Reklama

Reklama

Americká komedie ze sportovního prostředí vypráví o fotbalovém koučovi, který má za sebou sérii životních i sportovních proher, ale přesto se dokáže postavit do čela nového týmu a přivést ho k vítězství. Lambeau Fields (David Koechner) měl v posledních letech smůlu a teď ho chce opustit žena (Melora Hardinová) i dcera (Brooke Nevinová). Fieldsovi zbývá jediná a zjevně poslední možnost jak napravit svou trenérskou reputaci a zachránit rodinu před rozpadem. Nebude to ale vůbec snadné, protože jeho mužstvo se skládá z těch nejméně vhodných hráčů. Režii má Tom Brady. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (67)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„To have long term success as a coach or in any position of leadership, you have to be obsessed in some way.” (Pat Riley, legendární trenér NBA). Pravda, tady ta posedlost míří trochu jiným směrem, než slovutný kouč myslel, nicméně kdo má v malíku sportovní dramata posledních dvou dekád, bude se chytat (rasismus naruby při vzpomínce na Titány tomu vévodí). Možná je to blbost na úrovni Wayansů, ale fekáliím se vyhýbá obloukem, zbytečně podceňovaný komik D.Koechner si svou roli náležitě užívá a „Don´t stop believing“ od Journey tomu někde v půlce dodá tu správnou šťávu. V žánru současných pokleslých parodií touchdown, co kosmeticky upravuje skóre. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"To byl pokus o vraždu! To musíte odpískat!" Na hřišti se útočník zastavuje střelbou, případně autobusem, trenér Fields nemůže vydýchat skvělý prospěch svých hráčů a občas někdo někoho něčím zasáhne přímo do "slimejše". To není špatný základ pro sportovní parodii. David Koechner však není majitelem takových humorogenů, aby mě dokázal uřehtat po celý film, ale neustále to zkoušel, což umím ocenit. ()

Reklama

dobytek 

všechny recenze uživatele

Nenechal jsem se odradit nízkym hodnocenim a posadil jsem se k televizi se zásobou lahváčů. Film nabízí asi tak 1000× ohraný téma a hromadu recyklovanejch vtipů, ale já jsem se docela zasmál. Samozřejmě je tahle parodie šíleně přeplácaná a kdyby se polovina (horších) vtipů vyhodila, tak by výsledek byl mnohem lepší. Jinak podle mě ty nejlepší vtipy byly hned na začátku a postupně se pořád úroveň pomalu snižovala. Byl jsem docela rád, když se objevily závěrečný titulky. 60% Nicméně zhruba do poloviny bych dal určitě 4 hvězdy. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Když už natočit parodii, tak tahle nějak. Tohle je totiž opravdu velmi povedená parodie na sportovní filmy a několikrát jsem dostal opravdu velký záchvat smíchu. Například geniálně zparodovaný byl zápas mezi Serenou (nebo to byla Venus?) Williamsovou a Annou Kurnikovovu. Williamsová jako svalnatý chlap, jenž odpálil míček takovou rychlostí, že ten vítr sebral Kurnikovové šaty a ona ochotně začla pózovat fotografům ve spodním prádle. Nebo jsem se pobavil při návratu 93tiletého Rockyho Balboy do boxerského ringu. A těch geniálních parodií zde bylo mnohem více, prostě a jednoduše takhle nějak se mají dělat parodie, tohle mi absolutně sedlo a já jsem se královsky bavil od začátku do konce. Jistě, možná se tu také našla nějaká ta trapná scénka, ale absolutně více scének bylo vtipných, geniálních, osobitých a originálních. Nevidím proto důvod pro zdejší docela nízké hodnocení, já patřím rozhodně k těm spokojeným divákům, kteří se tu hodinku a půl skvěle a královsky bavili. A musím říci, že poté, co jsem letos viděl film "Tohle je Sparta!", tak si filmu "Bacha na balóny" vážím ještě mnohem více. Zatímco Sparta byla pro mě utrpením, tak tohle je balzám na duši. I proto uděluji nadprůměrné hodnocení v podobě čtyř hvězd, kvalitní parodie si to zkrátka zaslouží. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! } "Žádnej Šukámtvouženustán není, že ne ?!" ;) Znovu říkám, že za mě osobně patří parodie mezi nejpokleslejší filmové žánry vůbec, přičemž přímo odkazující vykradené scény dovedené do protipólového extrému mě nikdy nebavily a ani samotné, již mnohokrát zmiňované "hádání" parodovaných předloh mi zábavné nepřipadá ani zdaleka, a tak nejvíc oceňuji parodie, které fungují i bez "nakoukání" potřebných snímků ( Žhavé výstřely 1, 2 ). Bacha na bolóny však jistě patří k tomu lepšímu, co bylo v rámci žánru natočeno, dokonce byla tato "taškařice" vybavena i slušným počtem dostatečně úderných hlášek, byť v konečném zúčtování tu máme půl napůl scény povedené a naprosto trapné, ačkoliv tentokrát se vyhnete obligátním fekálním gagům i hraničním zvrhlostem, The Comebacks totiž rozhodně příliš netlačí na pilu nevkusnosti.. To je ale kurevská škoda !! ;( Naopak soundtrack se Lenertzovi maximálně vydařil, po stránce hereckého obsazení oceňuji některá camea, když se mě moc pobavil například retard Bradleyho Coopera, zato David Koechner však zdaleka nepatří ani ke komediálnímu průměru. A tak Bacha na balóny s klidným srdcem přežijete, jde o záležitost, která sice příliš nenadchne a brzy vyšumí, ale rozhodně ani neurazí !! ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Film nebol premietaný pred kritikmi. (ShortyIC)

Reklama

Reklama