Sam, tak jako hrdinové předchozích dílů, má schopnost cestovat časem a účastnit se událostí. Tyto schopnosti využívá v chytání různých kriminálníků. Musí se ale držet jedné zásady - nesmí se integrovat do událostí, protože by to pak přineslo katastrofické výsledky. Jednoho dne ho jeho kamarádka z dětství poprosí o pomoc v nalezení její ztracené sestry. Během výpravy do minulosti však Sam poruší pravidla... (LIVINGDEAD)

sarfian

Na originál to nemá, ale jednoznačne lepšie ako dvojka a o málo horšie ako jednotka. Páčil sa mi tam ten krimi motív. ()

gemi

Ne tak dobré jako jednička, ale ne tak pitomé jako dvojka. Film který nenadchne, neurazí a rychle vyšumí. ()

chaturga

Určitě stojí za shlédnutí. Po té hrozné dvojce jsem čekal totální odpad, ale opak je pravdou. Vůbec to není špatné. ()

Likan7

Kvalita zase trochu klesla. Nápad to je sice zajímavý, twist předvídatelný a zpracování televizní, ale až na pár krvavějších scén je tahle celá série totálně vyčerpaná. Od začátku mě to nebavilo, kdo je vrah divák uhádne po půl hodině a pak už jen čeká na konec, který přijde po velmi dlouhých 100 minutách. ()

john.h

S jedničkou se to nedá srovnávat. Dvojka podle mě byla lepší. Hlavně kvůli tomu, že v obou dílech byla alternativní přítomnost po změně drobnosti v minulosti daleko drsnější a hlavní hrdina v zoufalejší situaci. Tady jsem si kolikrát říkal, proč to vůbec řeší, když teď může ještě v pohodě žít. Akorát si to posere ještě víc. Proč dávám teda tři hvězdičky? Protože mám slabost pro filmy s cestováním v čase. Je ale fakt, že jsem chvíli uvažoval o dvou hvězdičkách. Když ale odpustím v některých scénách slabší herecké výkony v čele s hercem v hlavní roli, pak přičtu půl bod za již zmíněnou oblibu filmů s cestováním v čase a pak ještě přičtu další půl bod za neobvyklou brutalitu a na Američany dost ostrou erotickou scénu, jsou to ty tři hvězdy. Jen škoda, že v té zmíněné erotické scéně je opravdu to, co už jsem předtím četl tady na ČSFD a myslel jsem si o tom, že to je jen nadsázka. Nebyla. Hlavní hrdina opravdu při scéně hraničící s pornem vystřídá pět šílenejch poloh. Při jedné například buší do svý milenky zezadu, ona je natisknutá na skleněným stole, přes který jsou rozpláclé kozy na celé jeho ploše. Při další švihá bokama jak univerzální voják, že ty kozy lítaj víc než boxovací hruška Rockyho Balboa. No a nakonec po pěti minutách divokého souložení se týpek zasekne a řekne se smrtelně vážným výrazem po tom co zahlédne fotku své bejvalky: "Ne, já nemůžu!" Bylo to směšné samo o sobě a když k tomu ještě přičtu opravdu hodně špatně zahraný výraz herce v hlavní roli, bylo to ultrasměšné. Škoda takových slabých momentů, nedotažených nápadů, které sice osvěžovaly zažitý koncept předchozích dvou dílů, ale chtělo to ještě zapracovat, páč tomu něco chybělo. Dále je škoda divné a nedotažené zápletky a divného konce, o kterém nevím, co si mám myslet. Proč jsem i přes tuto kritiku dal tomu filmu tři hvězdičky jsem už vysvětlil. Jsem si vědom, že lidé, kteří nemají rádi filmy s cestováním v čase a neodpustí hercům a tvůrcům některé zmíněné chyby si zřejmě od mého hodnocení jednu, dvě nebo tři hvězdičky odečtou. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Název možná stejný, ale je to spíš taková kriminálka o řešení případů vražd se zamotanou zápletkou a ještě víc s překombinovaným koncem. ()

piglit

Dneska jsem skouknul dva filmy. První byl "2012: Doomsday" a druhý toto dílko. Při porovnání obou filmů jsem byl na rozpacích, zda trojce Butterfly Effect nedat až 5 hvězdiček, i když si to evidentně nezaslouží. ALE! Žádné kecy o zachraňování Země, žádné odkazy, že se to děje z nějakého důvodu, děj odsýpá, do poslední chvíle jsem netušil, kdo je vrahem, Bůh zde nemá roli ani vedlejší... Prostě film, jak má být. Děj funguje, kapička sexu (i když silikony fakt nemusím), roztomilý hepáč (Hollywood nic jiného neumí, zlatá evropská škola s unhappyendem). Na druhou stranu, když porovnám s výše zmíněným prvním filmem např. Troškovo Slunce, seno, whatsoever..., tak i ty by pravděpodobně dostali jednu hvězdičku za snahu... ()

Pitryx odpad!

