Vražedná hra

Horor

USA, 2008, 84 min

Frank Kerr

Norman Hollyn

Souhlasím s Mngwa,že hodnocení jsou až příliš kritická.Samozřejmě,že ten film musel stát "pár " dolarů.Nicméně i za tak málo peněz se dá udělat solidní film.Tento film sráží příliš mnoho jalových keců (co budeme dělat?,jaký máš plán? atd.),ale ta výborná pointa zvedá mé hodnocení o jednu hvězdičku a ani mi nevadí,že jsme se vlastně nedozvěděli,kdo ty lidi vraždí.(20.4.2010)

• Scratt

Námět je docela zajímavý a prostředí ještě také ujde. Tím bohužel všechny klady tohoto díla končí. Postavy jsou všechny více méně nesympatické a jejich jednání je hloupé. I přes svoji krátkou stopáž, díky monotónnímu ději (nějaké ty keci, hudba, dveře a zase znovu), film začne poměrně brzo nudit a znovu už nezaujme. Avizované šokující rozuzlení je navíc průhledné jak mastný papír už zpočátku. 30%(24.11.2010)

• folklorman

Několik lidí je zavřeno do jedné místnosti a vůbec netuší, proč tam jsou. Místnost vypadá jako obyčejný sklep. Vždy po hodině zazní zvonkohra a účastníci začnou hrát hru se židlemi. Jedinec, kterému nezůstane žádna židle je automaticky odsouzen k smrti. Hodin přibývá a osazenstvo řídne. Čeká na výherce (přeživšího) zasloužená odměna v podobě vytoužené svobody? Tento film bych označil za katastrofu, protože se nám snaží dokázat, že k realizaci filmu potřebujeme sklep a pár kámošů, kteří po práci něco málo natočí. Kamera, hudba, střih, herecké obsazení a dialogy zavání hlubokým odpadem. Gore zde není prakticky žádné, maximálně jedna kaluž krve na zemi. S klidným svědomím dávám podprůměrné hodnocení.(26.1.2011)

• Junglista

Obal dvd tvrdí: "Film vražedná hra je přitažlivou studií psychologického teroru, kterou ocení fanoušci hororu. Nabízí také překvapivé a šokující rozuzlení." A teď mi jako někdo vysvětlete, KDE se cokoliv z tohohle v týhle parodii na parodii na horor nachází? Takhle nudnou sračku sem neviděl ani nepamatuju, na konec sem to přeskočil jenom proto, abych se dočkal tak šokujícího rozuzlení, že i konec Včelky Máji má větší koule. Kde má tohle dvd autodestrukční tlačítko? A můj mozek by ho potřeboval taky, abych na tohle fofrem zapomněl.(1.7.2013)

• Holina

Ech. No ať to dopadlo jak chtělo, ten film stál nula nula prd a milovníci vyvražďovaček velmi snadno skočí na lep. Dá se tedy předpokládat, že film něco vydělá při minimálním úsilí. Mno ovšem paskvil je to nehorázný. Těžko pohledat mizernější herce a vložit jim do úst pitomější slova. Vskutku bravo, to je hodina a půl pro náročné...(15.4.2010)

• - Postavy ve filmu mají stejná křestní jména jako herci, kteří je hrají. (Soundtrack)