Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

BellaRagazza

Na tenhle film jsem šla s očekáváním odpočinkové plytké marmelády. Takže nejenže film splnil to, co jsem od něj čekala, ale příjemně mě překvapily lehce stravitelné postavy a sem tam vtipné gagy v absurdních, leč úsměvných situacích. Jediné, co mi vadilo byla Emma Stone - nemám jí prostě ráda. :-) ()

qnnaire

Po pomalšej prvej tretine, kedy sa sami seba pýtate, čo sa z tohto vykľuje, naberá film na obrátkach, ktoré veľmi šikovne a prekvapivo vygradujú v záhrade. Pod tento film sa podpísali najmä perfektné herecké výkony, počnúc Ryanom Goslingom a Julianne Moore. Jediným mierne slabším miestom filmu je záver. Áno, niektoré scény mohli byť natočené inak, ale nie je to srdcervúce a plačlivé rozuzlenie, pri ktorom budete po tichu ľutovať, že film natočili Američania. Je trochu klišéovitý, ale nie až do takej miery, ako by sa od americkej romantickej komédie posledných rokov dalo čakať. Samotné ukončenie je vcelku bezbolestné a v niektorých dejových líniách dokonca nečakane svieže. Po vzhliadnutí filmu vo mne zostal veľký pocit prekvapenia, že je tu film, ktorá spája komédiu, lásku a vzťahy prirodzeným a veľmi sympatickým spôsobom. Jediné, o čom sa nás snaží presvedčiť je, že láska existuje, aj keď môže byť bláznivá alebo hlúpa. ()

Daniela._._.

Už při prvním videu tohoto filmu,jsem věděla,že se mi to bude líbit.Je to hodně praštěné i pravdivé.Je to tak půl na půl se skvělým a dobrým.Takže celkově 4*.Ať už jste zamilovaní nebo ne,tahle komedie vás určitě pobaví:-) ()

bron

Dobrá romantická komedie, která ale měla (stejně jako celá řada příbuzných filmů) skončit o něco dřív, třeba po skvělé zahradní scéně. Stalo by se snad něco, kdyby vztahy zůstaly na konci takového filmu trochu rozhašené? Kdyby hlavní hrdinové na konci filmu zjistili, že něco se už prostě slepit nedá? Ne. Jenže americký divák by to asi nepobral. Tady mi ten happy end opravdu neseděl, především ne v této podobě. Jinak ale vcelku originální dílko s výborným hereckým obsazením. ()

wiercza

"I met a girl and she's a game-changer". Velké překvapení na romantickou komedii. Každý, kdo se chystá na tento žánr kouknout, je na začátku filmu skeptický, protože většina slaďáků z Ameriky je jeden velký kýč. Stále v nich vídáme pohublé umělé krasavice a herce, kteří lépe vypadají, než hrají. Řekla bych, že je to mix úspěšných filmů Hitche a Love Actually, ale velmi povedený. Film hodnotím *****: 1. z toho důvodu, že doplnil mou nej pětku tohoto žánru, 2. super hlášky, scény, hudba 3. uvědomění si toho, že "There's one true love for everything..", 4. skvělé a hlavně sympatické obsazení (Steve Carell, sexy Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone,..), 5. nejlepší romantická/drama/komedie letošního roku. Jen škoda závěru, ale to by nebyl rukopis filmů z USA ... Ráda se k němu budu vracet :o) ()

iiPSii

Výborná oddychová podívaná! Plus bonus Ryan Gosling, tak z toho jsem nemohla oči odtrhnout! :) Ta hláška s Photoshopem byla na místě... ;))) ()

Lenka0pf

Zábavné, plynulé, s překvapivými zvraty. Nemám ráda Carella, ale v tomto filmu mi nevadil, dokonce bych řekla, že hrál dobře. A Ryan Gosling a Julianne Moore hrají jako vždy perfektně. :) ()

AdamDM

Už od začiatku je tento film úsmevný a dej ide plynulo dopredu. Steve Carell tu výborne hrá flegmatického muža pri krachu manželstvá, z ktorého sa neskor stáva vďaka Jacobovi sukničkár. Vzťahy sú tu premyslené a až neuveriteľným sposobom zapadajú do seba medzi jednotlivými postavami. Najlepšia scéna je pri grilovačke na záhrade, kedy sa všetko nesmierne humorným sposobom všetko vysvetľuje. Koniec už je ale jedno veľké klišé a z dobrého pocitu u diváka z predchádzajúcich scén ostane trápnosť a celkovo aj nuda. Ale z americkej produkcie romantických večerných filmov som si už zvykol. 4* ()

zorrra

Pre mna naozaj porovnatelne malym kuskom s laskou nebeskou..ide tam o lasku a vztahy medzi roznymi generaciami a tato komedka bola po dlhej dobe jedna z mala, pri ktorej som sa fakt schuti zasmiala a zelala si, aby to vsetkym vyslo tak, ako malo :-) a ked sa k tomu este Ryanko vyzliekol do pol pasa, no prosim pekne, za to tych 5 hviezdiciek, sorry, aj my zeny potrebujeme obcas kus obnazenej koze, aby sme si zalubili film :-) ()

danihelka

Zdlouhavý, bez originality, bez zápachu. Emma dobrý. Šišlavej Gosling v roli úchyla. Moorové už nudná mimika - vo ničem. ()

catch66

Pokud máte chuť na nefalšovanou romantickou komedii, můžu doporučit. Žádný přeslazený románek, ale příjemně akčně ubíhající děj, šikovně propletené příběhy, které nejsou na první pohled předvídatelné, skvělé pointy a dialogy. Pozn.: Čtvrt hodiny před koncem doporučuji vypnout! Ušetříte si tak uslazenou těžko uvěřitelnou závěrečnou scénu, kterou slabší povahy nemusí ustát bez žaludečních obtíží. ()

Jops

super, ja se u toho paradne bavil a priznam se, ze tenhle konec jsem fakt moc necekal a jsem rad, ze to skoncilo tak jak to skoncilo :) ()

Bow-Z

Tragikomický a zhrzený Steve Carell a jeho přeměna z nesmělýho uťáplíka na sebevědomého muže v nejlepších letech mě hodně bavila. Nebýt posledních 20ti minut, ve kterých si tvůrci mohli odpustit závěrečnej happyend (mimochodem jeden z nejtrapnějších veřejných proslovů, co jsem kdy viděl), bylo by to za plný počet. Úča nagličtiny Marisa Tomei byla hodně cool, naopak postava Emmy Stone byla na zabití. ()

Sodan Molotov

Na začátku jsem si všiml a trochu jsem se tomu divil, že film sleduje různé postavy, které nemají žádné spojení... ale tvůrci přesně věděli co dělají a film tím na konci dostal druhý dech. A dokonce i název Crazy (Bláznivá), Stupid (Stupidní), Love (Láska) vystihnuje film... byl ze začátku bláznivý, pak zábavně stupidní a závěr byl dokonalý zamilovaný happy end... já se u filmu opravdu dobře bavil. ()

cachanell

Jedna nevěra - jeden rozpad idylického manželství. Jeden muž, který si neví, co počít dál. Bar a v něm hejsek obletovaný ženami. - začátek pěkného příběhu a ohledání s nádechem komediálního duchu. Pěkné, milé, příjemné a úsměvné. Samozřejmě s dobrým koncem - ale ten k tomuto příběhu patří. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011