Epizody(16)

MorraEddie

Okresní přebor se v naších končinách řadí mezi to nejlepší co bylo natočeno. Jen škoda,že dílů nebylo pořízeno víc,protože tohle mě jen tak neomrzí a navíc ty hlášky! Já sám použiju minimálně dvě denně. Ondřej Vetchý si mě svou roli úplně získal na svou stranu a od té doby ho řadím mezí své top,protože co si budeme vykládat,jeho výkon je prostě zralý na oscara. ()

PatrikP4

Vetchý a Novotný nesměj snad nic říct protože jinak se většinou člověk začne smát. Když se k tomu přidá Noha,Kohák,Kikinčuk a nebo Sobota a něco plácnou tak se člověk směje v podstatě celých 20 minut. ()

jose77

Vynikající seriál, takový tu dlouho chyběl.Výborné herecké obsazení, všechny díly jsou bezva, člověk se dost nasměje.Bohužel je dílů málo,škoda, oproti těm trapnejm seriálúm z doktorskýho prostředí. ()

Kalda69

Skvele se na to diva a uz jenom diky hereckemu vykonu Ondreje Vetcheho musim dat 5*, takhle zapaleneho herce do sve role jsem videl malokdy. ()

TonoM

Po prvním dílů POHŘEB, který byl nic moc, přišel obrovský skok a z tohoto seriálu se stal fenomén, trošku připomíná (kožené slunce 2002) . Obdiv má hlavně Ondřej Vetchý, který byl prostě neskutečný. Jeden z nejlepších českých seriálů. 90% ()

Jaryktichy

Česká seriálová pecka u které se vždy zasměji. „ Každý díl má hlavu a patu a je přeplněný humorem“. Hraje zde můj oblíbený herec Ondřej Vetchý, který svoji roli zahrál na jedničku. Jajda mě taky dost pobavil. Na českou tvorbu velice kvalitní snímek. Nečekal jsem, že seriál se sportovní tématikou mě bude takhle bavit. Tv Nova se opravdu překonala. !!„Čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme“ !! ()

Heso

Lavi by si tady vůbec nekopl...Jirka Luňák, Jarda Kužel, Fun din Dung a prostě všichni by Vyšehrad strčili do kapsy! Perfektní obsazení ve všech rolích a narozdíl od Vyšehradu, kde byly občas vtipy velmi často nucené, opakované a místy i trapné, tak tady je to pravý opak....z každého dílu by se dala vybrat spousta scének či hlášek, které by se daly zarámovat a jsou velice známé a originální, nestává se často, aby vás GPS zavedla do úplně jinýho Újezda, nebo za klub okresního přeboru hrál Vietnamec z tamní nejvyšší soutěže. Seriál určitě sedne více divákům a nejen fotbalistům kteří hráli ať už Ligu mistrů, nebo okresní přebor. ()

StrixCZ

Okresní přebor u mě nedosahuje kvalit Trpaslíka nebo MOSTu (pozdějších děl stejné autorské dvojice), ale silná herecká sestava a humor postavený na postavách a situacích, které působí v naprosté většině případů autenticky, mi sedí :) Výraznější výjimkou je snad pouze postava obtloustlého, nepříliš bystrého, šišlajícího zdravotníka Ády, kterému jsem vážně nevěřil, že by mohl být pro některou z ženských hrdinek (které o něj v seriálu jeví zájem) přitažlivý. Ze strany tvůrců šlo pravděpodobně o záměrný paradox, který jim připadal zábavný, osobně mě to však v rámci seriálu, který většinu času sází na (občas jen mírně nadsazený) realismus, poněkud rušilo. Nicméně celkově jde stále o vydařený počin s příjemně nenásilným humorem a fungujícími dramatickými vsuvkami. A vážně jsem nečekal, že mě někdy dojme Luděk Sobota... :) ()

Atchyroz

Takže pánové, jeden po druhém... Na váhu! Nikdy mě žádný český seriál nebavil tolik jako tahle legenda od tvůrčího dua Prušinovského a Kolečka. Tvorbu téhle dvojice miluju, líbil se mi každý jejich projekt a Okresní Přebor je od nich asi to vůbec nejlepší. Všichni herci ve svých rolích perfektně sedí a jsou více než zábavní. Opravdu, co epizoda, to klenot a vůbec jsem se ani při opětovných sledováních nikdy nenudil. Vrcholem této série je epizoda "Na váhu", kterou si celou ukradl pro sebe můj oblíbený český herec Ivan Trojan. Nesmím ani zapomenout na film Poslední zápas Pepika Hnátka, který je prequelem seriálu, v žádném případě mu nedělá ostudu a je to asi jedna z nejlepších komedií, jakou česká kinematografie v posledních letech vyprodukovala. Klobouk dolů. ()

meda2016

Neviděl jsem hned, nemohl jsem se odhodlat. Ale potom - Povedené, neuvěřitelně povedené. Jako že... Ano, hloupost charakterů potěší opakovaně. ()

oli9

Na TV seriál v českých poměrech skvělý počin. Výborné herecké výkony podtrhuje skvělý Vetchý. Snad každý fotbalista amatérské úrovně ať už z mládí nebo současnosti v tom najde někoho známého. Prostě že života na vesnici ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

mnaucz

Na tomto seriálu se dá oceniti řada věcí, ale jedna nadevše vyčnívá. I pro lidi, kteří fotbalu toliko neholdují, se u komedie této pobaviti mohou. Je to zkrátka komedie kolem fotbalu, a třebaže tam kopaná hraje velkou roli, není to jediné téma. Od lidí, kteří fotbalu tolik nerozumím sám vím, že je to baví. Z hereckého hlediska mě tu zaujal samozřejmě Ondřej Vetchý, který je prostě Luňák jak vyšitý a Luděk Sobota, který zde hraje jednu z mála rolí, kde nehraje silně nesmělého nebo pološíleného chlapa, ale normálního muže, se kterým lze míti sympatie. Což se jen tak u Soboty nevidělo. I ta další herecká garda je legendární, ale tato dvojice vyčnívá. Z epizodních rolí pak samozřejmě Ivan Trojan jako Bohumír Zenkl (Boža). Silně doporučuji. Věřím, že se pobavíte. ()