Tučňáci odletěli do Monte Carla, aby zde vydělali peníze na návrat do New Yorku. Alex a přátelé však tuší, že už se pro ně nechtějí vrátit a tak se za nimi vydají. Najdou je v kasinu, ale bohužel se jim na stopu dostane kapitánka DuBoisová z oddělení pro odchyt zvířat. Je odchytem úplně posedlá, dá se říci, že tomu zasvětila svůj život. Na zdi jí visí mnoho trofejí, jen lva ještě nemá a tak se se vší vervou vydá na jeho lov. Alex s partou před ní prchají a zachrání je zvířata z cirkusového vlaku, která je schovají protože jim Alex namluví, že jsou také od cirkusu a cirkusáci si musí pomáhat. A tak se alespoň pro tuto chvíli zbaví DuBoisové. Cirkus je na cestě do Říma a později do Londýna, kde se mají setkat s americkým promotérem, který jim, pokud se mu budou líbit, zařídí americkou tour. Alex to vidí jako šanci dostat se zpět do New Yorku a tak se rozhodnou tento cirkus koupit. Majitelé jim cirkus velmi rádi prodají a dobře vědí proč. V Římě se představení totiž vůbec nepovede, dalo by se říci, že se jedná o naprostý propadák. Dojde to tak daleko, že musí utéct před rozčilenými diváky, kteří chtějí vrátit vstupné. Lachtan Stefano prozradí Alexovi, že tygr Vitalij byl kdysi jejich největší hvězdou. Dokázal proskočit i malinkou hořící obručí. Jednoho dne však na něm vzplála srst a od té doby už toto číslo nepředvádí, je podrážděný, zklamaný a otrávený životem a cirkus pomalu upadá. Z jeho bývalé slávy už nezbylo nic. Alexovi je jasné, že s tímto cirkusem musí nejdřív něco udělat než ho představí americkému promotérovi, jinak se domů nedostanou. A tak začnou trénovat. Trénovat však musí i Alex a jeho přátelé protože již dříve lhali o tom, že jsou cirkusáci se skvělými čísly. Teď nastala doba, kdy by měli tato čísla naučit své nové přátele. Kupodivu se jim to docela daří a vypadá to, že v Londýně by mohli mít velký úspěch. Jen je ještě potřeba přesvědčit Vitalije, který chce cirkus opustit, že by se měl vrátit ke svému starému číslu... (TV Prima)

Master19

Já jsem se teda popravdě moc nepobavil, ale za ty barvičky, muziku a prakticky neustálou akci jsou to ty upocené tři hvězdy. ()

mab

Velmi slabé co do příběhu, co do logiky a v tom případě, jak říká sir Humphrey, je potřeba šou, spektákl plný barev, postav, šílených zápletek tedy všeho možného k zamaskování nepřítomnosti myšlenky. Řemeslně ovšem, jako vždy, na výbornou. ()

VanTom

U zběsilé kreslené grotesky se zvířátky opravdu nemá smysl komentovat cirkusový děj – hlavně, že je dostatečně (pestro)barevná a hýbe se (sakra rychle). Přestože známá ani nová verbež nevadí, je kadence vtipů, asociací (filmových / hudebních) či akrobatických čísel až lehce ubíjející, i když se jich většina trefuje. ()

Myrreczech

Totální kokotina. Když nepočítám 2 animačně líbivá, barevná cirkusová vystoupení a tak dva lepší gagy, není vůbec o co stát. Hlavní záporačka je šíleně trapná (jen ten dabing byl super), no a pak je tam ještě ten dementní lachtan, dokonce i tučňákům pomalu dochází šťáva. Napotřetí už jen Madafakar. ()

Guzo

Tak zatím u mě s přehledem vítězí druhý díl, zejména díky hláškám "Morise". Cirkus je sice povedený, ale je to bráno více jako klasická pohádka se záporákem, předvídatelným dějem a šťastným koncem. Vtípky už holt šly trochu stranou. Jinak je to ale větší, barevnější a zvířátkovitější, než oba předchozí díly dohromady, takže každý si určitě najde někoho/něco, co ho zaujme. 65 % ()

