Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Geolog Scott Kinney odjíždí spolu se svým asistentem Ryanem do překrásného exotického letoviska obklopeného divočinou, aby zde monitoroval místní vulkán. Zde se k nim přidává i Scottova bývalá studentka Carla a pohledná Alexandra. Společně vyrážejí do bohatě zarostlého pralesa, aniž by tušili jaké nebezpečí tu na ně číhá. Z nedaleké tajné biologické laboratoře totiž před nedávnem uteklo podivné monstrum. Zdejší vědci totiž dokázali z DNA dávno vyhynulého Deinosuchuse a za pomoci dnešní moderní technologie stvořit krvežíznivého Supergatora. Ten je však nyní na svobodě a na své oběti vyčkává na dně překrásného vodopádu. Docela často se totiž stává, že zde chodí turisti nebo místní nadržení teenageři, kteří se pro něj stávají lacinou kořistí. Scotta a ostatní zanedlouho čeká osudové setkání s touto nenažranou obludou. Jejich výzkumná expedice se brzy promění v zoufalý boj o vlastní přežití. (SOLOM.)

(více)

Recenze (4)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak máme zde další monster kousek z produkce Rogera Cormana. Tentokrát se vydáme do exotixkého prostředí, kde jsou nádherné vodopády, překrásné ženské v bikinách a především další geneticky vyšlechtěná nestvůra. Děj není nějak extra složitý a celkem ani nudný. Atmosféra je nastartovaná pěkně od začátku a mrtvol je tu celá kupa. Samotný Supergator nevypadá vůbec tragicky, ale digitální efekty už ano. Přes počítač dělané cákance krve a rozhryznutá těla se mi moc nelíbila, zvláště pak když se všechno odehrává vesměs před den a jde vidět každý detail. Nejvíc si to museli užívat kameramani když natáčeli tu ženskou v mini tangách (plavkách) jak zdrhá džunglí. Herecké výkony až na pár výjimek docela ušli a tak mohu s klidným srdcem dát průměrné hodnocení. ()

Shanen29 odpad!

všechny recenze uživatele

Co to bylo za 3D rádoby monstrum?.Velmi nepovedená kamera a technická úroven je opravdu hrozná a děj nudí od začátku až do konce.Nedá se na to dívat. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama