Konečne som zistil, ako má vyzerať poriadna paródia na filmy. Nečudujem sa niektorým tým nízkym hodnoteniam, pretože na to, aby človek pochopil naozaj každú jednu sekundu filmu treba mať pozretých snáď aj 20 filmov a navyše aj nejaký ten seriál. Všetky, ale úplne všetky filmy s tématikou amerického futbalu, ktoré do toho roku vyšli + ďalšie športové filmy (Ihrisko snov, 12 do tuctu, Rebelka, Hokejový zázrak, Blafuj ako Beckham, Vybíjaná, Coach Carter atď.) Ešte aj všetky názvy vo filme majú svoje opodstatnenie. Jednoducho kto sa nepohybuje v priestore amerického futbalu a nemá pozreté všetky potrebné filmy, tak si tento film neužije a bude mu pripadať trápny.(12.4.2016)

Průměrná parodie u které váhám mezi dvěma (50 %) a třema hvězdama (60 %). Docení ji spíš ti, kteří mají nakoukáno dost a dost sportovních snímků. Objeví se tady momenty z filmů jako Vybíjená, Coach Carter, Hřiště snů, Vzpomínka na Titány, Nepřemožitelný, Návrat na vrchol, Blafuj jako Beckham a mohl bych pokračovat dál... Kdo neviděl větší část ze zmíněných kousků, tomu snímek přijde jako šílená zplácanina nepochopitelnejch momentů a situací. Já je viděl, proto nakonec dávám vyšších 60 %. Oblíbená část- Venus Williams(27.4.2010)

Další super vtipná komedie tohodle roku. Taky trochu parodie, ale hlavně skvělej americkej humor, který mě přijde v převážné většině lepší než rádoby inteligentní britský u kterého se totální trapnost střídá s genialitou. Tady se drží určitá laťka celou dobu. Bohužel člověk se na takovéhle filmy musí koukat s vypnutym mozkem a ten si to pak náramě užije.(4.3.2008)

Taká priemerná americká športová komédia, nič viac, nič menej. Čo sa týka zábavy som spokojný, bolo tam veľa scénok, na ktorých som spustil fakt hlasný smiech, taktiež som prekvapený, že sa film vyhýbal tým trápnym scénkach ako je v niektorých amerických komédiách zvykom. Postavy boli celkom sympatické. Moje hodnotenie 6/10...(13.10.2012)

Parodie na sportovní filmy od Toma Bradyho se povedla. Tentokrát nemůžu hodnotit kvalitu filmu, ale to jak mě bavil a jak jsem se u něho zasmál. Celkově děj byl dost předvídatelný a už nesčetněkrát natočený, ale na tomto díle se mi líbili, zaprvé vkusní herci a pasující na míru této ujeté blbosti. Za druhé jsem se hodně nasmál při krátkých skečích, jako třeba na začátku útok na Zidana nebo tenisový duel Wiliamsové a Marii Šarapovové. Nebo ještě uvedu scénu, kdy trenér řval: To byl pokus o vraždu, pískej to! a potom: Rozhodčí jseš slepej?! A záběr na rozhodčí jak chodí se slepeckou holí. Prostě takové scénky byly podařené a splinily cíl, rozesmát diváka. Musím ještě pochválit i stylový a podařený soundtrack. Z druhé stránky to byl tuctový film a dost bláznivý. Ale u komedie se musí divák zasmát a to se myslím povedlo ve většině případů. Dávám 75% - čtyři hvězdy.(3.5.2011)