Reklama

Reklama

Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (469)

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou vidím asi až nezdravě mnoho upoutávek na akční filmy s romantickou zápletkou. Žánrové spojení, které mně osobně nejde dohromady. V těchto případech je totiž zhola nemožné, aby jedna a jedna daly dohromady dvě. Tak jsem si řekl, že vyzkouším alespoň jednu rychlou jednohubku. Dostal jsem nejspíš to co jsem očekával. Málo záživnou akci a nepřesvědčující chemii mezi ústřední dvojkou. Butler by měl raději zakotvit buď v plně akční poloze nebo v plně romantické, Aniston má taky na víc, což nejednou ukázala. Skoro vůbec jsem se nebavil, nejvtipnější postavou byl Jason Sudeikis (kolega Jennifer), který byl na scéně žalostně krátkou dobu. Ostatní (včetně režiséra či scénáristy) jim příliš nepomáhají. Celý film je vlastně o utíkání. Buď utíkají hlavní představitelé před všemi ostatními, nebo Jennifer před Gerardem. Nevím, zda-li tvůrci šli s oním utíkáním tak daleko schválně, jen aby většina diváků z kina také utekla, neboť já vzal málem nohy na ramena. Po hodině jsem byl unavenější než jakákoli postava, která zrovna koukala z plátna, unaven z veškerého dění. Ničím výjimečný zážitek, ale přežil jsem jej bez úhony. ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Exmanželka za odměnu (což je opravdu debilní název, mimochodem) je mým pátým zhlédnutým filmem od Tennanta. A čím více jeho filmů vidím, tím více se utvrzuju v tom, že je to rutinář, který nerad mění své zvyky a točí komedie, které jsme v různých obměnách viděli už mockrát. Nicméně, tentokrát si k tomu přizval jednoho velkého sympaťáka (aneb Butler zachraňuje, co jde) jednu řekněme dobrou herečku (podle traileru jsem si myslel, že Aniston je už hodně stará maškara, nicméně ve filmu se zdála hodně, hodně sexy, takže se jí zde omlouvám) a jednu lepší herečku v menší roli (ale že si tu roličku Christine Baranski vychutnala :-)). Na rovinu, není zde nic, co byste neočekávali už dobrou půlhodinu předtím, než se to skutečně stane, nicméně (moc) to nenudí a uběhne to vcelku rychle. Čekal jsem průser (jak říkám, trailer mě spíše odradil, než navnadil) ale dostalo se mi stravitelného filmu (záměrně neříkám komedie, zasmál jsem se asi třikrát). Nicméně pochybuju, že budu mít někdy chuť si tenhle film zopakovat. Ale na jedno zkouknutí, když večer není co dělat a vy fakt nechcete přemýšlet… proč ne. ()

Reklama

sssssycak 

všechny recenze uživatele

Dějová zápletka není vůbec špatná, ale tím to tak končí. Jakýkoliv humor zde chybí, mezi hlavními protagonisty to ale ani trošku nejiskří a celkově to působí naprosto nedotaženě. Ačkoliv nápad celkem dobrý, provedení velmi špatné. Pokud ale vydržíte několik hluchých míst, na kterých se vždy netrpělivě koukáte, kolik zbývá do konce, dostane se Vám spíše podprůměrné, na jedno nudné odpoledne dobré oddychovky. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

17.4.2010 ~ Je to práce. Není v tom nic osobního. Tedy, možná jen trochu... Hraje v tom Jennifer Aniston a Gerard Butler, jde o romantickou komedii s puncem krimi. Čeká od toho snad někdo něco jiného než béčkový patos? ~ Tihle dva se kdysi milovali a to natolik, že si řekli ANO. Po nějaké době si ale řekli NE a od té doby si jde každý svou cestou. Nebojte, oni se zase znovu sejdou. ~ Jennifer, která pracuje jako reportérka, přijde na nějakého sólokapra, kvůli kterému jí začíná jít o krk. Bohužel tou dobou má také jít k soudu na projednání kauce, protože je řidička-střevo. Jenže když jde o práci, musí jít všechno ostatní pryč a tak se k soudu nedostaví. To má za následek vystavení zatykače. A když je na někoho vystaven zatykač,vypíše se odměna za jeho dopadení. A na tuhle práci tu máme lovce lidí. Gerard, její exmanžel, je bývalý policista, nyní lovec lidí. Po jeho krku jdou pro změnu vymahači dluhů z hazardu. A tomuhle chlapíkovi se do rukou dostane jeden takový zvláštní zatykač. ~ Je to komedie, takže se připravte, že si tihle dva budou vjíždět do vlasů a budou se snažit býti vtipnými. Ano, připouštím, některé situace jsou úsměvné, nikoliv ovšem vtipné. Je to romantická komedie, takže pokud jde o dva ex-, tak lze čekat asi co? Lochneska to není. A má to nádech krimi, tak se bude vyšetřovat Jennifeřin případ a odrážet dva imbecilní vymahače, jejichž epizodka je sice protkána skoro celým filmem, ale jsou tu naprosto zbyteční a celé tohle klišoidní funny-video shazují ještě hlouběji. ~ Možná se u toho budete místy bavit, ale rozhodně ne tolik, abyste film doporučovali známým a kamarádům a už vůbec ne tak, abyste si na to s odstupem času s nostalgií vzpomínali. ~ O Jennifer už toho není moc slyšet, asi tyhle komedie brát musí. Z Gerarda se ale oproti tomu stále dělá hvězda, kterou podle mě není. Ve 300 ukázal, že má vypracovanou postavu, od té doby ale pluje z jednoho relativního propadáku do druhého: Chceš mě, chci tě, Gamer, o něco lepší Ctihodný občan a teď zas tohle. Ale třeba zas přijde nějaká "třístovka", přeji mu ji. ()

Riddick77 

všechny recenze uživatele

Žánrová rozpolcelnost a celková nepřehlednost ničí tento hybrid a bohužel absolutně nedává možnost vyniknout dvojici mých oblíbených herců. Tohle se prostě nepovedlo a navíc je to zoufale nevtipné i v těch málo pasážích, které k tomu aspoň trošku vybízejí. Jinak Jennifer to tady opravdu sekne. Škoda nevyužitého potenciálu, no jo, pane režisére, kde jsou doby "Hitche" a "Holky na roztrhání". 4/10! ()

Galerie (64)

Zajímavosti (9)

  • Milo Boyd (Gerard Butler) nosí hodinky značky Omega Speedmaster a Rolex Explorer II. (dyfur)
  • Kvôli úvodnej scéne divokých osláv Dňa nezávislosti, kde hlavný hrdina Milo prenasleduje zločinca na chodúľoch, museli na niekoľko týždňov zablokovať tri newyorské bloky. Natiahli po nich hustú sieť drôtov a káblov a so stovkami komparzistov nacvičovali komplikovanú akciu. (Very_kuul)
  • Námět na film Exmanželka za odměnu vzešel při obyčejném sousedském rozhovoru. Těmi sousedy byli producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, kteří spolu v minulosti vyrobili film Holka na roztrhání (2002). (darek kartac)

Související novinky

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Jejich loňská spolupráce Návrh vydělala při 40-milionovém rozpočtu jen v kinech krásných 317 milionů. Člověk logicky čeká dvojku, ale namísto toho dostaneme nový příběh a nové postavy. To, co se… (více)

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)

Reklama

Reklama