Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

kverula

Příjemná školní komedie, ve které je moudra dostatek. Svému osudu se nevyhneš. Zaca Efrona budu dále sledovat a nevylučuji, že by se jednou mohl dostat mezi mých top five. ()

Muf911

Stejně jako český film Probudím se včera, který se mi mimochodem líbil víc a kde si jsou oba představitelé hlavní postavy tedy výrazně podobnější, se i 17 Again vrací do roku 1989. Asi dobrej ročník. Tenhle film to ale řeší po svém, jen hrdina se omladí, okolí jede dál. Takže to vlastně není Time travel movie ale spíš takový Cisarův pekař. Mlaďoch Zac Efron je super, sympaťák a hraje gut. Zato jeho starší varianta, Matthew Perry, je nesympatickej protivnej týpek, dokonce i po finálním prozření. ()

Gedofrey

Film, tvářící se jako komedie, který má mnohem hlubší rovinu. Nabádá nás k intenzivnějšímu prožití našich životů, aniž bychom je zahodili. Titulní postava zde dostává možnost, vše změnit. Jeden z klasických případů toho, že bych potřeboval dávat čtyři a půl hvězdičky. ()

v.indruchova

Ano, Amerika tu jde cítit, ale jen trošičku :) Překvapilo mě hodnocení zde, musím hledajícím na čsfd říct, že hodnocení je přehnaně nízké. Pohodová komedie, která vám vykouzlí úsměv na rtech a díky trochu toho moralizování se i něco přiučíte. Opravdu jsem si to užila, díky za dobrou náladu. Mike v sedmnácti je opravdu moc pěkněj, i když se pak dozvíme ze závěrečných titulků že M. Perry vypadal v sedmnácti velmi podobně jak vypadá teď, to mě, ať mi promine, pobavilo. HODNĚ holek se dívá na filmy kvůli klukům, ABY se pokochali, tenhle film patří mezi očumovací, doporučuji, dámy. Spoustu jemných vtípků, které málem přehlédnete. V kuse se chlámat nebudete až padnete od stůl nebo pod postel podle na čem nebo u čeho sedíte, ale většinu času. V elfštině jsem ještě z nikým neflirtovala (1:12:32), nechám se inspirovat :) Už je to nějaká doba co jsem ten snímek viděla po prvé, ale celkem pravidelně si pouštím nějaké scény do kola. Jako třeba dnes začátkem února 2015. ()

Londi

Příjemná komedie na jedno podívání. Nic moc intelektuálního, ale bavila jsem se dobře. Jen jsem čekala trochu víc od toho konce - třeba zlepšení vztahů mezi otcem a dětmi, náhled do toho, jak jejich rodinný život probíhal dál...prostě něco víc. Takhle je to pro mě slušný průměr. ()

Merenre

Naprosto klasická šablona amerických filmů tohoto žánru, ale napasovaná na atraktivní námět, že je posunuta o úroveň výš. Efron mě navíc velmi mile překvapil a Lennon mu výborně sekunduje. Mě to prostě bavilo. Nelze nesrovnat s naším "Probudím se včera", které je však přece jen lepší - sice ne technicky - ale jakýmsi vnitřním způsobem vyspělejší. Což ostatně ve srovnání s americkým tovarem není nic divného. ()

Akathisia

chybí tomu švih, který má mít komedie ze střední školy.. to je obecně problém všech highschool filmů natočených po roce 2005.. ubírám hvězdu za Zaca, ale čistě z osobních důvodu a nesympatií, které k němu chovám :) ()

Ironhead

Tak nějak nevyužitý potenciál... střední škola dle známé a mnohokrát viděné šablony, pár světlých okamžiků jinak spíš bohužel převládá nuda. Hlavně sympatický Efron plus Mann a k tomu protivný Perry. Opravdu mi naprosto nesedělo, že mladý Efron by byla ta samá osoba, co starý Perry. ()

