Epizody(16)

Havala

Je vidět, že přesně tato atmosféra je blízká hodně lidem :-) Vcelku dobré hlášky, i herecké obsazení, ikdyž už se to trošku začíná opakovat... ()

GoreManiac

Po shlédnutí celý série musim dát ***** protože na českou tvorbu (navíc s podporou tv nova) je to jednoznačně bomba. Skvělý díly jsou s Vilhelmovou, nebo až budou krást automat.. :-D ()

amyth

Totální zklamání. Je to pomalé, bez dynamiky, vtipy negradují - než scéna vrcholí tak už divák předem ví co bude. Režie naprosto příšerná - srovnání s Karasem a jeho Dokonalým světem je nemožné - úplně jiná liga. Doplňuji po 14. dílu. Je smutné, že ze seriálu je nejzábavnější hláška - Jajdo vy jste buzejanti? ..... Občas se člověk spíše tak jako že ušklíbnul, než upřímně zasmál, protože veselých a vtipných hlášek tam moc nebylo. S postupujícími díly se kvalita lehounce zvedla, nicméně průměrně inteligentní jedinec dokázal po prvních pěti minutách dílu načrtnout celý zbytek i se zápletkou. Spousta lidí prostě asi hodnotí jen ten fotbalový svět v kontrastu s naší trpkou fotbalovou realitou (úplatky, kupčení se zápasy, pozice v týmech a vedení za zásluhy, majitelé kteří to mají jako byznys nebo odznak postavení) - jinak si to vysvětlit nedovedu. Na komediální seriál málo vtipné a na dramatickou tvorbu katastrofálně provedené ...... ()

kubasimo

Táňa je perfektní fanynka, jen se divím, že není blondýna vzhledem ke svému chování :) ač nejsem fotbalový nadšenec, mě Okresní přebor bavil, i když o pár sprostých slov by seriálu rozhodně neuškodillo.....po dlouhé době produkt televize nova, kterému se člověk zasměje ()

alpeew

První díly mne nadchly, teď ...čekám! A píšu zas, když se seriál opakuje a čeká se na film. Nic tak přirozeného, zábavného a neurážlivého a neobhroublého jsem v televizní srandě ( z tohoto nesofistikovaného prostředí) jakteživo neviděla. Snad od Formanových a Svěrákovských filmů. Tleskám a těším se , nejen na Ádu. ()

lord Ball

Pro mě zklamání, čekal jsem totiž opravdu něco z okresního přeboru, vzhledem k tomu že ho také hraji tak to tak není, úroveň fotbalu je zde minimální , lež o to zde přeci jenom nejde, ale když se podívám na věci okolo fotbalu, které by měli být stejné tak to tak vůbec není, tohle je až moc vyumělkované, věci co se tam dějí naprosto přehnané, takhle by to ani fungovat nemohlo. No ale snaha se cení... ()

Travinho

Hodně slabý odvar filmu Kožené slunce. Seriál má někdy úplně trapné, jako např. Housle. Sám jsem několik let okresní přebor hrál a povím k tomu asi tolik, že jsem v něm zažil hodně daleko humornějších historek než jsou v tomto seriálu...Další slabou stránkou je, že po 5 minutách je zcela jasné jak seriál skončí. Nebýt to seriál z fotbalového prostředí dávám hvězdičku jednu. ()

o.p.a.t

Byl jsem hodně skeptický a jsem potěšen. Seriál nepostrádá vtip a herecké obsazení je výborné. Skvělé díly jako Na váhu nebo Kopačák už jsem viděl několikrát. Jakmile Áda (Leoš Noha) promluví, jsem v křečích. :D ()

