Reklama

Reklama

Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (468)

nash. 

všechny recenze uživatele

Buttlerovi se jako romantickému komediantovi moc nevede a Jennifer Aniston taky působí jako by nebyla tak úplně jistá jak se s rolí Nicole popasovat. Na pomoc jim bohužel nepřišel ani scénárista ani režisér, a tak je výsledkem zdlouhavá bezradná nuda bez humoru, bez svižných dialogů, bez zajímavé zápletky i zábavných zvratů. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Další z mnoha skvělých "romantických komedií", kterých je už bezpočet....Takhle pro mě vynikla díky Gerardu Butlerovi a trochu jinému příběhu,kdy se exmanžel snaží dostat svou emanželku do vězení:) Ale jinak všechno ostatní předvídatelné...no ale rozhodně jsem se nenudila a film si užila. Něco mezi 3 a 4*. ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Ono natočit film není jako rozhodnout se, že udělám omeletu. Tu když podělám stačí spláchnout do záchodu a nikdo se nemusí nic dozvědět. Andy Tennant se ale rozhodl, že svojí omeletou nakrmí celý filmový svět a i když výběr hereckých ingrediencí nebyl špatný, zajímavost nápadů se pohybovala na úrovni záznamu jednání dolní komory. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Hodilo by se říci že tam kde loňský rok Butler zakončoval a to komedií Ugly Truth, tam nový rok zahajuje. Tentokráte Katherine Heigl nahradila poběhlice Jennifer Aniston, která snad už hrála s každým trošku známým hercem v nějaké romantické komedii. Nevím jestli se to jejím fanouškům ještě neplete. Na polibek mezi ní a Butlerem se čeká až do závěrečné scény. Nemusím zdůrazňovat že oproti Ugly Truth ubylo vtipu a že Butlera mám mnohem raději jako ultimátního bíjce, který lidi posílá rovnou do horoucích pekel. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

No další z řady filmů na Netflixu, které si pustíte jen abyste si ukrátili čas. Butler s Aniston tvoří skvělou dvojku a oba jsou k zulíbání. Ale humoru tu je jako šafránu. Film je zbytečně dlouhý, trošku se táhne a těch opravdu vtipných momentů moc není. Škoda, mohla to být klidně zábavná tříhvězdičková americká komedie s nápadem. Není. (29%) ()

Galerie (64)

Zajímavosti (9)

  • Jedna z klíčových sekvencí filmu se odehrává v Atlantic City a od samého počátku tvůrci filmu usilovali o to, aby ji tam skutečně mohli natáčet. Ačkoliv měli původně v plánu natáčet tam jen zhruba den či dva, nakonec si naplánovali celý týden. (darek kartac)
  • Milo Boyd (Gerard Butler) nosí hodinky značky Omega Speedmaster a Rolex Explorer II. (dyfur)

Související novinky

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Jejich loňská spolupráce Návrh vydělala při 40-milionovém rozpočtu jen v kinech krásných 317 milionů. Člověk logicky čeká dvojku, ale namísto toho dostaneme nový příběh a nové postavy. To, co se… (více)

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)

Reklama

Reklama