Krokodýl vs. aligátor

(TV film)
  • USA Dinocroc vs. Supergator (více)
všechny plakáty
Trailer

Z výzkumného komplexu se ozývá křik a nářky. To však není zloba nad velikostí sumy na výplatní pásce, ale výraz zděšení, protože se podařilo dvěma geneticky upraveným tvorům dostat na svobodu a nyní si z velkou radostí pochutnávají na svých stvořitelích. Tajně zde totiž bylo použito získané DNA dvou vyhynulých dinosaurů a po spojení s aligátoří potažmo krokodýlí DNA vznikl jak Dinocroc, tak i Supergator. Obě nestvůry poté uprchnou do volné přírody, kde jsou jim na milost a nemilost vydáni bezbranní lidé, kteří o jejich existenci neměli dosud ani potuchy. Zatímco se movitý majitel výzkumného střediska Jason Drake a jeho nohsledi snaží zamést všechny stopy o jejich existenci, obě nenažraná a velice agresivní monstra horentně navyšují počet zabitých lidí. Jediní, kdo se je pokusí zastavit, jsou lovec krokodýlů Bob Logan, zástupkyně šerifa Cassidy a Charlie Swanson. Nebudou to však mít vůbec lehké, protože střelné zbraně nestvůrám moc neublíží a tak jedinou nadějí je postavit obě monstra proti sobě. (SOLOM.)

Trailer

darkrobyk

-Je tam? - Jo, je tam. Musíme utéct. Musíme pryč! Uáááá.... - Chramst! - Povedená taškařice odehrávající se uprostřed krásné přírody (natáčelo se v Kalifornii). Moře, džungle, vodopády, řeka. Když z výzkumného střediska utečou dva geneticky upravení plazi, je třeba zlikvidovat je, než napáchají nedozírné škody. Za experimenty stojí Jason Drake (David Carradine), který by vše rád vyřešil po svém. Pozve si lovce krokodýlů - The Cajuna (Rib Hills), který je jakýmsi klonem Micka Dundeeho. S ním se spojí federální agent P. Beaumont a šerifova dcera. Honička začíná a lidé umírají. Jen divák, místo aby byl vyděšený, se směje na celé kolo. Zábavná je přetahovaná s krokodýlem, veselo je u vodopádu smrti a rozkošný je masakr ve vířivce. Ještěři jsou tak hladoví, že často žerou lidi rovnou po dvou.... Kdo má podobné filmy rád, bude se bavit, ostatní by měli zvolit něco jiného... ()

LIVINGDEAD

Na netu píší, jak odvodili název filmu. DINOCROC = DINOsaurus + KROKodýl a SUPERGATOR = SUPER + aliGÁTOR. Jedna scénka mne tam fakt rozesmála. Mladý zamilovaný pár se jde koupat k vodopádu v pralese. Mladík skočí do vody, milá se na chvilku otočí a "ŽBLUŇK", mládík je pryč. A tak dívčina sedí na břehu a volá: "Miláčku, kde jsi? Miláčku..." Mezitím k ní potichoučku kráčí DINOCROC, zakroutí nechápavě hlavou, co jako ta holka dělá?...a udělá HAM. 10% za tu scénku :-) Jinak Carradine měl ve filmu miniroličku, už to byl vysušený stařec a já se nedivím, že ve skříni musel používat provázky. Už si za kašpárka mohl jen tahat :-) ()

MM_Ramone

Pokiaľ sa dobre pamätám, tak som už videl duely "Megažralok vs. Obria chobotnica", "Boa vs. Pytón", "Megakrajta vs. Gatoroid", "Varan vs. Kobra", "Megažralok vs. Crocosaurus", "Megažralok vs. Mechažralok", "Megažralok vs. Kolossus", "Megakrokodíl vs. Superanaconda" a teraz som zhliadol aj titul "Megakrokodíl vs. Superaligátor". Všeky tieto nízkorozpočtové, béčkové filmy majú hlúpy scenár, hrajú v nich príšerní herci a digitálne triky sú viac ako úbohé. No a predsa si to raz za čas rád pozriem. Ani neviem prečo. Z nejakého neznámeho dôvodu som si obľúbil tieto podradné versus monsters movies. * ()

Campbell

Další Wynorského film který má za učelem bavit, a mě bavil. Wynorskyho rukopis je tu poznat všude. Bikiny, monstra co šlapou na lidi a skvělé(sic) dialogy. Já se u těchto filmů dokonale bavím, už začátek kde monstra utečnou sem se připravil na dokonalou zábavu, ta sice v půlce trochu skončí, ale stále baví. Celou dobu jsem fandil Dinocrocovi protože se mi líbil jeho film více než Supergator. ()

Wacoslav1

Standartni Wynorskiho ujetarna nic vic nic min ale tady mne uz preci jenom ta dejova linie se dvema monstry kompletne okopirovana z filmu Varan vs cobra zacinala trochu nudit jako bych mel pocit ze velkemu Jimovi zacina trochu dochazet dech nicmene demonicky David Carradine byl bozi a na ty 3* to nakonec svym poctivym vykonem vytahnul jinak tahle monstra mne zase az tolik nebrala i po trikovy strance mi to prislo o neco slabsi nez je obvykly standart na druhou stranu znaly Wynorskiho fanousek dostane presne to co ocekava no a o nic hlubsiho ani v tomto pripade nejde ()

• Část filmu se SWAT týmem byly natočena za jeden den. (hladass)
  • Režisér Jim Wynorski utrpel počas natáčania filmu zlomeninu ruky, keď vypadol z vrtuľníka. (beso74)