Pan Bone (Michael Jai White) dodržuje dané sliby, a aby mohl splnit ten, co dal ve vězení svému teď už mrtvému příteli, musí se zúčastnit několika pouličních zápasů. To ho vynese výše, tam kam potřeboval, aby se seznámil se správnými lidmi. Dodrží své slovo či nikoliv? (c.tucker)

Jordan

V roku 2009 na svete neexistoval drsnejší frajer a coolovejší búchač ako Michael Jai White. Inak aby som pravdu povedal, film som si pozrel len kvôli Gine Carano, ktorá tam je minútu. Akcia (bitky) sú tu celkom fajn, ale všetko to okolo (príbeh, herectvo, výprava) veľmi priemerné. ()

teutates

Michael Jai White "Bone" je drsňák a má naučený len jeden ksicht a to ten (v každom jeho snímku) "pán drsný bez citu"... človek by si bol povedal, že to nemôže toľkokrát fungovať v jeho prospech, avšak opak je pravdou... v celku svižné B-éčko, ktoré pokulháva len v scénach tlačiacich na pilu... ak by to prebiehalo v pochmúrnejšom duchu bez "hĺbšej myšlienky", ktorá aj tak v rámci tohto vôbec nepresvedčila - vyššie hodnotenie by bolo na mieste... 5/10 akčné scény sú fakt super na Ramseya... zaujímavosť na koniec, viackrát sa tu mihne ako "bad boy" Melvin Anthony (http://4.bp.blogspot.com/_mC1TEdZ4gks/Sz-iBkgsPQI/AAAAAAAAEkc/ujTflrxgUCI/s400/Melvin+Anthony+-+2007+Olympia+Expo.jpg) profesionálny bodybuilder, len malá, skromná "rolička", ale koho to zaujíma... ()

dex2man

White je ve formě a hýbe se jak na drátkách. Nad příběhem není potřeba zatěžovat šedou kůru, což je snad každému předem jasné. Zásadní jsou zde bojové scény a ty se povedly. Líbilo se mi jejich umístění i choreografie, i když ta závěrečná mohla být sofistikovanější. Ale je to vyváženo zajímavými postavami. White i Eamonn Walker (dost mi připomíná Idrise Elbu) mají charisma a stopadesátikilovej černej řízek jako "Hammerman" Bob Sapp se taky nevidí každý den. ()

korbitch22

Čisté akční béčko,které má sice jednoduchý scénář,jako je syn vesnického debila a televizní rosničky,ovšem dokonale baví a funguje.Může za to hlavně obsazení hlavní role a dost dobře natočené souboje a nechybí ani špetka toho černého humoru ;-) Michael Jay White je doslova stroj na zabíjení.Klasické tupé negerské kecy z jeho úst nezní vůbec trapně,naopak z nich šel respekt a s lehkou mírou nadšení je hltáte,protože ten chlap je fakt machr.Kriminálka z Ghetta spojená do Van Dammova Lvího Srdce,splnila,co měla,zabavila mě na nudný páteční večer v prudérově.Finální bitka byla ukázkou parádního bojového stylu a jako bonus přihoďte nejvíc sexy herečku jakou znám...Nonu Gaye ( za pět minut sní,bych se pokusil vydržet s Whitem v ringu aspoň deset vteřin :-D ) Oddychový béčko,nic víc,nic míň.70%. ()

Chrustyn

Michal Jai White vždycky uměl sakra dobře kopat, ale bohužel nikdy nedostal možnost to předvést v nějakém větším filmu. Blood and Bone je ve výsledku klasická arénovka se snaživým hlavním hrdinou, průměrnou choreografií a neexistujícím příběhem. ()

Nettrass

Bijecky to není zas až tak špatné, ale měl jsem velký problém s vyladěním barev u televize. Ona se ta pleťová barva na těch 536 afroameričanů ( roziměj černý ) a dva asioameričany ( rozuměj žlutý ) blbě ladí. Sice se tam mihli dva evropoameričané( rozuměj bílý ), jenže ti dostali tak rychle na budku a byli tak od krve, že než jsem to stihl vyladit, už byli rudý ( rozuměj amerikoameričané ). ()

Othello

Jak nemám doma televizi a unikají mi skvosty jako Odpadlík, Walker či Kobra 11, úplně občas zapomínám, čeho jsou občas lidi schopný. Seňor Kost, mistr zenu, moudrý silák se srdcem na pravém místě, velmistr šachu, nadčlověk na poli bojových umění, úžasný milovník a zodpovědný a skromný ochránce slabších přibližně 10% filmu někoho mlátí a zbylou stopáž zírá, radí, informuje, učí děti i dospělé a ctí zákon ulice. Black Dynamite je serioznější než tohle. Bejt ten film celej jak závěrečná dvouminutová bitka, mrdnu tomu klidně i čtyři hvězdy, ale tahle rodinná taškařice financovaná nejspíš nějakým komunitním centrem mě málem zabila. Mimochodem když sou tam všichni takový wrestlingový machři, proč ty vnitrozáběrový střihy při soubojích? ()

Morholt

Chachá! Arenalinovka plná zbobulovanejch černoušů s totálně sračkovym scénářem, režií a vlastně všim, kromě těch soubojů. Jenže ty byly prostě kurevsky dobrý a já se královsky bavil. Pro ty, co vyrůstali na van Dammovi je tohle snad i povinnost. 70% ()

Lacike

Keď sa pozrieme akí MA borci stáli pred a aj za kamerou, tak to môže byť trochu sklamanie, ale to len kvôli obrovským očakávaniam. Keď od toho odhliadneme, tak sa dočkáme solídnej mierne nadpriemernej arénovky so síce otrepaným ale funkčným príbehom. Hlavný hrdina je dostatočný sympaťak, aby som mu fandil a záporák je zase dostatočný zmrd, aby som sa tešil jak dostane na prdel. Michael Jai White má charizmu a aj nadanie z ktorého tu v bitkách predvedie dosť, aby to fanúšika bitiek uspokojilo. Je pravda, že choreografia je jednoduchšia a nejakého zložitejšieho chvatu sa dočkáme len pri finálnom dorazení súpera. Takisto asi vzhľadom na nízky rozpočet sa neraz točilo na prvú dobrú a tak vo filme ostala tak tretina záberov v ktorých sa očividne mláti vzduchoprázdno desiatky centimetrov od súpera. Ale tak tretina chvatov je stále pôsobivá a zvyšná posledná tretina ujde. Obsadenie filmu je pre znalcov celkom pôsobivé. Po rokoch som si napríklad všimol Ginu Carano, ktorá tu má jednu krátku bitku. Takže celkovo som aj po rokoch spokojný. Rozhodne to je jedna z tých lepších arénoviek. 6/10. ()

Terva

Myslím, že text distributora je výstižný - CITUJI - Ve světě bez pravidel, si on vytváří svá vlastní........... Scénář - Michael Andrews. Kamera - Roy H. Wagner ()

Expendable

Je to další skvělá akční pecka s mým oblíbencem Michalem Jai Whitem, scénář je pěkně jednoduchý jak se na pořádnou akční lahůdku hodí, bitek je tu dost a jsou vydařené k zemi padají tak po dvou až po čtyřech a Michel je tu pořádně nabušenej něco jako Van Damme v Cyborgovi. Děj je následující Bone slíbil umírajícímu partákovi ve vězení, že bude zápasit, aby vydělal dost peněz, pak má najít jeho ženu s dítětem a postarat se o ně. Bojových scének je dost a le jsou na můj vkus krátké, docela jsem očekával aspon tak 85 zmlácených lidí, ale zato mi to vynahradil konec filmu, kde Jai White zápasí s nějakým borcem asi 5 minut v kuse a předvádí ty nejlepší kousky ze světa jiu jitsu, aikida a karate.Nechybí ani useknutá ruka.A pár mrtvých. ()

Ellmariachi

MJW v dalším neuvěřitelně hloupým béčku, kde se umí zatraceně dobře rvát a které si nehraje na nic víc, než kým je. Kdo čekáte přesně tohle a máte to rádi, vyprovoďte své milé ke dveřím, pohodlně se usaďte a nechte se unášet libými tóny... vlastně chvaty černého supermana. 70 procent a docela bych MJW uvítal do série FaF. ()

Vojcl

Pro snímky s bojovou tématikou mám obvykle slabost, ale tahle slátanina mi zrovna moc k srdci nepřirostla. Michael Jai White je nepochybně kvalitní bojovník, ale o to horší herec. Scénář je strašně tupý a vykrádá všechno co může. Občas mi to přišlo i nechtěně vtipné. Pro fanoušky žánru je Bone určitě koukatelný, jednu hvězdičku dávám jako odpověď zdejšímu vysokému hodnocení. ()