Exmanželka za odměnu

The Bounty Hunter

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• D.Moore

Tak pověsti nelhaly… Exmanželka za odměnu je opravdu hodně, hodně nepovedený film. Jde o další komedii, ve které chybí vtipy, a která měla lákat hlavně známými jmény. Jenže co jsou známá jména platná, když jedním z nich je Gerard Butler, člověk, který by se měl držet mlácení Peršanů po hlavách a podobných rolí, a do komedií by se rozhodně pouštět neměl. Jeho prkenný projev zabíjí i ty sebemenší příležitosti k vytvoření vtipu, jež by z partnerství s Jennifer Aniston dokázal vytěžit někdo jiný… Někdo s komediálním talentem. Bohužel.(25.6.2012)

• SexyAjinka

Ze začátku, asi tak prvních 50 minut, je to nepřekonatelná N U D A ! Potom se už konečně něco málo uděje a pak příjde na řadu rádoby romantika. Je mi osobně moc líto, že do něčeho tak scénaristicky slabého a bezduchého Jennifer šla. Celá tahle hloupost se dala odvyprávět za 10 minut. Příště už hodnocení na ČSFD poslechnu ! :-)(12.2.2011)

• castor

Vyběhnou závěrečné titulky, v hlavě to blikne a člověk už přemýšlí, že ještě musí stihnout koupit rohlíky a půlku chleba. A vzpomene si tak akorát na to, jak byla Jennifer Aniston nasoukaná do nějakého luxusního modelu a kde jí co vykouklo. Bývalý polda a investigativní novinářka. Bývalý manželé, nějaká ta zápletka a snaha tvůrců o to, aby mezi nimi opět vzplanuly city. Nic víc, nic míň. Akce, humor, romance. Nefunguje toho moc. I přes kolísající úroveň nicméně nějak dojedeme až do konce, estetické křoví Butler i Aniston mělo už lepší momenty, nicméně buďme rádi, že producenti nezískali jinou dvojici. Rutina, která tak úplně neurazí, rozhodně však nijak neobohatí sbírku sběratelů romantických komedií.(27.12.2014)

• honajz

Butler mi vždycky přišel, že jako herec nemá moc charisma, a Aniston mi připommínala spíše frigidní barbínu, takže už jen výběr herců mne nijak nezaujal. Když Aniston vrtí zadkem, nepřijde mi to nijak sexy, i když na J.Lo ještě nemá. inu a pak zde máme naprosto frigidní příběh o lovci odměn a skvělé reportérce, které by ty její lodičky s podpatkem omlátil v realitě o hlavu první drogový dealer a udělal jí tak díru do hlavy a bylo by po kariéře reportérky i reportérce samotné. Máme zde ještě vyděrače dluhů, jak originální, a pak chlápky, co kryjí jednu zločinnou akci za každou cenu. Akce je minimum, zbytečného a nijak vtipného povídání hodně. Za zmínku stojí snad jen scéna na dostizích, jinak nemá smysl na film koukat.(3.10.2013)

• Psema

Jak ukrást nevěstu pro rok 2010... nevtipné, hloupé a především neskonale nudné a utahané. Tennant už je asi senilní. Kdo nevěří, ať si sežene soundtrack. Bizarnější volbu hudebního podkladu jsem naposledy zaznamenal v Bollově Dungeon Siege, kde vyhrávala německá dechovka. Účast Butlera a Aniston je irelevantní, tohle by nespasila ani účast řízků z Expendables.(17.4.2010)