Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Shinnie

Konečne milá, pohodová a srandovná komédia. "Akčná" stránka príbehu bola samozrejme braná s nadhľadom a preto tu nebudem rozoberať nesmrteľnosť hlavných hrdinov. No bavila som sa dosť a kľudne si to pozriem aj nabudúce. Hlášky pre niekoho trápne, pre mňa vtipné. Hold, niekto sa radšej zasmeje na sračkách (Jack-ass). ()

da_silva

Na průměr to vytáhl jen Tom Hardy (scéna jak hraje paintball mě jako jediná ve filmu dokázala slušně rozesmát), jinak je to typická práce McG, kterýho považuju za možná největší dřevo v Hollywoodu. Megalomanská ambice, ale ve výsledku nezajímavá jak vizuálně, tak dějově. Nejsem proti romantickým komediím, ale nesmí být takhle kokotské. McG by už konečně měl přestat dostávat peníze. 50% ()

petronela86

Pokud je v tom Hardy, jde všechna objektivita stranou. Udělala jsem si hezkou neděli s naprosto nenáročným filmem a jo, některý scény byly docela vtipný. Jen myslim, že si blondýna vybrala špatně :) ()

Dagoun

Více méně uživatel "SphAnel" vystihl co jsem chtěl napsat. Ale abych to shrnul: Hardy a Witherspoonová jsou celkem oblíbenci, ale co tady předvedli... A pan Pine - hrůza. ()

mseet

Tohle že je válka? Někde mezi nenásilnou oddechovkou a ztrátou času. S přibývajícími minutami nabýva vrchu spíše to druhé. Navíc se výrazně nabízí opisování z Mr. a Mrs. Smith. Účast Toma Hardyho lze vysvětlit snad jen tím, že se potřeboval odreagovat po hutném Lawless. V jeho filmografii to bude zatím ojedinělé šlápnutí vedle. Chris Pine si říká o inzultaci takřka v každé scéně. 50% ()

gezper

Tuctové, fádní, nevyužité, průměrné až zbytečné? Zkrátka na jedno (slabé) použití. Pine a Hardy ok, staví to na nich, vše ostatní je daleko za nimi. Dobře, ještě hudba je celkem vhodně zvolena a vizuál vysloveně neurazí, dnešním měřítkem. Scénárista si při psaní ale moc záležet nedal. Tak alespoň paintball scéna potěšila. [50%] ()

MorraEddie

Tom Hardy valí a na co šáhne ve zlato promění. Samozřejmě to berme s rezervou. Nebýt právě Hardyho,tak bych se o tento film nejspíš ani nezajímal a to by byla velká škoda,protože se jedná o nadprůměrnou romantickou komedii se špionážní zápletkou. ()

vofo

Nenáročná podívaná. V 90. letech by to byl hit jak blázen. Teď je to dobré na sobotní podvečer. Hardy opět nezklamal. ()

Terez_Vv

Ne příliš náročný film, ve kterém je akce i romantika a je víceménně i vtipný. Dle mého, ideální film pro táhlou a nudnou neděli. ()

AlenkaAja

No jsem velice ráda,že můj názor na Toma Hardyho je stejný jako většina komentářů.Tomas je prostě super herec ve všem co zahraje září!!!!!!!! takže film je nakonec super.No a to ,že je tak nádhernej je veliké plus!!Miluju ho už od té doby co jako mladičký vojín elitní jednotky vyskočil z Černého jestřába!!!! Takže 5. Jen nechápu co mají Amíci na Angličanech?Anglie je o 100% lepší ve všem!! ()

kuře.gril

Průměrná oddychovka, u které přesně víte, jak to bude probíhat, ale i tak potěší. Za pár dní si sice na děj tohoto filmu ani nevzpomenu, ale na co budu vzpomínat (a možná se mi o tom bude i zdát), jsou ty perfektní obleky a košile, co tam ti dva fešáci nosí. ;) ()

Jack_F.

Parádní oddechovka a klasická spy komedie. Hlavní aktéři sympatičtí. Ale toho Hardyho tam zmenšili? :D Myslel jsem, že je větší. JInak klasický průměr na sobotní odpoledne. ()

kolodej1

těžko se hledá něco, co se na tomhle filmu povedlo. Akce tam bylo málo a navíc byla zběsile nevěrohodná a nepřehledná. Vztahu Lauren a obou agentů jsem nějak nedokázal uvěřit, Laiuren se chovala jak po prodělané lobotomii, tak nevím, čím by oba muže mohla tak strašně okouzlit. Nasazení celých týmů na její sledování mi pak nepřišlo vtipné, ale spíš značně pitomé. Takže akce je málo a špatně natočená, z komedie zbylo maximálně pár pousmání a romantika se nějak nedostavila ani do závěrečných titulků. Zde nadhodnoceno, ztráta času. 30% ()

Erick22

Náhodou mě se to líbilo. Dobré herecké postavení. Nejvíc se mi na tom líbilo jak proti sobě agenti Tom Hardy a Chris Pine proti sobě bojujou o tu samou holku. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)