PanPyzamo

Fajn komedie. O to nadšenější jsem, protože komedie nemusím, ale tahle se mi líbila. Za mě supr nápad. Nic mistrovského, ale ve zkratce se mi líbí ta myšlenka filmu, že se hlavní postava vrátí do svých mladých let a ve finále ještě ten konec se mi líbil, ale nechci spoilerovat. Za mě tedy taková nadprůměrná komedie, která si myslím moc nenadchne, ale nejspíš ani neurazí. 6/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 9/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 10/10. ()

SpicyNugget

Mike O’Donnell je vyhořelý třicátník, kterému se život fakt nevydařil. Jeho žena se s ním rozvádí a děti už nějak nezajímá. Často se ve vzpomínkách vrací do doby, kdy mu bylo 17 let, byl na střední a byl velice úspěšný sportovec. Jednoho dne se ale vzpomínky stanou realitou… Vypadalo to docela zajímavě, ale ve výsledku mě to nudilo. Milionkrát ohrané téma a nesympatičtí herci. Děj byl nudný. Víckrát už to vidět nechci. ()

oceanic6

Vcelku veľmi príjemné prekvapenie ako stvorené na jar! Od Zaca Efrona som nič nečakal a tak som bol pozitívne prekvapený. Celkovú mimiku a gestá Matthewa Perryho si totiž naštudoval naozaj precízne a vo všetkých scénach si fakt dokážete predstaviť, že práve toto by mohol byť mladý Matthew Perry. Samotný Perry je vo filme prítomný len v úvodnej 20-minutovke a objaví sa aj v závere. Hrá postavu, ktorú mu scenáristi ušili priamo na telo, takže čakajte grimasy, trapasy a sarkazmus :) Pochváliť treba aj postavu kamaráta hlavného hrdinu. Ten je totiž tým zďaleka najvtipnejším a najlepším na celom filme! Jeho hlášky, spôsoby a jednoducho všetky jeho scény sú dokonale vtipné a nemajú chybu. Len 3* teda film odomňa dostáva kvôli tomu, že do žánru neprináša vôbec nič nové, len sa mu veľmi šikovne darí využívať všetko, čo sme už niekde predtým videli. Zac Efron ale v porovnaní s HSM zapojil aj nejaké tie herecké bunky, rýchlo to ujde a celkovo sa na to pozerá veľmi pohodovo :) ()

TimStar

Dost mě tento film potěšil, je v něm spousty humoru a to mám vážně rád a Zac Efron v tomhle filmu podal excelentní výkon, řekl bych že kdyby začal tímhle filmem lidi by ho měli radši. ()

Mc.Flurry

Hodně dobrá komedie v které jsem se vážně v kině dost pobavila. Do kina jsem šla hlavně kvůli tomu že mě zaujal ten příběh a Mathew Perry. Trochu mě odrážel Zac Efron kterého jsem si znechutila za dob Muzikálu ze střední a řešila jsem stejný problém muzikál ze střední má super děj akorát jsem chtěla vyměnit hlavní postavy ( protože na Sladkého Efrona a ještě na sladší Hudgens se vážně dívat nedá) ale nakonec jsem si řekla ze ho tam nějak překousnu, hned první minuty z filmy byli celkem zajímavý všechno začalo kde jinde než na basketbalovým hřišti kde se Efron evidentně po druhý narodil , protože s basketem fakt boduje (njn co se v mládí naučíš to už ve stáří nezapomeneš) Efron říká že už nechce bejt známej jen kvůli muzikálu a jsem u toho…ten film se dost rozjel a Zac mě hodně přijemě překvapil, to bylo úplně o něčem jinym než muzikál tam fakt hrál normální roli je to hodně vtipná komedie a smekám před nim klobouk dokázal že umí hrát líp sice jeho plakát nezdobí můj pokoj a ještě asi hodně dlouho nebude , ale s čistym svědomim můžu říct že tady vážně ukázal že v sobě přece jen nějakej ten hereckej talent má. Výborném film dávám 5 hvězdiček vřele doporučuju v kině neztratíte čas a budete se bavit pořád ani minuta nudy!!!!! ()