V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

V.Silver

Jonah Hill mě občas pekelně irituje, ale... tohle bylo docela ok :) S Tatumem vytvořili docela dobrou dvojku, hezky jim to spolu šlapalo, Dave Franco si zahrál potrhlýho hipster dealera, Ice Cube ujetýho černýho kapitána a Deppovo cameo... z toho jsem se málem počůral smíchy :) Spousta opravdu vtipnejch momentů, které ani příliš nezabředávaly do trapnosti, prostě ideální volba pro příjemně strávený večír s oddechovým filmem :) ()

Scar

Subjektívne hodnotím snahu stavať na niečom, čo sa už raz osvedčilo, pozitívne. Samozrejme, niektoré scény zatlačené do kúta absurdity (našťastie nie do kúta logiky a perverznosti), ale nič, čo by divák s trochou fantázie nezvládol s úsmevom na perách. A kto nemá fanzáziu, nech pozerá drámy. ()

Guzo

Jedna z nejlepších komedií, kterou jsem za poslední dobu viděl - zábavná jízda od začátku do konce, v níž se duo Tatum, Hill oprovdu našlo, navíc je skvěle doplňuje hláškující Ice Cube. Bál jsem se, aby se všechny vtipné scény neobjevily už v trailerech, ale tak se naštěstí nestalo, protože to by v traileru musek být opravdu celý film. 8/10 ()

Kalidor_

Příjemná oddychovka, celkem vtipné momenty (obzvlášť fetové řádění), nemělo to moc daleko od trapného humoru Prciček, ale naštěstí se jim nepřiblížilo na trapnou vzdálenost. Cameo Deppa v miniroli potěšilo. ()

blackJag

"POKUD NĚKOMU MUSÍM VYHULIT PÉRO, UDĚLÁM TO. ALE RADŠI BYCH NEMUSEL." Návrat mého druhdy nejoblíbenějšího seriálu ve velkém stylu. Je to vtipné, v určitém smyslu klišé resistentní a dojde i na camea herců z původního obsazení (chybí jen Dustin Nguyen, představitel Iokiho). II Scénář: Michael Bacall, Jonah Hill. 85% ()

Henk123

Doporučuji. Film 21 Jump street ze sebe nedělá bůh ví co a nebere se zcela vážně ( např. honička na silnici - vybuchující nákladní auto s kuřaty ). Rozhodně pobaví, potěší a od začátku do konce je o legraci postaráno. Po druhém shlédnutí názor neměním, ba naopak upevnňuji. Není zde co řešit, film si pusťte - 109 minut u toho strávených posléze litovat nebudete ;). Takže tak. ()

vyfuk

21 Jump Street je film, který mi utvrdil v jednom faktu - lidi si libují ve střílení do penisů. Tohle století zřejmě patří filmům, které překypují perverzností a situacemi, které jsou tak banální, že to ani nejde vystihnout. Očekával jsem v celku nával nějakých geek scén, kterých jsem se bohužel do konce filmu nedočkal. Film mi připomíná středoškolskou verzi Benga v záloze, až na to, že Benga byl film, který mě svou vtipností a provedením naprosto odrovnal. Ani nevím co zhodnotit. Bylo to v celku zklamání a myslím si, že i když dám dvojce druhou šanci, skončí to možná i hůř než jednička. ()

Bagr_007

Velká zábava fungující celou dobu a to i opakovaně. Mezi Hillem a Tatumem to krásně jiskří. Pro oba extra palec nahoru: pro prvního za to, že to i napsal a pro druhého opět za to, jak se filmově vyšvihl. Další dvojice, Lord a Miller, je asi největší komediální jistota současnosti. Cameo Johnnyho Deppa je jeho zdaleka nejlepší role za poslední roky (což něco vypovídá o jeho kariéře). ()

Autogram

Nemám pre tento film cieľový vek, ale ani hlavné postavy vo veku okolo 30 rokov nemali vek na študentov strednej školy, skôr by tam mohli byť učiteľmi. No ale v bláznivej komédii je možné všetko a tak sa to dalo zniesť a celkom sa zabaviť. ()

Hollohlaway

Já se celkem bavil, ale bylo to spíš jako parodie původního seriálu. Nosné téma policajtů ve škole se smrsklo na mnohem jednodušší návrat do školy po 7 letech, což není totéž. Hromada gagů potěšila, i když jsem osobně nechápal jak dementně je se schopen chovat dospělý člověk a navíc policista v podání Jonaha Hilla. V 25 letech a po policejním výcviku nedokáže vykoktat kloudnou větu? Ale pokud odmyslíme slabší návaznost na serál, zábavné to je slušně. ()

JančiBači

Nečakal som nič a dostal som veľa. Jeden z najlepších buddy filmov posledných rokov. Jonah Hill a Channing Tatum k sebe pasujú ako vodka s džúsom - a to som o ich hereckom umení dosť pochyboval. Moderné, svieže a dovolím si tvrdiť že lepšie ako pôvodný seriál. Jonahovi Hillovi odporúčam hrať už len vo filmoch podla jeho scenára a už teraz sa teším na pokračovanie. ()

jenik71

Tohle bylo o dost slabší, než jsem předpokládal. Hlavně mi nějak neseděl styl humoru, pokud se o nějakém dá vůbec mluvit. Když se v USA divák mlátí smíchy, neznamená to, že v Evropě se budu nutně bavit a držet se za břicho. Ono to nejspíš platí i opačně. Tohle byl ale humor ubohý, skoro až fekální. Nějaká scéna se tu a tam povedla, ale jinak je scénář slabý jako čajíček. Pro mě docela zklamání a doslova herecký štěk Johnnyho Deppa v závěru filmu snad ani komentovat nebudu. A to je Depp jeden z mých oblíbenců ... ()

Pecival

Pár vtipů je vysloveně hloupých, ale je to točený s takovým nadšením, že jim to člověk musí odpustit. Film je na takovou ptákovinu zbytečně dlouhý, ke konci trochu strácí dech, ikdyž závěrečná akce to trochu zlepšuje. Pitvoření hlavního dua je občas dost otravné, ale na place vládla evidentně dobrá pohoda a je to vidět. A Ice Cube si to docela dáva. ()

Krasus

Dlouho jsem se tak nenadchnul pro něco tak prostého a šablonovitě předvídatelného. 21 Jump Street je ale natočená s velkou láskou a pořádnýma koulema.Téměř dvouhodinová, tak akorát vyvážená jízda, po které budete chtít víc a víc a budete si přát, aby si ústřední dvojka střihla roli i v seriálu. 5 hvězd si to objektivně nezaslouží, pravdou však je, že mi sedlo úplně všechno a nemám jediný důvod cokoli kritizovat. Velká pecka, která udělá radost i nezasvěceným geekům. Konečně role pro Channinga Tatuma, který si u vás překvapivě hodně šplhne. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)