Americký prezident a britský premiér by šli do války, ovšem ne každý souhlasí, že válka je dobrá věc. Například americký generál Miller (James Gandolfini) a britský ministr pro mezinárodní rozvoj Foster (Tom Hollander) jsou zastánci míru. Když ovšem Simon Foster jaksi nechtěně podpoří vojenskou akci v televizi, získá najednou ve Washingtonu spoustu přátel. Pokud se mu podaří spojit se ve Washingtonu s těmi správnými lidmi a pokud se jeho pobočník (Chris Addison) vyspí s tou správnou stážistkou, možná se jim podaří i zastavit válku... (oficiální text distributora)

dalziel

No to bol ale mazec.Na prvý krat som trocha nestihal ale na druhe pozretie uz v pohode.Este teraz hladam branicu :-) ()

Pekisan odpad!

V poslednej dobe sa mi nechce mrhat casom pozeranim veci, ktore idu uplne mimo mna. Hodinu som sa nezasmial, tak som to vypol. A preto ten odpad. Je to jeden z tych filmov, kde ludia rozpravaju rychlo a rychlejsie, lebo len vtedy su cool. Najvtipnejsie asi mali byt nadavky, ktore v priemere maju minimalne cez dva riadky a obsahuju 3 a viac krat F slovo. Dej to nema, su to skor kratke epizodky a aj kamera vyzera tak nejak lacno, serialovo. Politika sice nie je moja oblubena tema, ale anglicke komedie mi vacsinou sedia. Bohuzial, asi mala kriza. ()

tranquill

"Vy jste idiot nebo děláte, že jste idiot?" Hrubá politická satira. Smutné je, že ty scény nebudou zase tak moc sci-fi, ale budou mít blíž k holé realitě. Zvlášť u nás... "Jestli se to stalo či ne, není důležitý. Je to pravda!" ()

geek.ondra

Stejně jako Lannucciho "Ztratili jsme Stallina" se mi to nedokázalo zarýt úplně pod kůži a to i přesto že si uvědomuji jak geniální to je. Stejně jako u již zmíněného snímku mi totiž vadí že když má režisér k dispozici tak drzý scénář tak by si mohl i po režijní stránce dovolit víc. Lannucci natočil další geniální leč žánrově nedotažený film. 7,5/10 ()

Dan

Spousta vtipných hlášek, přirovnání, slovních obratů. Ale často za cenu výrazného nadužívání sprostých slov -zaručenost smíchu kdejakého intelektuálního zakrslíka, který nepochytí komplikovanější situační humor/politickou satiru. I v případě politické satiry jsem však měl dojem "přehnaného přehánění" (ve srovnání s až příliš pravdivým Jistě pane Ministře&Premiére). Takže: zábavná vtipnost, ale k dokonalosti ještě pár mil chybí... ()

markotter

Nemám rád politiku, proto nemůžu ocenit kvality tohohle snímku - vypnul jsem po 30ti minutách, ale věřím, že špatné to není - pro určitý okruh příznivců politických intrik apod. ()

E lan

Tak nijak mě tento film nechytnul. Sem tam je docela vtipný a draný, ale jinak je po celou dobu dost zmatený a nudný. Možná nebyla jen vhodná nálada na tuto podívanou... ()

Mira90

Notně sprostá epizoda ze života na ministerstvu a o tom, jak málo stačí. Vyhlásíme tu válku? Nebo ji nechceme? Co když řeknu tohle, ale myslím tamto? Konfrontace Londýn x Washington. Zeď, septik, Ice Man, Debussy. Podíváme se i do sídla OSN v New Yorku, kde se rozhodně nehraje čistě. To vše podáno tak věrně, že to tak snad musí být i ve skutečnosti (vsadím se, že jo). ()

nula87

Seriál The Thick Of It je jeden z nejlepších britských televizních počinů, které jsem viděl. Film trochu trpí tím natažením na hodinu a půl, a proto není tak úderný, tak nacpaný hláškami a místy si vypomáhá nezáživnou vatou. Ale pořád je to velmi slušná komedie nacpaná nekorektním humorem. 70% ()

knotie

Pre mna jasne najzabavnejsi film tohoto roku. Ianucci nemrha drahocenym casom a slovne obraty na nas hadze skutocne kazdu sekundu. Co ale robi tento film brilantnym je, ze gagy su zalozene na skvelych postavach - highlightom je Peter Capaldi (Malcolm Tucker), do ktoreho som sa v priebehu 110 minut zamilovala, zaziaria aj nesopranovsky James Gandolfini, skvostne neohrabany Tom Hollander. In the loop funguje aj ako satira - vykresluje teoriu, ze velke rozhodnutia castokrat robia "mali ludia", s najroznejsimi motivaciami, castokrat zalozene na snahe ovplyvnit dianie, aj ked je to za cenu uplnej reverzie vlastnych presvedceni. ()

yatan

vyborny fim..treba pristupit na tuto hru co najskor a necakat klasicky film, skor vypoved zo zakulisia politiky a spicky bezcharakternych ludi na planete..velmi dobre som sa pobavil a zial, aj si uvedomil, ze hore to dotiahnu len ti, ktorych chrbtova kost uz bola davno amputovana pre "vyssie"ciele..8/10 ()

samuelsson

Úžasná gradácia deja, ironické dialógy a hlášky a neuveriteľný nadhľad nad celou vysokou politikou- to je podľa mňa In the Loop. V každom prípade čierny humor spojený s posmeškami a nadávkami (slovo f*ck sa povie snáď viac krát než v Big Lebowski) tvorí neuveriteľnú mozaiku zdĺhavých jednaní a nepodstatných bábok v politike. Dávno som sa tak nebavil, film presne splnil moje očakávania. ()

Politická komedie od tvůrce Viceprezdent(ky)

Politická komedie od tvůrce Viceprezdent(ky)

09.09.2018

Přesně osm studií vyjádřilo zájem o komediální námět tvůrce seriálu Viceprezident(ka) a filmů Ztratili jsme Stalina nebo Politické kruhy Armanda Iannucciho. Ten přitom svůj nápad sdělil světu… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky