Fandím každýmu trošku ujetýmu projektu, ale o to víc mě pak mrzí nevyužitý potenciál. Když už tvůrci sehnali peníze na něco takového, doufal jsem, že zkusí trošku nekonvenční přístup a zahodí všechny hollywoodské šablony, bohužel se nestalo. Šílený námět dostane několik okamžiků slávy, ale poté spadne do hrozné předvídatelnosti a tuctovosti, škoda..(22.5.2015)

Po parádních ohlasech ze všech možných top festivalů jsem čekal naprostou pecku. Bohužel po konci promítání jsem nevěřicně kroutil hlavou. Timo Vuorensola vůbec svojí úlohu nezvládl. Iron Sky je mix všeho možného a je těžké mu určit žánr. Já osobně čekal komediální akční nářez, ale akčnosti je zda jako máku a o humoru se nemá smysl ani bavit, protože ho bylo jako šafránu. Je to obrovská škoda, protože tenhle námět mě vždycky hodně lákal a byl jsem rád, že konečně někoho napadlo tuhle látku převézt na plátno, leč ke kvalitám snímku zbytečně.(22.6.2012)

Já jsem vysoce spokojená. Dostala jsem, co jsem očekávala a především vizuálně jsem byla uspokojena:) Iron Sky je pro mě humornou parodií se slušným množstvím vtipných hlášek, postav i scén. Zvláště pasáž, odkazující na Pád Třetí říše mě dostala:) Jakoby už samo o sobě nebylo na Youtube dost vydařených, amatérských a v podstatě již kultovních českých parodií na tento film. Vypadá to, že Pád Třetí říše se již zřejmě stal "nejvtipnějším" válečným filmem:) Iron Sky má rovněž skvělé obsazení, zejména krásná Julia Dietze či Götz Otto, který mi zde velmi připomínal Kurta Russela. Řekla bych, že se zrodil kult. Ovšem, jak pro koho:)(30.7.2012)

Kdo by si pomyslel, že jednou budou při německý verzi epic opusu B Mashina vylítávat vesmírný talíře z měsíční základny ve tvaru hákáče a Udo to bude kočírovat ve slušivý uniformě. Skoro bych se udělala, jen kdyby to bylo dobře natočený (což je, vzhledem k podmínkám, samozřejmě utopie). A Zeppeliny! A (krutě nevyužitý) Götterdämmerung! U vesmírných posil jsem uplakla slzu patosu (Mir džoins ze betl), u Udova "loučení" slzu deprese - die Zeit ist die Sünde - 38 let po Drákulovi zas plive krev. Plus 38 let. __________ Některý nápady nádherný, většina vtipů nenádherných (hlavně otravný nigga, ale třeba Severní Korea ok, asi to ještě neviděli). Amatérská forma nevadí, amatérský scénář už trochu jo. Ale stejně dík. (director's cut 3,5*)(22.4.2015)

One day, I know we'll meet again, under the Iron Sky... ♥ Nakonec dávám absolutně nekritických pět hvězd - ano, mohlo to být lepší, leč dostali mě i takto. Götterdämmerung muß fliegen, ja, ja, jawohl! A kdyby se ještě natočilo nějaké Iron Sky Revisited kde by ti v hezčích uniformách vyhráli a vybělili Afriku, vůbec bych se nezlobilo.(5.7.2012)

• - Fanúšikovia sa prostredníctvom internetu aktívne zapojili aj do výroby filmu - prispievali nápadmi, vymýšľali mená pre postavy, dotvárali modely vesmírnych lodí a výdatne projekt propagovali. (krasomama)

• - Ve filmu jsou použity záběry z filmu Diktátor (1940) s Charliem Chaplinem. (Terva)

• - Režisér založil vlastné štúdio na filmové efekty a tak dosiahli skvelú úroveň trikov za rozumnú cenu. (gogo76)