Exmanželka za odměnu

The Bounty Hunter

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

• honajz

Butler mi vždycky přišel, že jako herec nemá moc charisma, a Aniston mi připommínala spíše frigidní barbínu, takže už jen výběr herců mne nijak nezaujal. Když Aniston vrtí zadkem, nepřijde mi to nijak sexy, i když na J.Lo ještě nemá. inu a pak zde máme naprosto frigidní příběh o lovci odměn a skvělé reportérce, které by ty její lodičky s podpatkem omlátil v realitě o hlavu první drogový dealer a udělal jí tak díru do hlavy a bylo by po kariéře reportérky i reportérce samotné. Máme zde ještě vyděrače dluhů, jak originální, a pak chlápky, co kryjí jednu zločinnou akci za každou cenu. Akce je minimum, zbytečného a nijak vtipného povídání hodně. Za zmínku stojí snad jen scéna na dostizích, jinak nemá smysl na film koukat.(3.10.2013)

• Pepinec

Ono natočit film není jako rozhodnout se, že udělám omeletu. Tu když podělám stačí spláchnout do záchodu a nikdo se nemusí nic dozvědět. Andy Tennant se ale rozhodl, že svojí omeletou nakrmí celý filmový svět a i když výběr hereckých ingrediencí nebyl špatný, zajímavost nápadů se pohybovala na úrovni záznamu jednání dolní komory.(15.12.2014)

• ainny

IMHO je to Pták na drátě, ale ouplně jinak a ouplně blbě. Aniston nemusím, ale kvůli Butlerovi jsem si to pustila. Kéž bych to neudělala - do komedie to mělo asi tak daleko jako já do Sandry Bullock. Akce mi přišly jak z pokusu amatérů prorazit na filmovém poli. A romatika? Ona tam nějaká byla?(25.2.2012)

• Skip

Jediný dobrý nápad v tomto filmu měl ten sedmnáctiletý řidič rikši, když řekl Jennifer Anistonové, aby mu ukázala kozy místo placení. Bohužel nebyl realizován. A tak tu máme jednu docela zdlouhavou romantickou komedii, v níž to mělo pořádně jiskřit, ale nejiskřilo, a nečím, čemu se říká vtip, se pořádně šetřilo. Holt jaksi impotentní scénář nenabídl moc zábavy. A přitom ti dva vůbec nebyli špatní, jen kdyby měli co hrát.(10.4.2011)

Je otázka, zdali umím být objektivní, pokud hodnotím film s mou velice oblíbenou herečkou Jennifer Aniston. Opět se mi totiž potvrdilo, že účast této herečky v mých očích pokaždé zvyšuje kvalitu filmu, vždy když v nějakém filmu vidím tuto krásku, tak zpozorním a užívám si její přítomnost. A to se mi opět potvrdilo i u tohoto filmu. Samozřejmě nechci nijak snižovat zásluhy Gerarda Butlera na kvalitách tohoto filmu, je to bezesporu sympaťák a svou roli loosera, který velice rád předá svou bývalou manželku do rukou policie, ztvárnil naprosto dokonale a bezchybně. A dohomady s Jennifer Aniston pak vytvořil velice zajímavý a sympatický, ale hlavně vtipný pár, se kterým jsem se opravdu nenudil. Pár věcí se zde opravdu povedlo a já se parádně bavil. Což ale není pouze zásluha hlavních herců, svůj podíl na tom totiž má i zajímavý a pro mě neotřelý děj, u kterého jsem opravdu nevěděl, co mohu čekat v další minutě, bylo zde mnoho zvratů a i díky tomu si dokázal tento film udržet mou pozornost až do konce. Já jsem si to zkrátka báječně užil a času s tímto filmem stráveným rozhodně nelituji. Mé hodnocení je tři a půl hvězdy, v tomto případě zaokrouhluji dolů na celkové tři hvězdy.(20.4.2011)