Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Jochys

Skvělá komedie. Pro někoho ujetá, šílená až trapná. Ale já ji miluju. Když přijdu unavená z práce a nechci nad ničím přemýšlet- Pustím si právě tenhle film. Navíc jsem díky tomuhle filmu poznala skupiny Mötley Crüe a Poison... A u nás doma se ví :D že když "VEČER HRAJOU POISON!!!." Tak mají být na mě všichni hodní... Jinak dostanou vidličkou do oka :D ()

FEAR99

Celkem dobrý nápad zabíjí snaha autorů nevymyslet vůbec nic zajímavého nebo vtipného. To byl zítra flám má být totiž komedie. A upřímně, ani jednou jsem se nezasmál a bohužel jen asi 3x pousmál. Na komedii, kde se cestuje v čase celkem málo. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Takhle se jedná o film, který příliš neurazí (a koukat se na něj dá), ale vůbec nebaví. I herci mě přišli líní něco s tím dělat - Cusack dostatečně znuděnej a Corddry až moc crazy. 30 %. Nevidím důvod proč na to ještě někdy koukat znovu. ()

wesker

občas jsem se zasmál ale jinak celkem podprůměrná jízda časem která se koná na jednom místě a dalo by se z toho vytěžit mnohem víc.. ()

brodži

Nemohu při shlédnutí tohoto filmu se zbavit pocitu, že jsem již někde někdy viděl něco, kde cestovali do minulosti přes vířivku. Ale i tak se na to dalo kouknout. Bavil jsem se jak už dlouho ne, jelikož v dnešní době je na světě spousta pubertálních komedií kde chtějí jen 15ti letý děcka přijít o panictví. Sice i zde jsou vtípky 40níků, kteří si chtějí zavzpomínat a přitom dostanou šanci ty své ideály realizovat.4* ()

Jamall

Parádní komedie se skvělým Crispinem Gloverem ve vedlejší roli. Guilty f*cking pleasure! (PS: Zvláštní, ale takhle mě nebavila ani Pařba ve Vegas) ()

Akyno

Tesil som sa na RETRO FUN....dostal som zvasty bez stipky humoru...s katastrofalne nelogickym time continuum managmentom....proste strasne nieco... ()

`barocco

Dalsi dokaz upadku a vzrastajucej dementnosti sucasnej komedialnej produkcie z dielne zvanej Hollywood. Dobry namet bol opat raz pochovany a znehodnoteny oplzlostou a nevkusnostou. Skoda... ()

HakuSaku

Nemohol som prísť na chuť pri sledovaní filmu. Asi aj preto že pán Cusack je na mojej listine (NO GO) hercov ktorých veru nemusím. Zopár sympatických scénok a trochu nostalgických spomienok na osemdesiate roky no nič viac... Skôr mi to pripadalo ako každá nová scéna tam bola nasilu vopchatá a snaha o vtipnosť často zaostávala. Popcornový brainwash pri TV, ale dať šesť eur za toto v kine tak sa hanbím. ()

benqsiemens

Šílená nuda, děj na piču. Asi nejhorší film s Johnem Cusackem co jsem měl možnost vidět. Vtipný mi to teda moc nepřišlo, na to, že to měla bejt komedie, tak fakt nic moc. Zasmát se mohli asi jen herci při natáčení této parodie na komedii a to jen pokud s sebou měli dost velkej pytel nabušenej zelenym listem! Hovno s hovnem na hovnech dušený. ()

EnneX

slabší 3 hvězdičky a to hlavně proto, že se jedná vlastně o Pařbu v Las Vegas v jiném kabátě, ale bohužel ne na takové úrovni. ()

ZAUME

Čekal jsem výbornou pětihvězdičkovou komedii, která se bude pyšnit námětem i skvělými herci - Dočkal jsem se průměrné tříhvězdičkové komedie, jejíž příběh je sice zajímavý, ba dokonce dobrý, ale provedení a herecké výkony vážně nic moc. Mohlo to být o mnoho lepší. ()