Scénář:
Hiroši ÓnogiHudba:
Akira SendžuHrají:
Rie Kugimija, Romi Paku, Iemasa Kajumi, Šin'ičiró Miki, Unšó Išizuka, Daisuke Namikawa, Fumiko Orikasa, Kazuja Nakai, Kendži Nodžima, Kóiči Jamadera (více)Epizody(64)
-
Slib za 520 cenzů (E31)
-
Vůdcův syn (E32)
-
Severní zeď Briggsu (E33)
-
Ledová královna (E34)
-
Tvar této země (E35)
-
Rodinný portrét (E36)
-
První homunkulus (E37)
-
Střetnutí v Baschoolu (E38)
-
Vzdušné zámky (E39)
-
Homunkulus (E40)
-
Peklo (E41)
-
Známky protiútoku (E42)
-
Kousnutí mravence (E43)
-
Úplné zotavení (E44)
-
Přislíbený den (E45)
-
Plíživý stín (E46)
-
Posel temnoty (E47)
-
Slib daný v podzemí (E48)
-
Rodičovská láska (E49)
-
Pozdvižení v Centralu (E50)
-
Nesmrtelná armáda (E51)
-
Spojené síly (E52)
-
Plameny pomsty (E53)
-
Za zuřivými plameny (E54)
-
Život dospělých (E55)
-
Vůdcův návrat (E56)
-
Věčný odpočinek (E57)
-
Lidské oběti (E58)
-
Ztracené světlo (E59)
-
Oko nebes, Brána země (E60)
Obsahy(2)
Poté, co bratři Edward a Alfonse utrpí fyzická zranění, bojují proti zlu, aby se pokusili získat zpět svá těla. (Netflix)
Hrají
Jošino Takamori
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Mai Aizawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Ničidžó (2011) (seriál)
Clannad (2007) (seriál)
Čie Sató
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Acuki Tani
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Great Pretender (2020) (seriál)
Hidenobu Kiuči
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Čikara Ósaka
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Jasujuki Kase
Japonsko
Nejlepší seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D Fifth Stage (2012) (seriál)
Hidejuki Umezu
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Juka Nišigaki
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Inujaša (2000) (seriál)
Romeo × Juliet (2007) (seriál)
Keisuke Kodžima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Kidó senši Gundam 00 (2007) (seriál)
Kendži Sugimura
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Tokujoši Kawašima
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
GTO (1999) (seriál)
Hisao Egawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Haikjú!! (2014) (seriál)
Akane Kubota
Japonsko
Nejlepší seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Čihajafuru (2011) (seriál)
Sedm zlotřilců z cely 206 (2010) (seriál)