Exmanželka za odměnu

The Bounty Hunter

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• Gemini

Klinická smrt komediálního žánru "v přímém přenosu". Na to jsem byl u "Gerryho" Butlera po zkušenosti s "Chceš Mě, Chci Tě" víceméně připraven. Jenže tam, kde se zmíněná variace na téma "kterak se dostat pod sukeň někdejší Zbouchnuté neteře Caseyho Rybacka" cachtala ve vodách ubohosti pudového základu mileneckých vztahů a zoufale průhledného scénáře, tady se další žánrový režisérský rutinér pustil do zoufale nevtipné kombinace s "dobrodružným"/"detektivním" žánrem, a navíc nabyl dojmu, že bude věc o to vtipnější, když v ní budou retardované mafiánské gorily a naprosto evidentně navíc jsoucí postava Jasona Sudeikise, která je konstantně terčem nějakého fyzického násilí... jistě vás překvapí, že to je dojem naprosto chybný, a naprosto nechápu, jak se takováhl - dá se s klidem říct, že vlastně infantilní - trotlovina mohla zaplatit. Tohle je prostě ZLO. Pusťte si radši tak třikrát za sebou Honbu Za Diamantem. Tam budete mít navíc možnost vidět i skutečně dobré herce:) 20%(24.1.2016)

Taktiez som cakal od tejto komedii viac, ale treba jednoducho vypnut mozog, nic neriesit a bavit sa. Ked som si vsimol scenu, kde Gerard Butler nasilu a samozrejme proti voli hodil do kufru auta Jennifer Aniston pred desiatkami ludi, ktori sice vsetko videli, ale akoze si nicoho nevsimli, uz len pri tejto scene som si pomyslel, ze tu bude takychto zaberov viac a jednoducho to netreba riesit. Obcas sa tu nasli sceny, pri ktorich som sa zasmial, ale zial ich nebolo az tak vela, ale treba to brat cislo len ako nenarocnu hollywoodsku zabavu. Pre nic ine tento film nebol natoceny. Reziser Andy Tennant natocil napr. romant. komediu so Salmou Hayek JEN BLAZNI SPECHAJI (1997), rozpravku o Popoluske s Drew Barrymore VECNY PRIBEH (1998), historicko-romanticku dramu s Jodie Foster ANNA A KRAL (1999), dalej romant. komediu s Reese Witherspoon HOLKA NA ROZTRHANI (2002) alebo i komediu s Willom Smithom HITCH: LIEK PRE MODERNEHO MUZA (2005).________ Gerard Butler - (Milo Boyd) +++ Jennifer Aniston - (Nicole Hurley) +++ Gio Perez - (Strýko Sam) +++ Joel Garland - (Dwight) +++ Jason Kolotouros - (Gelman) +++ Matt Malloy - (Gary) +++ Jason Sudeikis - (Stewart) +++ Adam Rose - (Jimmy) +++(18.8.2011)

Další z řady průměrných, ale na jedno podívání celkem příjemných romantických komedií. I když nebýt hlavní dvojice, tak je to o dost horší. Mezi Butlerem a Anistonovou to docela funguje a oba hrají zase velice dobře. Jinak je film jen další sbírkou klišé s pár zábavnými momenty, slušným tempem a příšernou hudbou. Jen škoda, že fáze sbližování moc nefunguje. I tak ale na jeden večer s holkou vcelku postačující.(28.6.2010)

Scénář i děj jsou velmi slabý a chvilkou se člověk dost nudí. Pár vtipných scén by se našlo, ale to je celé. Od začátku do konce předvídatelný děj. Pár zvratů bych očekával, ale film proplouvá a není to ono. Andy Tennant se měl tohoto snímku lépe ujmout a nechat si více záležet. Gerard Butler a Jennifer Aniston mi do rolí sedli a viděl bych oba dva jako největší klad, ale čekal jsem od filmu jako celku mnohem více.. 5/10 = 55%(13.11.2010)

Vytrepať sa až k plátnu na duo Jennifer Gerard je podľa môjho skromného názoru strata peňazí. Dnes je totiž škoda každého Ojra, ktoré padne vedľa. Ani akčný žáner nie je veľmi namieste, skôr sa dá s úspechom tvrdiť, že ide o skoroakčnú romantickú skorokomédiu, v ktorej je všetko pekné, farebné a v ktorej je vidieť, že Aniston nepatrí do zberu surovín a Leonidas nepatrí do romantického priemeru. Vidieť to večer v televízií, keď na každej obrazovke nezmyselne trsajú samozvané celevriti, budete velebiť tento film prinajmenšom do neba. Fifty sixty.(12.4.2010)