Vražedná hra

Šest vysokoškolských studentů se přihlásí do nové reality show. Chtějí vyzkoušet své štěstí a také zažít slávu. Brzy ale zjistí, že jsou chyceni v pasti smrtící hry, která se tváří velmi nevinně. Pravidla jsou jednoduchá – sedm lidí, šest židlí. Jakmile přestane hrát hudba, všichni se posadí. Vždy až na jednoho. Ten zemře. (oficiální text distributora)

Lucibuska odpad!

Dívala jsem se až do konce a stále si přála, aby se začalo něco dít a mělo to nějaké zajímavé vysvětlení. Bohužel se tak nestalo a litovala jsem každé minuty, kterou jsem strávila nad tímto filmem. Vůbec nic se tam neděje, nuda. ()

jackstifler

Ty odpady a max 1 hvězda mě celkem frustrujou :) mě se tenhle horor dost líbil, mělo to skvělý nápad, zajímavé prostředí a celkem i sympatičtí herci, dal bych 3, ale když tu jsou lidi dementní, tak tomu trošku pomůžu a zlepším hodnocení. ()

nicolePavs

Vizuálně mi tento film celkem naháněl kůži. Nicméně nevypovídá to nic o kvalitě konceptu celého scénáře. Vraždy za zavřenými dveřmi celému hororu v mých očích ubraly celé 2 hvězdy. Z celého filmu pouhá jedna několikasekundová scéna, kde tento film připomínal opravdový horor. Příběhově dle mého názoru je film dostačující. ()

schindler

Kdyby třeba přišlo nějaké závěrečné šokující rozuzlení ( jako např. Saw) určitě bych hodnocení zvýšil. Jenomže tady se nic takového nekoná. ()

Pokri

Amatérska zlatanina, nič viac, nič menej. A hoci je tu stále nádej, že to zachráni pointa, nestane sa. Tento film totiž disponuje scenárom na úrovni scénky zo stužkovej. ()

flyer.nick

Nějak mi tady chybí popisek, že se jedná o amatérský film. Všechno by tomu napovídalo. Pokud to byla klasická produkce, tak tomu spousta věcí chybí, třeba nějaká pointa nebo zápletka. Atmoška ještě ušla, ale příběh jako takový byl o ničem, nic se člověk nedozvěděl. ()

ES13

Pro mě jeden ze super hororů! Stísněná atmosféra mě uchvátila od prvního momentu a skoro celej film sem soucítila s postavama a představovala si za ně, kdyby nepřišli na ten blbej ,,konkurz". Navíc se mi líbí, že ,,herci" nejsou vůbec známí, takže vás překvapí nové výkony a tváře. Konec prostě super a docela sem ho nečekala. Čekala sem smrt hlavní postavy, ale rozhodně ne toto. A narovinu, kdo by z nás nezmagořil být rok zavřenej v nějaký místnosti bez světla, bez lidí a s vědomím, že někde blízko ve tmě číhá nějaký zmutovaný lidský monstrum! ()

gfrusvk

Vedel som do čoho idem keď som videl tých 39%, ale popis ma zaujal a bol som zvedavý ako sa s tým pohrajú. Po pár minútach sa to ukázalo ako nudná kravina, ak tam malo byť niečo tajomné tak som si to buď nevšimol alebo to bolo úplne na hovno... Absolútne žiadne napätie. Pri kope ľudí v miestnosti by mali fungovať aspoň dialógy, ale miestami som mal chuť vletieť tam medzi nich a rozmlátiť niekomu tú stoličku o držku.. Primitívny koniec predvídateľný hneď zo začiatku.. Je plno lepších filmov s podobným námetom. ()

Widowmaker odpad!

Tak to byl nejhorší večer u televize za posledních pár let.. Film se tváří zajímavě, ale po 15 minutách vám všechno dojde.. Jak dohraje hudba, musíte se posadit...kdo si nesedne - zemře.. Ve filmu se od začátku objeví postava v otrhaných, špinavých hadrech, je v šoku, nemluví a ví co má dělat, kdo má všech 5 pohromadě, pochopí, že už si tim nejméně jednou prošel, takže tím člověk rozlouskne i zápletku... Tenhle film jsem dostal (naštěstí) zdarma k Blu-Ray přehrávači a na obalu stojí (Film je přitažlivou studií psychologického teroru s překvapivým a šokujícím rozuzlením.....) Asi jsem debil, ale já tam nic takovýho nenašel.. ()

evelouch

Povedený horor s luxusní atmosférou a zajištěným mrazením v zádech. Děj : ten začátek jsem nepochopila,konec .....DIVNEJ. ale dobrej. Chybělo mi tam takovéto rozuzlení. Musíte vidět, tenhle film se slovy ani moc popsat nedá..... ()

andy60

Od DVD Edice nikdy neočekávám velké filmové zážitky, takže jsem k Vražedné hře přistupoval s nulovým očekáváním. Možná i to byl důvod, že mně film bavilo sledovat, i když v podstatě nenabízí víc než jednu místnost, sedm lidí a šest židlí. ()

TylerD.

Jen hloupá vyvražďovačka. Žádný děj, žádné vysvětlení. Velmi hloupé dialogy, postavy na facku a i když to má krátkou stopáž, zdála se mi příliš dlouhá, často jsem se nudil. Nedoporučuji ke shlédnutí. 30 % ()