Epizody(16)

Pathrose

- "Dobjej, Pane Kjob! - Tak zaprvé: Jmenuju se Krob! - Pajdon, pane Kjob." Okresní Přebor mě překvapil, nemyslel jsem si, že to bude taková sranda. První díly jsou trochu slabší, ale pak se to rozjede. Skvělé obsazení a různorodost postav ve vesnickém mančaftu udělá svoje. ()

Parm1

Ano, skoro 50-ti letý Ondra Vetchý je tahounem mužstva jako by mu bylo 30. A většina týmu by už kvůli věku měla pověsit kopačky na hřebík. Když nasadili takový trend, tak jsem čekal, že si půjde v některém zápase zachytat i Sobota. Naštěstí jě těch skutečně fotbalových okamžiků v seriálu tak málo, že si toho nikdo ani nevšimne a vidí jen to všechno okolo. Po prvním díle jsem nechápal, co je to za blbost, ale další díly mě utvrdily v tom, že je to slušná zábava pro tu největší diváckou skupinu. 90% ()

Pilník

Přesně seriál pro mě a pro správného Čecha..... Takový suchý a neustále vtipný humor totiž dokáže pochopit jen Čech, pustit tohle v USA, tak si budou klepat na čelo, co to je a nikdy neocení krásnu Našeho jazyka a humoru... Jeden z nejlepších českých seriálů, co jsem kdy viděl.. ! ()

Jaxx84

Po osmi dílech se pořád nemůžu rozhodnout, jestli je to tak blbý, až je to dobrý, nebo je to prostě jen tak blbý... Párkrát za díl někdo utrousí opravdu brilantní (a většinou i vidláckou) hlášku, přesto o nějakém ději nelze snad ani mluvit a buranský až lehce dementní herecký projev Vetchého a Kikunčuka mě z 90 % spíš zvedne tlak než pobaví. Přesto za melancholii mladých let a vesnického fotbalu se vším tím vidláctvím, které máme rádi a na které jsme pyšní, dávám 5/10. ()

lakart

Největší problém tohoto seriálu spatřuji ve scénáři a jeho nevyváženosti. Některé díly byly hodně dobré a jiné bych raději ze série vymazal. Jedná se sice o nadprůměrný seriál vzhledem k současné kvalitě, ale stejně by to ještě něco chtělo. Celovečerní film byl mnohem lepší a ucelenější než natahovaný seriál. 70% ()

Hraboshka

Přemýšlela jsem, jestli dát 4 nebo 5, ale pak mě nenapadlo nic, co by mi na tomhle seriálu vadilo... U některých dílů jsem se chechtala, u některých ne, ale i ty mě bavily, bylo to milý a pohodový. Novotný je super! ()

Psycho.R

Nedokážu posoudit, co se mi na tomhle počinu líbí. Od začátku jsem se na to díval skepticky, ale už po třetím dílu jsem věděl, že to chci vidět celé a pokud vznikne pokračování, tak prima. Skvělý na tom je právě ten pohled na "pralesní ligu", všichni jí berou jako jedinou lásku a při tom si vykonávají své maloměšťácké roboty. Sobota, Vetchý, Noha a Kikinčuk jsou výborné charaktery a padnou sem uplně přesně, jako v pravých týmech jejich kolegové. ()

rejsek9

Musím i prohlásit, že Okresní přebor není meta, ale dno... teda že je velice realistický seriál (nevím jestli je to úplně dobře, ale...). I přes některé slabší a nudnější díly, jsou tam nezapomenutelné hlášky, scény a her. výkony (Vetchý či Trojan), které tento seriál zvedají do výšin. Po Četnických humoreskách se v českých seriálech řadí Okresní přebor na krásné druhé místo. Je to i díky tomu, že se tvůrci pustili do známých českých vod, kde je velký potenciál k natočení něčeho takového. ()

balcazar

"JA JSEM TRENÉR!" Okresní přebor je neskutočným míľnikom, ktorému tlieskam. Konečne niečo, čo sa len nesnažilo chabo a šablónovito kopírovať zahraničné sitcomy, oceňujem, keď sa niekto snaží nájsť a zaplátať dieru v systéme. Skvelý nápad, skvelé postavy, skvelý humor. Čo mi chýbalo, boli o niečo uveriteľnejšie výkony niektorých postáv a samotné témy v epizódach. Namiesto súkromných tém (vzťah maséra a podobné veci, ktorým sa seriál venoval v príliš rozsiahlom čase) sa mohol seriál zamerať ešte viac na typické príbehy a problémy dedinského futbalu. Zaspomínať si na ne ako človek so skúsenosťami z dedinského futbalového klubu s pomocou trefného humoru v Okresnom přebore bolo super, len toho chcelo viac. Napriek kritike dávam plné hodnotenie, proste mám nutkanie. Čestne! ()

Dzvandzi

Zábavný a pravdivý Český seriál z dobrého prostředí.Vždy se u toho dost nasměju.Ondřejovi Vetchému tahle role opravdu sedla.Je do tohohle seriálu jak dělanej.Škoda že se nenatočilo více sérií.Film byl také zábavnej,ale tohle je prostě bomba.Vřele doporučuji! :3 ()

Likan7

Na české poměry neskonale brilantní seriál, který se trefil do chuti snad všem, který nějakým způsobem znají vesnický život nebo fotbal jako takový. Onřej Vetchý se pro svou roli narodil a zasloužil by za ní Oscara. Díly jako Forbes, Na váhu, Lucka nebo Derby jsou dokonalým skvostem, a přestože ke konci seriál trochu ztrácí dech a občas jsou díly i vyloženě slabší, tak jak vidíte poslední scénu a pak titulkovanou vysvětlovačku jak dopadl Kužel, Jiřina, Ludva, Boss a všichni kluci, tak na to zapomenete, odpustíte, a usmíváte se, jak fajn to celý bylo. Kucí, mě se točej zuby ty voe! ()

AspireHD

Dlouho jsem nezažil, že by mě tak strašně deptala myšlenka, že se nedočkám další série u nějakého seriálu. Okresní přebor je přesně to, co Česku chybí. Je to vyšperkovaný seriál, u kterého se nemůže nikdo nudit. Možná tak nějací milovníci Trošky, kterým stačí jen humor na úrovni první třídy základní školy. Sice jsme se dočkali uzavíracího filmu, ale stejně věřím, že by každý chtěl hned několik dalších dílů, protože tento seriál prostě nemá chybu! ()

boni

Seriál, který by nikde jinde než v Česku vzniknout nemohl. Prostřednictvím vesnického fotbalu ukázané snad všechny charaktery, které jsou pro náš národ tolik signifikantní. Bezchybné herecké výkony, kdy opravdu nikdo nezaostává za nikým, a asi tak tuna nezapomenutelných hlášek. Tyhle zásadní prvky dělají z Okresního přeboru opravdový skvost naší v poslední době hodně skomírající seriálové tvorby. ()

Nix

Takhle si člověk představuje, že to funguje ve vesnických ligách ve fotbale. Opravdu se tomu seriálu nedá nic vytknout a herecké obsazení ani lepší být nemohlo. Zaručeně si u toho potrénujete své plíce a bránice. ()