Epizody(16)

venca206

Dost možná nejlepší novodobý český seriál, který zachycuje skutečnost. Typická vesnice, lidi, chování. U tohohle se musí zasmát každej! ()

dj_kure

Po hoooodně letech se Nově něco povedlo. A to víc než skvěle. Vetchý je totální borec a nedokážu si představit jestli by se na afektovanýho nadšence fotbalu Luňáka někdo hodil víc. Rozhovory Soboty a Vetchýho jsou neuvěřitelně odrovnávající! 98% ()

TetherSaw

Humor je oprvadu na výborné úrovni, Vetchý se Sobotou předvádí nadprůměrné výkony a za pochvalu stojí také skvělý dá se říci skoro "lemplácký" styl, kterým je tento seriál točen, tomu možná trochu dopomáhá skvěle zvolená hudba... ()

syphoon

Jeden z mála českých koukatelných seriálů! Co se týče hereckých rolí, tak musím říci, že každá role má své místo, svůj vtip a svojí speciální charakteristku. Vyloženě zde není záporňácká role, ale rozhodně mi nezchází! S úsměvem na tváři davám 75% pjocent! :) ()

Knor

Dokonalý obraz české pralesní ligy. Jako bych se při dívání tohodle seriálu vrátil v čase, když jsem se chodili koukat u babičky na venkově na zápasy místního týmu. Tohle naprosto dokonale sedí a právě proto je to taková sranda. Pokud tohle prostředí někdo zná osobně může mi to jen potvrdit. Konečně taky jednou seriál, který si na nic nehraje a je to prostě sranda vycházející z reality. Perfektní ()

ClapTrap

Nevím zda-li mnou cloumá nejvíc to, že to je z fotbalové tématiky, nebo to, že to je fakt vynikající seriál, ale zde nemohu jinak, než plnou palbu, neboť něco takového nemá na české poměry absolutně žádnou konkurenci v poslední době. Těžko říct, jestli všem již došli nápady, nebo proč se stále natáčí opravdu "[i]duchaplné a srdcervoucí[/i]" seriály typu: [b]Ulice[/b], [b]Ordinace v růžové zahradě[/b], [b]"VKVéčka"[/b] a bůhví co všechno. Kam se poděla doba [b]Hospody[/b], [b]České Sody[/b], [b]Četnických Humoresek[/b] atd., kde se nerozebíralo stále dokola, kdo s kým, kde, jak a proč, a v další sérii se ty páry zase prohází, ale byl tam i ten sveřepí humor, na rozdíl od dnešního suchého, nuceného. Herecké obsazení nemohli vybrat lepší, v čele s dokonalým Vetchým, kterému role skoro-kapitána Jirky neskutečně sedla. Velké množství hlášek si budu asi už do konce života pamatovat. ()

Wolfinas

Nemusíte mít rádi fotbal, ale můžete. Ani tomu nemusíte rozumět protože o tohle tu nejde. Chtěla bych poděkovat svému příteli za seznámení s touhle skvělou zábavou. ()

FIAT 500

Psojedy, to není možný, vole, Psojedy! Psojedy snad ani nejsou na mapě, nejsou! Psojedy neexistujou! No, a v Přední Horoměři! I v Horoměři jo? Zrovna u těch debilů! Já tě zabiju... Jirko, sejmi ho (podávajíc popelník). Kluci, já viděl peklo. Vždyť to je nelidský tohleto... Jak na něj budou kříčet? Fun Din Dungu přihrej, Fun Din Dung je volnej, práskni to Fun Din Dunga! Ty můj malej šikmookej Maradono... ()

ANTYCHRYST

Už teď legendární seriál o pralesním fotbalu :) kde herecké obsazení sedlo na jedničku s hvězdičkou... Nepřeberné množství hlášek a scének na které se dá koukat pořád dokola..:) v čele Jirka Luňák..kde Ondra Vetchý předvádí něco neskutečného..:) nezaostává ani Kužel, Áda nebo předseda..:) jeden z nejlepších českých seriálů..:) Tyyyy debile jeden albínskej.....:) :) ()

alldo.raine

Jako pane Vetchý, klobouček. Hrál jsem na vesnici fotbal, navíc i s klukama, kteří vystupují v tomto seriálu. Blíže skutečnosti už to snad být nemůže. Jak já se nasmál. ()

topi80

V konkurenci současné seriálové tvorby vysoký nadprůměr. Seriál, který si utahuje z vesnického fotbalu a dokáže zparodovat některé aspekty života kolem všelijakých místních Sokolů, Slavojů a podobně. Místy až křečovitě přehnaně (opravdu netrefí fotbalový tým do jiné vesnice ve stejném okrese a nikdo netuší, že na okrese je i vesnice Psojedy?), ale pro účely exteriérového sitcomu zcela na místě. Co mě vyloženě iritovalo a otravovalo, byl ten šišlající doktor. Nevím, co to mělo být, ta postava byla docela zbytečná a jiný charakter než to šišlání neměla, usuzuji tedy, že to mělo být nějak vtipné či něco takového, ale nezadařilo se. ()

RAFT

Dokonale povedený seriál.Už jsem sice viděl několikrát ale,pořád stále dobré.V seriálu herci předvedli skvělé herecké výkony.Nevidím v českém seriálu ani jednu chybu .Herci si seriál naprosto užívali.Hlášek najdeme v seriálu dostatek a že, se nasmějeme.Sobotovi ,tahle role dokonale sedla .Vetchý jako kapitán bez licence panečku dokonalý .Za mě 90% ()

Kuzmik

Nejvíc se mi na tomhle seriálu líbí, že se nesnaží napodobit nějaký americký film, ale zůstává u strarých českých zvyků. První díl mě docela pobavil, režie a herci jsou rovni s dalšími českými snímky. Budu sledovat další díly. ()