poster

Exmanželka za odměnu

 • USA

  The Bounty Hunter

 • Slovensko

  Lov na exmanželku

 • Austrálie

  The Bounty Hunter

Akční / Komedie / Romantický

USA, 2010, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  odpad!

  Tento Klenot si zaslouží jediné: Proložit minimálně čtyřmi dvacetiminutovými bloky vložek, čističů hajzlů, tablet pro chlapy, co se nemohou v noci vychcat a prášků, co dokonale vyperou natrávený bramborový salát z vaší košile, aniž by vybledla, a šup s tím na Novu. Samozřejmě až ve dvě ráno, aby to nemohlo zkazit vynikající vkus diváků Felací v žůžové ohradě! Pět hvězd každému, kdo dokouká tuto bezcharakterní, trapnou, slaboduchou, neoriginální, tupou sračku do konce!(14.4.2010)

 • D.Moore
  **

  Tak pověsti nelhaly… Exmanželka za odměnu je opravdu hodně, hodně nepovedený film. Jde o další komedii, ve které chybí vtipy, a která měla lákat hlavně známými jmény. Jenže co jsou známá jména platná, když jedním z nich je Gerard Butler, člověk, který by se měl držet mlácení Peršanů po hlavách a podobných rolí, a do komedií by se rozhodně pouštět neměl. Jeho prkenný projev zabíjí i ty sebemenší příležitosti k vytvoření vtipu, jež by z partnerství s Jennifer Aniston dokázal vytěžit někdo jiný… Někdo s komediálním talentem. Bohužel.(25.6.2012)

 • petero
  **

  Očakávaná taškarica. Dúfam, že blížiace sa podobné príspevky KILLERS (Kutcher + Heigl) a hlavne KNIGHT AND DAY (Cruise + Diaz) nebudú stáť len na looku dvojici hlavných predstaviteľov, ktorých tu vtipom v pohode prekonala vedľajšia postava “Vďaka Bohu, vy ste lekár?!” ale, že bude mať schopný scenár.(20.4.2010)

 • Němi
  **

  Po všech stránkách tak strašně standardizované dílo bez kouska osobnosti a kouzla, s do krve vydřenou story a každou vedlejší postavou, že sledovat v něm tak sympatické a dobré herce jako jsou Butler a Jennifer Aniston, mu spíš paradoxně ubližuje než přidává. Pocit, že ti dva si zasloužili daleko lepší film je prostě o moc silnější, než snaha radovat na 'Bounty Hunter' alespoň z něčeho.(12.4.2010)

 • nunka
  **

  Akčná komédia, ktorá je skôr malým ale neškodným trapasom a anitikomediálnou šarádou, druhý krát by som to už vidieť nechcela. Nič veľkolepé, ani romanticky lepkavé, príbeh a jeho peripetie desne nezaujímavé, silené. Jennifer a Gerardovi to aj celkom pristane, ale Butler má úplne iný herecký potenciál, komediálny na minimum.(5.5.2010)

 • - Jedna z klíčových sekvencí filmu se odehrává v Atlantic City a od samého počátku tvůrci filmu usilovali o to, aby ji tam skutečně mohli natáčet. Ačkoliv měli původně v plánu natáčet tam jen zhruba den či dva, nakonec si naplánovali celý týden. (darek kartac)

 • - Milo Boyd (Gerard Butler) nosí hodinky značky Omega Speedmaster a Rolex Explorer II. (dyfur)

 • - Námět na film Exmanželka za odměnu vzešel při obyčejném sousedském rozhovoru. Těmi sousedy byli producent Neal H. Moritz a režisér Andy Tennant, kteří spolu v minulosti vyrobili film Holka na roztrhání (2002). (darek kartac)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace