poster

Vražedná hra

 • Česko

  Hra

 • USA

  Jack in the Box

Horor

USA, 2008, 84 min

Režie:

Frank Kerr

Střih:

Norman Hollyn
(další profese)
 • MareT.
  **

  Celkem dobrý nápad (ne však ani zdaleka originální), který dopadl asi jako, když hrajete stoličkovou po celý čas nějaké oslavy. Ze startu se vám líbí, poté nudí a pak už jen čekáte kdy bude konec. A pointa (jestli se to tak dá nazvat) je neuspokojující vzhledem k tomu, že to mohlo být něco, co by film aspoň trochu ozvláštnil.(28.12.2010)

 • danielosbourne
  ***

  Tak...a teď si asi plno lidí řekne, že jsem kus vola, nebo hůř, že nemám hororový vkus. Ale mně tohle přišlo celkem povedený. Abych řek pravdu, musím se přiznat, že židličkovou jsem nikdy neměl rád a měl jsem z ní podivný pocit strachu...vždy když se hrála u nás na zábavách, nehrál jsem a i přesto to ve mě vyvolávalo šílený pocit. Takže tenhle film měl pro mě děsivou pointu. I když byl už od začátku prokouknutelný, kdo přežije a kdo vlastně je Nathaniel. Mohlo z toho být naprosto geniální horor, jen kdyby se do toho dalo trochu víc života a boj o život...nebo se možná dozvědět jen o torchu víc. Kdo onu hru chystá a hlavně proč jí chystá. S vysvětlením ve filmu jsem se opravdu nespokojil. Atmosféra byla temná a co si budem nalhávat, do těch dveří by mě nikdy nikdo nedostal. Možná i to by film oživilo. Ale i tak jsem měl u filmu podivný pocit.(20.2.2012)

 • zolo23
  **

  V obsahu tohoto filmu sa píše, citujem: "Nabízí také překvapivé a šokující rozuzlení". Prdlajs. Koniec nebol vôbec šokujúci ani prekvapivý, prekvapivý bol v tom, že som ho od začiatku očakával. A to ma prekvapilo :-) Najhoršie na tom je, že celý film dúfate a očakávate,že uvidíte čo sa kurva deje za tými dverami a že čoskoro spatríte aj "tú onú" hrôzostrašnú postavu kôli ktorej táto hra začala. Áno spatríte ju tak na 2 sekundy (akurát vtedy som sa nahol pre pohár limonády, takže som aj tak prd videl) a to je všetko. Je to škoda pretože príbeh bol celkom zaujímavý (herci aj keď béčkový zahrali solídne a atmosféra bola celkom dobrá) a zaslúžil by si oveľa nápaditejší koniec. 4/10(10.4.2010)

 • Mania
  **

  Mám ráda, když je - téměř - ústředním 'objektem' hororového filmu dětská říkanka, hra, písnička apod. Proto jsem si vlastně pustila i tenhle snímek. Jenže, i přesto, že nápad byl opravdu zajímavý, tak postupem děje film ztrácel jakékoliv kouzlo. Rozuzlení se mi líbilo, i když bohužel muselo být většině diváků jasné už dávno před koncem. Přesto bylo milé. Trošku mi vadí, že od začátku, který je v minulosti, si jisté věci musíme domýšlet. Film určitě není děsivý, nechutný, napínavý ani nijak přitažlivý. Není to ovšem ani tak moc velká blbost, aby se na to nedalo koukat a až do konce nedoufat v nějaký nečekaný zvrat.(21.4.2010)

 • Holina
  odpad!

  Ech. No ať to dopadlo jak chtělo, ten film stál nula nula prd a milovníci vyvražďovaček velmi snadno skočí na lep. Dá se tedy předpokládat, že film něco vydělá při minimálním úsilí. Mno ovšem paskvil je to nehorázný. Těžko pohledat mizernější herce a vložit jim do úst pitomější slova. Vskutku bravo, to je hodina a půl pro náročné...(15.4.2010)

 • - Postavy ve filmu mají stejná křestní jména jako herci, kteří je hrají. (Soundtrack)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace