Teda, že nám ti Finové budou závidět scénu ze studií Hitlera na plzeňských právech, to se dalo tušit, ale že kvůli tomu, aby nás trumfli, natočí i film, to mě teda příjemně překvapili. Když oni si holt můžou dělat srandu i z USA, a to je u nás zakázaný, tak snad jindy.(1.6.2012)

Několik kvalitních politických frků vysouvá tuto spatlaninu mírně nad průměr. Nácíček si udělal prdel z vlastní minulosti, kterou briskně připodobnil emerické současnosti. No co by ne. Skinhídci dostali další masturbační videjko, Sára Palinů pěknou zpětnou vazbu a Kulyček hlad. Než si na talíř vyrovnám pralinky do hákenkrajcu, musím jen upozornit hlídače mravní čistoty, že ten bubačisko je herec na hovno, Němčouři si stále ještě nedovolí zahrnout Izraelity ani do parodie a jediný, kdo si na vesmírnou bárku nenamontoval rotačák, jsou nokiové. Jo, a žádná herka v tomto filmu neobnažila dudany. Lehké téma vyčerpáno se zbytečnou těžkopádností, tudíž snad ani nehrozí nebezpečí další louhovačky pigi čaje v pokračování. Pokud přesto ano, pak Gott mit uns!(14.8.2012)

Tma, že by člověk ani neviděl na velký skok pro lidstvo, trýznění Neználka kapitalistickou společností, proradní plecháčci Decepticoni a teď, mein Gott, Nacisté - temná strana Měsíce evidentně skrývá samé nemilé věci.. V geekově mozku během saunování zrozený Plan 9 aus dem Weltall má opravdu vtipných momentů jak nepříliš zručný truhlář prstů, ale nelze mu upřít autorský entuziasmus a vzhledem k výši rozpočtu kvalitní triky, kdy se člověk nedočká, aby na stříbrným sprejem nastříkanou krabici od bot útočil talíř do mikrovlnky. Snad to chtělo ještě častěji zabrnkat na satirickou notu a já bych pak nemusel trávit většinu filmu představami, jak propůjčuji fräulein Richter některé z mých neárijských tělních tekutin..(7.6.2012)

Rozpočet €7,5miliónaTržby USA $122,082Tržby Celosvetovo $10,090,000▐ Nadšenie fanúšikov s blockbastrov a lá ID4 + Vesmírna pechota sa v tomto prípade nezaprie, má to svoju ľahkosť, zábavnosť, údernosť, akčnosť, či podmazanú veľkoleposť ako tomu bolo pri novodobých Grindhouse vychytávkach ako Drive Angry, Planet Teror, Death Proof. Asi najviac potešia celkom slušné triky, ktoré sa samozrejme striedajú aj s menej vydarenými ale na takýto druh filmu je to až nadmieru dobrá práca, potešia aj niektoré uletené nápady ako to bombardovanie miest s meteoritmi, takže spokojnosť. /videl v kine: 65%/ (videl na festivale Comics Salon 2012) -v kine to malo dobrú kulisu(15.7.2012)

Náhodou Skvělá Podívaná.. Já se Nenudil !. Já se skvěle Bavil. Dokonce jsem se i zasmál, Fajn efekty.. Spoiler: Udělat z černocha bílého se jen tak nevidí!*spoiler* Hráli tam navíc sexy Herečky.. Pro mně Zábavný Blockbuster.. Doporučuju:)(4.7.2012)

• - „Dúfam, že diváci sa budú smiať, zatiaľ čo si budú hovoriť: Môžem sa tomuto vôbec smiať? Chcem, aby opúšťali kino s pocitom, že získali viac, než očakávali, a niečo ich bude nútiť sadnúť si a premýšľať o posolstve filmu. Dúfam, že to rozprúdi diskusie,“ povedal o svojej snímke Timo Vuorensola. (Sufferer)

• - Pod hlavičkou produkční společnosti Blind Spot Pictures vychází od 5. 10. 2011 v digitálním přepisu autorů Alana Wakeho a Mikki Rautalahtiho komiksový prequel s ilustracemi Gerryho Kissella (Alan Wake, Army of Two) nazvaný Iron Sky: Bad Moon Rising. (Conspi)

• - Ve scéně v 19. minutě v centru volební kampaně ředitelka nejprve pošle všechny kromě vedoucích oddělení pryč. Ve chvíli, kdy vedoucím nadává, jsou však v jednom ze záběrů všichni odvolání vidět v pozadí. (Topper.H)