Mr.KarlAdler

Úplně jiné než předchozí dva díly. Víc akce - skvělé akce a efektů! Míň Jelimána, a hlavně Morrise - ne tolik ujeté jako dvojka, ale až příliš mnoho postav (tu paní "matrix" policistku jsem tak úplně nerozdýchal) zbytečných a místy hluché pasáže, co se kvality humoru týče. To vše prominuto, protože "ta medvěd" na kolečku a pak na ducati mě položila do kolen! Rovněž jsem s povděkem přijal odkazy na známé filmové tituly a melodie. Nečekané překvapení, je to na poctivé 4 hvězdičky. ()

Gerret

Tak takovou jízdu jsem po druhém díle opravdu nečekal. Film si skoro po celou dobu drží výborné tempo a zábavnost. Z mého pohledu dokonce překonal i výbornou jedničku. K plnému hodnocení chybělo opravdu málo. Zatím nejlepší animáč roku 2012. Hodnocení 85%. ()

Kurikmoon

..ten, kto má rad farby a kopec svetelných efektov, si môže pridať ešte hviezdu. Aj pokemóni by mohli toľko blikačiek závidieť. ()

vyfuk

V nejlepším je hold potřeba přestat. Je to sice animák, ale tento film tolikrát překročil fyzikální zákony, že 10 000 fyziků film vyplo a smazalo hned po úvodních titulcích. První dva filmy byli docela zábavná zkušenost, kterou si oblíbilo několik miliónů lidí po celém světě, ale trojka byla natolik ohrané a staré dílo, že není téměř koukatelné. Ohrané fóry, ohrané stavy, originalita se vytratila. Poděkujte fyzikům, Francouzům, Italům a cynikům - díky nim je film to co je. ()

dragon94

Tak takhle to dopadá, když se pokračování animáků nepovedou. Tohle už nemá s krásným a rodiným a uceleným příběhem nic společného. Morální poučení "zvířatům je nejlíp v cirkusu" je snad blbej vtip. Působí to na mě jako barevná capina pro 3 leté děti. Jelimán a Moris mají minimum prostoru a ani nejsou vtipní jako v minulích dílech. Tohle už celkově nemá s madagaskarem nic společného. Jsem velmi velmi zklamaný. Nebýt tučňáků tak jdu s hodnocením ještě níž. Takhle je to na 2* a 30%. ()

mkubalikova

"Nečekal bych, že to řeknu v Americe, ale ten Rusák má pravdu!" :-D Dlouho mě nic takto nerozesmálo!!! Nejlepší díl série. 80% ()

jefff

Nejslabší díl, ale i přesto pobaví. Na mě to však bylo moc barevné, ukřičené, ujeté a přepálené :-) líbila se mi spíš komorní dvojka nebo decentní jednička. Tenhle astro ciskus byl na mě moc. ()

VooDoom

Co napsat.?.?.? Šílené, ale víckrát to nechci vidět. Byly okamžiky, kdy jsem se opravdu zasmál, ale našly se chvilky, kdy jsem absolutně nechápal....Za 3 hvězdy může být třetí a doufám poslední díl Madagaskaru, rád. ()

Hollohlaway

Hm...pro mě nuda, příliš bláznivé a roztříštěné, celkem málo gagů a dějová linka je hodně slabá. Pár vtipů ušlo, ale i přilišné moralizování a poučování bylo otravné. ()

milo_wade

Lehce infantilní a na mě až moc barevný a přehnaný....ale tak dalo se to ještě přežít. Další díl už radši nechci:) ()

tommmy89

Jednoznačne najlepšia časť zo všetkých častí Madagascar. Nápadito kreatívne a prepracované do detajlu. Mne ale osobne tam dosť vadila tá trápna policajtka :D Veľmi pekný príbeh a budem sa opakovať, ale najlepší, najhumornejší a aj trochu napínavý ! :-) "trapéza amerikáno, vodné trysky a kobry" :-D 4* ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (více)