Reklama

Reklama

Exmanželka za odměnu

  • USA The Bounty Hunter (více)
Trailer 2

Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (468)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Na konci (zhruba v čase 1 hodina 40 minút) som mal dojem, že som videl maratón rozšírených verzií Pána prsteňov. Pritom zo začiatku to vyzeralo fajn - Butler je nevýslovný sympaťák a úlohu si užíva, Anistonka herecky dozrela a pritom je stále kus, zápletka môže byť. A potom pribúdajú ďalšie a ďalšie scény a počiatočné iskrenie pohasína v temnotách. Nato prídu ďalšie a ďalšie scény. A ďalšie a ďalšie. Občas prebleskne trochu humoru, ale dej je s každou ďalšou minútou väčšia brečka a chémia medzi predstaviteľmi načisto vyprchá, takže na konci už nikto nechápe, prečo si ďalej robia, to čo si robia, vrátane toho, že si konečne dajú pusu. 5/10 ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Tento Klenot si zaslouží jediné: Proložit minimálně čtyřmi dvacetiminutovými bloky vložek, čističů hajzlů, tablet pro chlapy, co se nemohou v noci vychcat a prášků, co dokonale vyperou natrávený bramborový salát z vaší košile, aniž by vybledla, a šup s tím na Novu. Samozřejmě až ve dvě ráno, aby to nemohlo zkazit vynikající vkus diváků Felací v žůžové ohradě! Pět hvězd každému, kdo dokouká tuto bezcharakterní, trapnou, slaboduchou, neoriginální, tupou sračku do konce! ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Nehorázne zdĺhavé rozhodovanie sa medzi vtipnou romancou o zbližovaní sa rozhádanej dvojice, a kriminálnou zápletkou s gangstermi. Prítomnosť Petera "pavouk chytil dvě mouchy" Greenea poteší, no spomenuté dve linky by nefungovali ani samé o sebe, nieto ešte spolu. Dámske publikum na projekcii sa ako tak bavilo, pánske nevedelo obsedieť. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jennifer má tak krásný nohy, že se měla narodit jako stonožka, abych si to pořádně užil. Jediný co mě na filmu mrzí, krom absence sexu samozřejmě, že komediální rovina z první části se pomalu proměňovala v rovinu akčnější a ještě k tomu víc a víc fasovala romantickou příchuť. Ty tři hvězdičky jsou z odřenýma ušima a můžou děkovat za mou slabost pro Jennifer. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Klinická smrt komediálního žánru "v přímém přenosu". Na to jsem byl u "Gerryho" Butlera po zkušenosti s "Chceš Mě, Chci Tě" víceméně připraven. Jenže tam, kde se zmíněná variace na téma "kterak se dostat pod sukeň někdejší Zbouchnuté neteře Caseyho Rybacka" cachtala ve vodách ubohosti pudového základu mileneckých vztahů a zoufale průhledného scénáře, tady se další žánrový režisérský rutinér pustil do zoufale nevtipné kombinace s "dobrodružným"/"detektivním" žánrem, a navíc nabyl dojmu, že bude věc o to vtipnější, když v ní budou retardované mafiánské gorily a naprosto evidentně navíc jsoucí postava Jasona Sudeikise, která je konstantně terčem nějakého fyzického násilí... jistě vás překvapí, že to je dojem naprosto chybný, a naprosto nechápu, jak se takováhle - dá se s klidem říct, že vlastně infantilní - trotlovina mohla zaplatit. Tohle je prostě ZLO. Pusťte si radši tak třikrát za sebou Honbu Za Diamantem. Tam budete mít navíc možnost vidět i skutečně dobré herce:) 20% ()

Galerie (64)

Zajímavosti (9)

  • Milo Boyd (Gerard Butler) nosí hodinky značky Omega Speedmaster a Rolex Explorer II. (dyfur)

Související novinky

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Jejich loňská spolupráce Návrh vydělala při 40-milionovém rozpočtu jen v kinech krásných 317 milionů. Člověk logicky čeká dvojku, ale namísto toho dostaneme nový příběh a nové postavy. To, co se…

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,…

Reklama

Reklama