Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad. (oficiální text distributora)

Sicky

Po zhliadnutí traileru som sa fakt tešil na celkom uletenú funky komédiu a bol som pripravený brať to celé s poriadnym nadhľadom, ale bolo to jedno veľké sklamanie. Občas nestačí len na seba hodiť farebné handry s vypasovanými vajčiskami, nalepiť si na hlavu afrá s bakompeckami a ukradnúť pár trackov zo sedemdesiatych rokov. Bohužiaľ celú túto blamáž neboli schopní zachrániť ani, mne ináč veľmi sympatický, Ferrell a Harrelson. Po dvadsiatich minútach som na to pozeral iba ako na sled farebných obrázkov. Odporúčam ako dobré, nenásilné pozadie bez zvuku keď vám príde návšteva. ()

Miloško

Po Blades of Glory,ktorá ma sklamala,je tu Will Ferrell opäť v športovej komédii,o basketbalovom mužstve,ktoré preslávil hlavne jeho excentrický majiteľ,kouč,hráč Jackie Moon. A že sa to celkom vydarilo,o tom nepochybujem,len škoda ,že na moj vkus sa to až priveľmi odohrávalo na palubovke.Inak,ani ja som v detstve nevraciaval,tak ako ani malý Jackie.. :-) (DVD,30.09.2008) ()

pasqviL

Komedie která mě nadchla plná hezkého humoru, a kde Ferrell je neuvěřitelná postavička s kterou bych si nekdy chtěl nacvičit číslo v kostýmech. Zajímavé ale je že Ferrell není nejlepší postava, naprostým skvostem je zfetovaný opilý špinavý hipík co vyhraje 10 000,- dolarů, jediná škoda že tam nemá více prostoru. ()

sirrgulo

Tak tentokrát to odnesl basketball, jedinný důvod proč sem se na film díval. Je pravda, že pár vtipů se povedlo, ale bylo jich zatraceně málo. Důvod proč nedám jednu *? Ferrellův styl házení šestek alá babička byl úžasnej. A to jak světlo světa spatřil Alley Oop taky. ()

zerk0

Ferrella buď máte radi, alebo nie. Hoci bol tento film trochu slabší oproti jeho iným, bolo tam množstvo zábavných momentov, na ktorých sa dalo z chuti zasmiať. Megahit Love Me Sexy neviem dostať z hlavy. ()

Groower

Tak jsem opět nadšenej, příběh je jasnej od začátku ,ale to čím je to obalený je supr prdel. Opravdu jsem se zase skvěle zasmál a to mám rád!! ()

carAnthony

Will hrá skvele rolu hráča, majiteľa aj trénera klubu Flint Tropics z ABA a snaži sa zo všetkých síl dostať svoj tým do najprestážnejšej basketbalovej ligy sveta - NBA. Skvelá partia obklopená pánkom Andrém 3000 Benjaminom (spevák/rapper zo skupiny Outkast už niečo málo na filmovom ptátne ukázal - Buď v klidu, Čtyři bratři, Revolver, Detektivové z Hollywoodu, Battle in Seattle) či Woodym Harrelsonom ktorého predstavovať určite nemusím. Zábavné a najmä klasické basketbalové dielko - 70e roky, dlhé vlasy poprípade afrá, podkolienky až nad kolená :) či funky, no proste klasika. Ešte spomeniem že vo filme chvíľku hral aj jeden z najlepších a najslávnejších streetbalistov sveta Grayson "Proffesor" Boucher. ()

MorraEddie

Basketbal + Will byla slibná kombinace pro film. Bohužel to nebylo tak dobré jak jsem čekal. Will Ferrell jako Jackie Moon je úžasný a o tom žádná. Poloprofesionál je rozhodně lepší průměr. Pro fanoušky Willa Ferrela je tento film povinnost ()

johnnie78

Nedokoukal jsem to. Není na tom nic vtipného. Zajímavost: ten medvídek, se kterým Will zápasí, nedlouho po natáčení zakousl jednoho ze svých trenérů. ()

tahir

Ferrel to proste vie, avsak ak v blizkej dobe nepride s niecim novym a napaditim, tak to nedopadne dobre. Ale super komedia na odreagovanie. ()

luckylittl

Ferrellův slabší kousek. Kde jsou ty časy "Old School" a "Elf"? Herec, který mě vždycky dokázal rozesmát, bohužel tady pokulhává. ()

Kolty a magie

Kolty a magie