Romeroo

Tak ze začátku jsem si říkal co na tomhle ostatní vidí?....ale po jedné promarněné šanci jsem nevěšel hlavu a pustil se do dalšího dílu....a maličko jsem si spravil chuť, hlavně Áda mě jozmjdal :D ...no a dneska se nemůžu dočkat pondělí a 20:00hod..za Ádu jednoznačně 5* ale jako komplex průměrné 4* 72% ()

sefa

Po druhé projekci zvyšuji hodnocení ze 4 na 5 hvězd. Spousta hlášek zlidovělo, o Ádovo jáčkování nemluvě a dnes už můžeme říct, že se jedná o jednoznačnou kultovní záležitost, na kterou ani já nedám dopustit. Těším se na film, snad si udrží vysoký standard svého seriálového předchůdce. ()

hackstolle

Co rici vic, nez ze mnohe narody by tento serial vubec nepochopily, zatim co cesi se ukrutne bavi. Kdyz do mistnosti plne lidi vstoupi clovek a pronese "Dobjeeej", tak tri ctvrtiny pritomnych maji jasno. A kdyz serial obohati svymi hereckymi vykony esa jako Vetchy, Trojan, Vilhelmova nebo Sobota, tak se uspech dostavi. Ja osobne jsem se velmi bavil. 80%, ()

Dashiella

Po 14 dieloch: jasná päťka. Ešte žiaden CZ alebo SVK seriál som nepozrela celý a neumierala som pri čakaní na ďalší diel. Je mi fuk či hodnota kolíše /s čím nesúhlasím, hoci musím priznať, že sú tam občas slabšie časti- slabšie v tom zmysle, že sa akoby nič nedeje, ale v celku to zanikne/. Casting je dokonalý, Vetchého MILUJEM a Luděk Sobota je môj nový Sean Connery :D. Nestalo sa mi ani raz, že som schovávala hlavu pod vankúš od hanby, že čo to pozerám/ako niekto mohol niečo také napísať/ to je trápne/ nereálne. Je to občas postavené na hlavu, trošku, ale uveriteľne. Som žena a milujem futbal, dokonca som z dediny,ale verím že tento seriál nie je len o futbale. Sitcom to určite nie je ani nechce byť /ani by asi na "naše" pomery nefungoval/, ale je to vynikajúci komediálny seriál. Mám milión vecí na mysli, ale snáď už len poslednú: v Čechách to v súčasnosti vyzerá s televíznou tvorbou oveľa ružovejšie než na Slovensku. Tu láme divácke rekordy kokotina akou je Farmár hľadá ženu a ženské zabúdajú deti u susedov, lebo sledujú tisícpäťdesiatuštvrtú časť Paneláku. 5 hviezd do smrti za to, aj keby Preboru klesla kvalita o polovicu, že sa mám v telke na čo pozerať. A nielen ja. ()

Zdenda

Ne ze by to nemelo v sobe spoustu chyb a blbosti a trapnosti... Ale presto jde o naprosto vyjimecny serial s neskutecnym hereckym vykonem Vetcheho a Soboty.. A vlastne i zbytku osazenstva.. ()

vitac.

Dovolil jsem si sám sebe zařadit do skupiny B ("totální kretém, který nerozezná debilitu od reality":)) a dát Okresnímu přeboru více než jednu hvězdičku. Po dlouhé době první český seriál, který jsem viděl celý a u kterého jsem se velmi dobře bavil - a tím po dlouhé době mám na mysli snad až od časů Hospody. Prvních cca osm epizod jsem subjektivně cítil, že hodnota kvality seriálu kopíruje graf funkce sinus - hodně komické a podařené díly se pravidelně střídaly s díly slabšími, které v sobě neměly tolik vtipu a svěžesti. Ale v závěrečných dílech jsem už toto nepozoroval - autorům se podařilo zúročit pečlivé budování charakterů z předcházejících dílů a nakonec i uzavřít seriál do velmi konzistentního celku. K dobru věci přispěly také dobré herecké výkony. Jsem zvědavý, jak se mi bude Okresní přebor jevit za nějaký rok, dva, tři, kdyz se na něj pravděpodobně podívám opět, nyní dávám tři a půl hvězdičky. ()

Metalicum

Rozhodně svěží vítr na českou seriálovou scénu. Po dlouhé době máme v čseku seríál který se opravdu snaží o kvalitu, popřípadě o nějakou hlubší myšlenku, například zobrazit maximální provinčnost českého nižšího fotbalu v kontrastu s vážností, jakou se bere, viz. např. korupční aféra. Výborně zahrané hlavně od Vetchého, některé hlášky již skoro zlidověly. Pokud by byli všechny české serály tvořeny s takovou chutí a láskou, nemuseli bychom každý večer v 20:00 vypínat televizi. 75% ()