Rande na jednu noc. Ale po shlédnutí jsem byl až na vyjímky mile překvapen. Muzika super, souboj kapely s dvojčaty užasný. Co můžu vytknout je jednoduchý předpokládaný děj, soboje např s veganem, tou holkou i ten konečný trochu nudný. Herecky mně sedl Kieran Culkin a samozřejmě nejvíc super byla Mary Elizabeth Winstead. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)