Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

0linA

Asi to nejlepší co lze na Primě vidět. Ale občas mi přijde, že je ta podoba s Gordonem Ramsay tak nějak uměle vytvořená. ()

merten78

Musím přiznat, že zpočátku jsem byl z pana Pohlreicha znechucen a fandil jsem spíš chudákům kuchářům, které většinou dehonestoval.Postupem času jsem, ale musel uznat, že jeho pozámky jsou víc než trefné a že se docela těším jak to zas někde někomu nandá (samozřejmě pouze pro dobro věci).Nicméně se mi zdá, že pár posledních dílů upadá do jakéhosi stereotypu a chtělo by to zařadit vyšší kvalt.Pohlreich svůj televizní potenciál rozhodně má. ()

Warapeidza

Nadprůměrně zvládnutá kuchařská šou okořeněná nezaměnitelnou postavou Zdeňka Pohlreicha... Pokud nemáte chuť na film a chcete se trochu pobavit, není proč otálet... ()

Karloz

Nesrovnávat s nějakým chlápkem co se jmenuje Gordon Ramsay. Jeho kuchyně, byť ďábelská, je mi u *píp*. Protože většinou chodím do českých hospod, kde musím žrát všechny ty sračky. Zdeněk Pohlreich umí a je dobře, že někdo ukazuje, že nemáme brát jídla z konzervy a prášku jako standard. ()

Prusovka

Mr. Poltergeist, jak já ho nazývám by se měl nejprve naučit slušnému chování!!!! Je mi jasné, že celá show je postavená právě na jeho projevu, ale čeho je moc, toho je příliš!!! Z tohoto "pána" čiší jen vulgarita, pohrdání a hnus!!! Takové jednání musí přeci slušného člověka urážet a pohoršovat! Divím se, že mu ještě někdo nerozbil jeho nevymáchaná "ústa"!! Já bych to totiž udělala hned, jak bych ho viděla!!!! :-) :-( ()

Vital

Skutečně kvalitní pořad,který má sice trochu více svérázného moderátora-kuchře,ale který tomu všemu rozumí,a aspoň se trochu otevřou českému národu obzory,že nejde všechno předělávat na Italsko-českou kuchyni a že se vyplatí podívat se do těch kuchyní co vlastně někdy za "experimenty" musíme jako zákazníci konzumovat. ()

Olafa

Reality show, která svými kvalitami vyniká nad veškerou českou reality tvorbou. Největším tahounem je však určitě charismatický hláškující moderátor Zdeněk Polreich, který určitě ví, o čem mluví a je to tedy muž na svém místě. S jeho názory souhlasím a jeho vzteku rozumím, a to nejsem ani gurmán, ani šéf kuchař (ba velice podprůměrná kuchařka). Show baví i šokuje, a to si narozdíl od svého britského vzoru Gordona Ramsaye nemusel ani dopomoct nastrčenými šváby. Jen tak dál! ()

james11

Mě se to moc líbí a 4 hvězdičky si určitě zaslouží. Dost mi to změnilo pohled, jak se koukám na restaurace a hospody, že né všude asi bude chytrý dát si jídlo. A i kdyby né to, tak to rozhodně dokáže pořádně pobavit :-) ()

Lucius.15

Někdy spíš než pořad o vaření a hospodách, je to spíš pořad o nauce sprostých slov. Ale i tak mě to neuvěřitelně baví a mnohdy se i zasměju, např. v dílu, kde si přijde chlapec hrát s kamením :-D Tak to bylo prostě moc :-D ()

Trumpetista

Skvělá show a pan Zdeněk Pohlreich rozhodně rozumí své věci. Pokaždé se těším na další vydání a náramě se bavím. Tento pořad má u mě jednoznačně 100% a doufám, že trochu vulgármější vystupování Zdeňka Pohlreicha nebude mít za následek zrušení pořadu jak se o tom spekuluje ()

Wildchild8

Palec nahoru pro Zdenka a celý televizní tým, že se do tohohle super pořadu pustili. Úroveň v českých hospodách je opravdu špatná a tak je tu aspoň někdo kdo se to snaží napravit. Kritikou ani perfektními hláškami nešetří, ale tak to má být. Tenhle člověk má muj respekt a doufám, že bude v dobré práci pokračovat. PS:Katův šleh je legendární, asi tak jako kluk co si přišel hrát s kamením :D ()

Tweetak

Aneb jak si Pohlreich dělá omeletu z českého "studeného, přesoleného, nedovařeného a připáleného" prostředí katastrofálních českých restaurací. „Žádná prasečí chřipka, touhle zemí se šíří gastro-virus a všichni čekaj, že přijde ňákej doktor Damdydam…“ a já s ním souhlasím :D ()

martin5514

jo jo, pravda někdy bolí a tady je servírovaná tvrdě a nekompromisně. Do určité míry revoluční pořad. Konečně víme, co se děje za dveřmi kuchyně po naší objednávce. ....a jsou to někdy hodně zoufalé věci. Moje osvědčená praxe: "Nechoď do hospody, kde nikdo není, která zeje prázdnotou a kde je číšník zmaten, že vás vidí vcházet." Je to takřka dokonalý indikátor kvalitní kuchyně. ()

Sirion

V tomto případě by se mělo dle mého názoru uvažovat i o udělení zvláštního ocenění - za zásluhy o českou gastronomii. A že Pohlreich často kleje? Kdybych viděl v kuchyni pneumatiku, tak bych na tom nebyl o moc lépe... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj