• baruss

Pre športové filmy mám slabosť. Bohužiaľ tento film ich má za úlohu urážať. Lepšie povedané, neviem z atmosféry filmu vycítiť, či sa autori iné filmy snažia uraziť, alebo či si z nich chcú iba uťahovať. Ja nehovorím, že filmy na ktoré autori narážajú boli geniálne super, alebo nemali svoje chyby. Len mi neprišlo vhodné aby si ich bral do úst film, ktorý je s nimi na jednej lodi. Nebyť 2-3 vtipných hlášok vo filme tak by som išiel s hodnotením nižšie. PS: Vôbec nepochopím aký zmysel má parodovať komédie.(21.1.2010)

I přesto, že parodie jsou poslední dobou velmi málo podařené, prožívají velký boom. Meet th Spartans vévodí návštěvnosti kin v USA a předposlední Epic Movie si na sebe taky bohatě vydělal. Ke mně se dostala tato né moc nápadná parodie na sportovní filmy jako Gridiron gang, Invincible, Stick It, Longest Yard a další. Musí se nechat, že nebýt délky (2 hodiny není zrovna moc rozumný čas na parodii) bych dal i čtyři hvězdy, ale po hodině a půl to už prostě omrzí. Další velkou nevýhodou je, že film paroduje sportovní filmy, které sice u nás vyšly na DVD, ale nebyly žádným trhákem, takže ne každý ty filmy viděl a ne každému přijdou scény vtipné. Doporučuji tak jedině velkým příznivcům sportovních filmů, kteří mají nakoukáno nebo milovníkům parodie.(7.2.2008)

Nenechal jsem se odradit nízkym hodnocenim a posadil jsem se k televizi se zásobou lahváčů. Film nabízí asi tak 1000× ohraný téma a hromadu recyklovanejch vtipů, ale já jsem se docela zasmál. Samozřejmě je tahle parodie šíleně přeplácaná a kdyby se polovina (horších) vtipů vyhodila, tak by výsledek byl mnohem lepší. Jinak podle mě ty nejlepší vtipy byly hned na začátku a postupně se pořád úroveň pomalu snižovala. Byl jsem docela rád, když se objevily závěrečný titulky. 60% Nicméně zhruba do poloviny bych dal určitě 4 hvězdy.(28.8.2010)

Průměrná parodie u které váhám mezi dvěma (50 %) a třema hvězdama (60 %). Docení ji spíš ti, kteří mají nakoukáno dost a dost sportovních snímků. Objeví se tady momenty z filmů jako Vybíjená, Coach Carter, Hřiště snů, Vzpomínka na Titány, Nepřemožitelný, Návrat na vrchol, Blafuj jako Beckham a mohl bych pokračovat dál... Kdo neviděl větší část ze zmíněných kousků, tomu snímek přijde jako šílená zplácanina nepochopitelnejch momentů a situací. Já je viděl, proto nakonec dávám vyšších 60 %. Oblíbená část- Venus Williams(27.4.2010)

Skvělá, opravdu skvělá parodie. No zkrátka, když se skloubí vydařená komedie s americkým fotbalem, tak není co řešit. Je to skvost filmový kinematografie. Nemyslel jsem, že to někdy řeknu, ale tohle byl jeden nejlepších filmů, co jsem viděl. WOW (né world of warcraft, ale vauuuuuuuuuuuuuu) :DDDDDD Já se smál od začátku do konce, to jsem nečekal, snad každou minutu byl nějakej originální vtípek :) Na filmy podobného kalibru se člověk dívá s chutí a nejlépe s kámošema - to je pak hustej nářez :))(3.2.2012)