Reklama

Reklama

Kurošicudži

(seriál)
Trailer 2
Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie / Mysteriózní
Japonsko, (2008–2024), 23 h 12 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Jana Toboso (komiks)

Hrají:

Maaja Sakamoto, Daisuke Ono, Džun'iči Suwabe, Romi Paku, Šundži Fudžimura, Ajako Kawasumi, Kendžiró Cuda, Noriaki Sugijama, Šinnosuke Tačibana (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(58)

Je mu teprve dvanáct let a už je hlavou rodiny. Zřejmě to bude tím, že jeho rodiče mu zavraždili a jeho se zabít pokusili. Bylo by se jim to podařilo, kdyby Ciel Phantomhive neuzavřel smlouvu s démonem. Ten mu pomůže vypátrat a eliminovat vrahy jeho rodičů, na oplátku dostane Cielovu duši. Mezitím, než se jim podaří zjistit, kdo zavraždil Cielovi rodiče, musí démon uposlechnout každý jeho přímý rozkaz. Důkazem této smlouvy je znak na Cielově oku a démonově ruce. A tak Ciel s novým sluhou Sebastianem Michaelem zažívá spousty dobrodružství, jež spějí jen k jednomu konci… (Zíza)

(více)

Videa (9)

Trailer 2

Recenze (32)

togaf 

všechny recenze uživatele

Opravdu hodně fanservisu, ale vztah mezi Cielem, který se tváří dospěleji než by měl, a Sebastianem je moc fajn. Zvlášť v epizodě s fotkou, kde Ciel konečně chová dětsky. Celý Kuroshitsuji není žádné velké umění, ale zábava na hraně dobrého vkusu. Mě ale tohle anime zahrálo na skrytou strunu - páska přes oko, britská aristokracie mluvící japonsky s anglickými jmény...to se prostě musí vidět. ()

Prometheus69 

všechny recenze uživatele

Já nevim, shlédnul jsem to jen proto že mě na postavy.cz zaujalo hodnocení jedné postavy... která se z nějakých podivných důvodů ocitla na třetím místě před Narutem a Ichigem? před jedinou dívčí anime hrdinkou? Jako vážně? Tak jsem se to jen tak ze zjevovanosti z čeho jsou všichni tak odvařený to prubnul to. No upřímně.... až na ty podivně akrobaticky halůzní pasáže... mě tahle super homolezecká záležitost nezaujala.... navíc ještě pedofilní? Kolik je hlavní postavě? 12? Si děláte pr... prdel? O_o To už i Dance Vampire Bunt mělo z lolitskou slečnou Cepešovou lepší atmosféru než tenhle nudnej paskvil přihřáté verze Ďabelse a holmese? A to nemluvím ani o druhém dílu který je upřímně více než zbytečný.... ještě větší otrava, ještě víc pedofilní a přiteplené a navíc... nechutné (jak se jí hrabe v tom oku a ten MEČ!). V podstatě mají postavy tak tupí masochistický charakter že kdyby tam někdo z těch hlavních náhodou zhebnul, já snad začnu plesat radostí! Popravdě lidi, vy budete asi trošku divný že? 8/ Takže dávám aspoň jednu hvězdu za finální škubání opeřence.... aspoň něco a aj v pokračování se něco dělo. I když tedy přidat tomu spratkovy... tedy těm dvěma, pár let a jasně je přeorientovat na holky... aby bylo jasno, kde ďábel nepochodí i když v podstatě člověku není do poslední chvíle jasno po čem Seby zkutečně tak lační.... jestli mu jde jen o Cielovu duši... a nebo o samotný obal. Koneckonců je to ďábel... tomu je nejspíš nějaká zakázaná láska totálně u ocasu... (myslím ten vzadu XD) . Což potom ten úchylnej SMRŤÁK? Tedy, Celá rodina smrťáků... udělat z toho někdo ichi hentai určitě by to slavilo větší úspěch. B) No spíš to neřešit. Takže jedna hvězda za kresbu.... škoda snahy, ale tak už se stalo. Tedy 2 hvězdy je více než dost... šel bych i na tři, ale to už by mě tu někdo mohl podezřívat z toho že se mi to ve zkutečnosti líbilo a komu se vážně nedokážu přinutit..... V podstatě, ono to zas tak špatný není se týče fungování schinigami světa, jenže je to hrozná nudaaaaa. A to mě ještě čeká Holic, nj... já budu asi trochu masochysta. :D ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku jsem si říkala, ale jo, to docela ujde. Pak jsem občas musela trochu popohnat čas, protože mě to nudilo, ale poslední asi 2 díly byly zase zajímavé, takže dávám lepší 2*. Pro dívky je tu výborný Sebastian, u kterého je velmi jednoduché zaslintat a zavzdychat. Pro ty, jež uspokojují lolita-chlapci je tu Ciel. Pro ty, jež uspokojuje infantilní homor, jsou tu tři neschopní sluhové. Pro ty, jež mají rádi "zlé" anděle, je tu hlavní záporák. Pro ty, jež mají rádi smrtky, které mají stejné choutky jako většina mladých dívek, je tu Grell Sutcliff. Pro ty, jež mají rádi dlouhovlasé a humor milující hrobaře, tak tu také jednoho najdopu. Pak se tu také najde kari. Budete vědět, jak udělat to nejlepší. No, shrňme si to - najdete tady toho opravdu hodně (spousty fanservisu mimo jiné), ale dohromady to hraje dost divnou melodii. Což je škoda, protože bych ráda dala alespoň ty 3* (už kvůli Sebbymu a Grellovi), jenomže to by nebylo spravedlivé. Radar na fešáky! ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Ciel Phantomhive, sirota z vysoce postavené rodiny viktoriánské Anglie, má slouhu. Není to jen tak ledajaký slouha, je to slouha ďábelský a čertovský. Doslova. Jmenuje se Sebastian a Ciel s ním řeší zapeklité případy vražd, tajemných úmrtí apod. A když scénář dá, i na temnou minulost Cielovu dojde a dozvíme se, kdo že mu to zlikvidíroval rodinku... Zápletka, jak jistě uznáte, není příliš originální, ale zajisté se i v ní skrývá možnost, se příjemně pobavit. To by ovšem její uchopení muselo za něco stát. V tomto případě se odporné chyby příliš nahromadily. Ústřední dvojice se k sobě chová nezdravě intimním způsobem, jak nějaký velmi slizký uke a seme. Jen na ten sex a polibky kupodivu nedojde. Postavy nemají v podstatě žádný charakter. Nadužívá se chibi forem postav (superdeformed). Vtipy jsou jedny z nejtrapnějších, na které lze narazit. Vše je stylizováno do hnusně přeslazené "panenkovské" formy. Zápletky jednotlivých epizod a i další prvky jsou ukradeny z jiných děl, přičemž jsou důmyslně připraveny o všechno krásné, co v nich kdysi mohlo být. V závěru se vše stává nechutně patetickým. Postavy mají schematické a neuvěřitelně absurdní motivace. Ani nemám chuť to rozebírat dopodrobna. Silná *. ()

Kordus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nic nového pod sluncem, originalitu by z toho nevykopal ani mistni uchylny hrobnik. Prestoze vicemene souhlasim s komentarem Subjektiva, stejne jsem se nemohl od sledovani odtrhnout az do posledniho dilu. Mozna uz jsem dlouho zadne anime nevidel a tak jsem jen prilis blahosklonny, kazdopadne davam ctyri hvezdicky za solidni atmosferu. ()

Galerie (2 082)

Zajímavosti (5)

  • Název seriálu lze volně přeložit jako "Černý komorník". (Hromino)
  • Hadí muž Snake má své mazlíčky pojmenované po slavných osobnostech literatury 18. a 19. století. Wordsworth podle Williama Wordswortha, Emily podle Emily Brontë, Oscar je samozřejmě pojmenován po Oscaru Wildeovi, jehož dílo má na svět Kuroshitsuji jistý vliv a Goethe je samozřejmě odkazem na Johanna Wolfganga von Goethea, kterého napsal „Fausta“ – jedna z inspirací pro démona Sebastiana. (AloeB)
  • V 9. epizodě je řečeno: "Jste jak Solomon Grundy - rychle žít a rychle umřít." Film naráží na fiktivní komiksovou zombie postavu Solomonda Grundyho, který žil jen jeden týden. (Natami)

Reklama

Reklama