Epizody(16)

Marwinek

Co si budeme nalhávat, chalupáři to nejsou. První díl příšernej, pak je to lepší. Jedna * za to, že to nejsou papírový kulisy a netočí to na mobil (jako třeba rodiný klepeta a pak příliš řídký kosti nebo co), jedna * za L. Sobotu, který opustil svou tradiční postavu koktajícího blba a je z něj fajn herec a jedna * za to, že se u toho dá i zasmát a není to z nemocnice. Jen ten člověk s vadou výslovnosti "R", to v 21. století fakticky není vtipný, to je blbý a votravný. ()

dawid

Pro mě velké a milé překvapení!!! Sobota je opravdu výbornej, Vetchý sice hraje posté to samé, ale jde mu to a Kikinčuk mě tady moc baví (koukám, že jsem asi jedinej). Takhle má podle mého vypadat dobrý seriál. Silné tři, slabé čtyři... Za odvahu vykročit z Růžových zahrad a rozbít křehké vztahy 4*! ()

Alojs

Okresní přebor se pyšní padnoucím vizuálem, dobrými herci (Ondřej Vetchý nemá chybu, kór když chytne nerva) a poměrně nahláškovaným scénářem. Přesto jsou jednotlivé epizody nevyrovnané a se zábavou je to jako na houpačce. Je zajímavé, že když už Nova jednou zaboduje, stává se tak v případě příběhů, které se točí kolem pivního stolu (viz Hospoda). ()

mazzarek

Konečně seriál, na který se dá koukat a ještě se u toho zasmějete. Je to nejlepší seriál, který televize nova vyplodila za dobu své existence. Ondřej Vetchý jako vždy skvělý herecký výkon, který při občasných hádkách hraničí s infarktem. Ostatní herci svou roli také zvládli na výbornou. Díl, kdy na scénu nastoupil drsný trenér Bóža Zenkl v podobě I. Trojana byl nejlepší. Škoda, že se tam neobjevuje častěji. 5 hvězdiček si seriál určitě zaslouží. ()

suchakl55

Od Novy jsem žádný zázrak nečekal, ale Okresní přebor se nakonec stal velmi milým překvapením. Samozřejmě že hodně situací pochopí pouze lidé, kteří ke sportu na nižších ligových úrovních aspoň trochu přičichli (a nemusí jít jen o fotbal). I když jsou postavy lehce karikaturovány, každý má od začátku jasně dané vlastnosti a zlozvyky, není to vůbec na škodu, a hrdinové neztrácejí sympatie diváka. Například Leoš Noha alias Áda, hodný záletník s řečovou vadou, nezabřehá do trapnosti, která se nabízí, naopak je ze všech postav mě nejsympatičtější. Vetchý (trenér a hráč Pepík Luňák) mě svými motivačními projevy a jinými hláškami dostával do kolen. Ale největší překvapení a suverénně nejlepší výkon předvedl, možná překvapivě, Luděk Sobota, kterému stařecká nostalgie prostě padne jak ulitá. ()

Sollozzo

Nemám rád fotbal a o to víc nemám rád fotbalisty, ale Okresní přebor mě rozesmál. Je to většinou dost laciná sranda, někdy i trošku nuda, ale ve spojení vidláci, alkohol, fotbal a rozzuřený Vetchý, dostal seriál úplně nový rozměr. Konečně dobrý novácký výtvor. 75%. ()

leftfield

no já musím dát pět, protože tenhle seriál musíme táhnout nahoru, minimálně osmdesát si zaslouží. slavooooooooooooooooooooj:) ()

Dantte..

A je to tady, konečně po dlouhých cca. 20 letech TV Nova udělala seriál, při kterém na konci neudělám velký "facepalm". Gratulace a "do toho" Slavoj Houslice. 70 % ()

Leksland

Počáteční díly zklamání, než se to rozjelo uzrálo, sedlo a bavilo.. Opravdu jsem se několikrát hodně pobavil a jeden z mála seriálů, kde herci hrajou a nepřednášej nudný, nudně text. Lidi co tam jsou prostě uměj a scenář zde spíše napsal život sám, pže vše co je zde popsáno se každému co hrál fotbal objevilo před očima ()

louski

Tak tohle je skvost mezi českými seriály. Z prostředí mi tak blízkém, ve kterém poznávám krásy vesničky. ()

aa12

Nádherně vystižená atmosféra vesnického fotbalu obohacená o fantastické hlášky. Po dlouhé době opravdu dobrý seriál na Nově. ()

johhny007

Když sem to viděl poprvé velice se mi to líbilo , ale když to ted opakují tak se mi to tak už nelíbí podle mě někteří herci až moc přehrávají a dost často se cítím trapně 65% ()

sigin21

Seriál, který mi připomněl proč nemám rád českou fotbalovou scénu a potažmo fotbal jako takový. Jinak v rámci seriálové produkce u nás rozhodně nadprůměr ..70% ()