Napotřetí přistoupili tvůrci k tématu jen sotva znatelně jinak. Někomu to může vyhovovat, někomu ne. Mně to bylo fuk, stejně jako fakt, že už mne to prostě ani nebavilo ani nezajímalo. Po půlhodině jsem si říkal, že půjdu raději dělat něco užitečného, ale pak jsem zkusil dalších patnáct minut. A pak jsem to vzdal. 201206174500/0000/9018 ()

Pharlap

A nakonec se z toho kvůli zbytečnému natahování tématu stala další epizoda ze kriminálního seriálu Motýlek na útěku.. To je podle mne přesné shrnutí toho, co se z celé série stalo. Nesmyslně vykonstruované zápletky, a sarkastický úsměv na rtech holčičky smažící svou panenku na grilu. To má být navnadění na další díl? B.E.4, The reincarnation? ()

Patches1984

Třetí velmi volné pokračování jdoucí ve šlépějích předchozích dvou filmů. A postavy se stále nejsou schopny poučit, že do minulosti se prostě nezasahuje. Kupodivu mě to ale do třetice bavilo snad ještě víc než jednička. Oproti ní zde přibylo thrillerovitosti a hlavní hrdina je podstatně sympatičtější než Ashton Kutcher. Kriminálnější zápletka je sice možná trochu jednodušší a děravější, ale pořád lepší než u dvojky a celkem rychle utíká. A konec byl sice zpola očekávaným, ale přesto příjemným zvratem. Nemůžu tedy s čistým svědomím hodnotit hůř než jedničku, která mě zase tak moc neuchvátila. 7/10 ()

BradleyT

Další díl a další vykrádačka nápadů, ačkoliv dost pozměněná oproti jedničce. Když toto nebudu brát v úvahu, musím nutně říct, že film postrádá nějaký úvod a trochu to na mě působí jako jeden díl z nějaké kriminálky, nikoliv jako ucelený film a už vůbec ne jako pokračování jedničky a dvojky - žádný náznak návaznosti. Celkově bych tomu dal tak 40 procent s tím, že jde rozhodně o lepší snímek než B.E.2 ()

Fracek Rotoped

Nemá cenu říkat, že to mělo končit jedničkou, která je z těchto tří filmů nejlepší. Ale sakra tohle bylo mnohem úspěšnější než ten hnus co přišel po prvním díle! ()

ArNEtis

Když zapomenu na to, že existuje nějaká jednička a nepovedená dvojka, mám ucházející film, trochu horor, trochu romantiku i s obcházejícím příběhem. Lepší než dvojka, ale i tak.. achjo. Škoda že nedosahl ani jeden urovně a kvality prvního dílu. ()

Fritoll

Nevím co proti tomu všichni mají. Je to horší než jednička, ale i tak je to velmi zábavné a docela i napínavé... 4 ()

POETA.KNO

kvalitativně srovnatelné s druhým dílem, takže opět jen napodobenina s dobrým nápadem. Stojí za shléduntí, ale nic nového nečekejte :) ()

martpolak

Jsou jen dvě věci, které můžu na tomhle, na jméně parazitujícím, snímku pochválit - není až tak absurdně tragický a ubohý jako Osudový dotek 2, a pak závěr, kdy je mladý Sam opět v hořícím domě. To jediné si myslím, že mohlo na kohokoliv zapůsobit. Jinak Osudový dotek ve formě detektivky.... asi ne, žejo. :-| PS: Komentář uživatele "Bebacek" je vsuktku precizní, tu scénu jsem si právě přehrál... výborná, to muselo trvat alespoň tři hodiny a pak ta fotka... :D ()

DK197

Podle někoho nejslabší díl série, podle mě to nabylo špatný. Kriminálka ve stylu Butterfly Effectu se zajímavým koncem. :-) Líbilo se mi to. Jen mě měl někdo varovat, že je tam pár nechutných scén, ať na to člověk jako já nekouká v noci. :-) ()

Snakefinger

Tak oproti dvojce zase o hodně lepší, ale zase komplikovanější a zasluhující divákovu naprostou pozornost. Bohužel to geniální téma se opakuje a čtvrté pokračování fakt určitě nebude. Vsadím se. :) ()

Naby

Podle mého se to povedlo víc jak druhý díl. Rozhodně se autorům povedlo, propašovat tam zase kousek něčeho nového s použitím již dobře známých věcí. Nekteré chyby ze druhého dílu se opakovali a na první díl to ale stále nemá. Nicméně pokud máte rádi scifi, určitě to neurazí. Celkem 3,3* ()