Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

HankaVitova

Řekla jsem si, že se podívám na něco z žebříčku nejhorších filmů. Tento film je skutečně nevalné kvality po všech stránkách. Speciální efekty byly tak špatné, až to na mě působilo jako parodie a za parodii tedy uděluji alespoň tu 1 hvězdičku (efekt při skoku z vrtulníku byl vyloženě vtipný, stejně jako hořící auto po rozšlápnutí apod.) :-) Speciální efekty byly jen minimálně pokročilejší než u Cesty do pravěku (což je film z roku 1955), v některých případech snad ani to ne. ()

losganjos

Původně jsem tento "film" hodnotil jako odpad, ale nakonec (a teď si sedněte) po DRUHÉM shlédnutí, jsem se rozhodl pro tuto jednu hvězdičku. A proč? U žádného filmu jsem nebyl svědkem takové bezmezné hlouposti charakterů a tak krásných vizuálních efektů :-D Pokud se, přeci jenom, rozhodnete na tento kousek podívat, nečiňte tak bez podpůrných prostředků. 10% ()

StrayWolf

Tento film dostáva zaslúženú hviezdičku. Tie špeciálne efekty sú také nešpeciálne, že snáď každý hneď vidí že tie tvory proste nepatria do tej scény... akoby vystrihnuté z Dino Crysis a vhodené do filmu. Proste hrozne nedopracované. Ale pobavil som sa na tom ohromne :D ()

Thrakan odpad!

Proboha!!! V 99,9% případů film dokoukávám abych ho mohl "objektivně" posoudit. Toto je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Po cca 30 minutách jsem vypnul... chtělo se mi zvracet! Scénář, efekty, herecké výkony stojí ( a nebojím se to říct) za hovno. ()

Pepaa7 odpad!

Hrozné... Všechno špatně... Scénář,herecké výkony,animace všechno zvlášť je na odpad! a dohromady to tvoří jeden ohromný ODPAD! ()

woody.birch

Nikdy mě nenapadlo, že přidáním jedné hvězdičky můžu zvýšit hodnocení filmu :-). Tady bylo špatně snad všechno. Ale něco mě zaujalo natolik, že jsem u tohohle filmu vydržel minimálně dvacet minut. Scénář ani triky to zaručeně nebyly. herecké výkony taky ne. (To se týká i dabingu.) Snad některé záběry kamery a pár dobrých nápadů. Jenže to bylo pořád málo. Takže z milosti: * Na druhou stranu mi tenhle film docela zvednul sebevědomí. po několika minutách jsem si říkal: "To je tak blbě udělaný, že to snad musí být Asylum." A bylo!!!!!! Hurá!!!!! Tohle studio je dokladem, že na kvalitě produktu vůbec nezáleží. Hlavně když se prodá. ()

Hansolo35 odpad!

Husťárna ve které je všechno animované na nějaké nabušené 486 :-D Tohle předčilo všechna očekávání. Prakticky nekoukatelné. Až se divím, že se "herci" snažili něco hrát. No, moc se zase nesnažili ;-) ()

zelvapetr odpad!

bádám v paměti jestli jsem viděl někdy něco horšího.No prostě nechápu jak toto někdo muže napsat a natočit. Kvérama nic netrefíme a dinosaurus chytřejší jak celá Amerika. ()

PORTER44 odpad!

Příšerná slátanina jak po trikové stránce tak po herecké stránce.Umělé triky působí trapně zrovna tak herci. ()

kataklysm odpad!

Tak tohle byla jízda pro mě. Říkal jsem si, že u toho krásně usnu, ale stále častější střídání debilních nelogických scén mě nutilo být na pozoru a dokoukat to. Co k téhle sračce víc říct. Jsem asi nemocnej, ale já se bavil. ()

J.Trinity odpad!

Film, který je naprosto k popukání. Říkám si jestli tvůrci tohohle filmu a jim podobných nebyli náhodou v době natáčení pod vlivem nějakých omamných látek, protože není možný, aby někdo takovou ptákovinu natočil. Škoda pěnez na takový nesmysly!!! ()

bobo7171 odpad!

pokusal som sa zo vsetkych sil prekusat aspon do polovice filmu no nezvladol som to. blbe sceny, blbe prostredie, blby vzduch, blbe napodobeniny zvierat, blby kameraman, blbe triky, zvuk absolutne nezapadajuci do deja.... proste hotova katastrofa. vsetky peniaze vrazene do tohoto projektu mohli byt pouzite na zasluznejsi cin a ucel ako bolo natocenie tohoto ... (prepacte, ale nedokazem dat tomu nikaky vhodny privlastok ) ()