Dyas

Vracejicí se Stifler se zbylou partou. Proč zrovna Stifler na prvním místě? Určitě proto, že me bavil celý film a bez jeho postavy by prcičky ztráceli. Opravdu mě tento díl překvapil a v prcičkách ho řadím na 1. místo. ()

vorry

Néé nééééé nééééé. Tak to je něco :DDDDD Celá parta (1. až 3. díl - pravý Stifler) se znovu sešla a byl to znovu krutej nářez.!! Stifler je boží :)) Jeho hlášky a to jak tento film prožívá z něho právem činí neobyčejného herce se vším všudy. Prostě paráda. Trocha nostalgie byla cítit, přeci jenom je to už 13 let co natočili 1. díl, ale tohle se prvnímu dílu více než vyrovná, né-li ho i předčí ;) Byl jsem na tom v kině a můžu říct, že se smál celý sál. TAK CO TU JEŠTĚ DĚLÁTE, SEBERTE SE A JDĚTE DO KINA, nebudete litovat!!!!!!!!!!!! :) ()

Mikeowka

Opět reálné i nereálné, opět smích i dojetí. Pokud jste fan téhle partičky, je jasné, že si film nenecháte ujít... Pokud nejste, rozhodně na něj nekoukejte. Já se jen budu modlit, aby byla ještě nějaká další reunion v budoucnu, i kdyby už byli třeba důchodci :))) ()

Randyz

Už hodně dlouho se mi nestalo, abych se u nějakého filmu smál takhle moc od začátku do konce... Sice se tam místy i nějaký ten fekálnější humor našel, ale naštěstí to na něm nebylo postavené, tak jak to poslední dobou u puberťáckých komedií bývá. Dokonce se mi tento díl asi líbil i víc než první. A pokud mám tento film hodnotit jako ulítlou romantickou komedii, tak dávám 5* ()

Warle

Stará parta středoškoláků hlásí klišé comeback, jak se sluší a patří. Každá postava prožívá vlastně svůj vlastní příběh o tom, jak je to v dospělosti všechno na hovno, nic se nedaří a další ty dospělácké hovadiny. Nejvyšší hodnocení si vynutil především Stifler, který zase bere vše na sebe a dokazuje, že to on je hlavní představitel této série a ne jen vedlejší herec, jako byl původně veden. Společně s Jimmovo tátou ten film drží natolik vysoko, že přimhouřím oka a dávám plný počet. Už jenom kvůli té nostalgii. Avšak kdyby byl film bez nich, tak by to nebyla ta "kurevská párada". Hey guys, Vagina Shark! ()

peetriss

Prci, prci, prcičky: Školní sraz jsou nejlepším pokračováním série, o tom není sporu, v mém případě se však určitě nejedná o komedii roku, ale oproti původní trilogii o pouhý posun z podprůměru do nostalgického průměru. V podstatě se jedná již o několikeré obtahování notoricky známých šablonovitých kontur prcičkovských vyprávění ve tvaru: autoerotický trapas - veřejný trapas - Stiflerův mejdan plný osobních trapasů. Oproti minulosti vidím pozivní posun v tom, že tentokrát nechybí několik vtipných situací (úvodní scéna, dobrodružné "vrácení" nahé dívky domů, poklicová scéna, Jimův otec), při kterých jsem se zasmál, což je emoce, které se mi u předchozích dílů zoufale nedostávalo. Bohužel mezery mezi scénami jsou vyplněny tradičním erotomanským tlacháním o ničem a zbytečně natahovanou nudnou vatou - sestříhání stopáže tak o dvacet minut by vůbec neškodilo. Myslím, že Školní sraz je filmem velmi nadhodnoceným, ale proti gustu... Já prostě nepatřím mezi diváky, kteří se při pohledu na Stiflera kálícího do chladicího boxu s pivem či na vrtící se zadky polonahých opilých adolescentek roztečou v pětihvězdičkové extázi. ()

ThomasCrown

Prcičky ako ich poznáme a aké ich mám rád, nie také bláznivé ako jednotka či dvojka, ani stupídne ako ďaľšie kvázi časti, jednoducho prcičkovské, pohodové, vtipné..Jimove penisové variácie sú vždy tým najvtipnejším. ()

Teabag

Důstojné zakončení série se všemi schématy, které nastavily díly předchozí. Dobře jsem se bavil, ale další díl by se už točit neměl, řekl bych. ()

ondrula

Ony Prcičky nikdy nebyly zrovna mou typickou představou ideální zábavy, ale říkal jsem si, že když to má 78%, tak tam asi vymysleli fakt něco vtipnýho. Nevymysleli. Teda alespoň v první půlce ne, pak jsem to vypnul. Je to jen ubohá, zastydlá, nechutná nastavovaná kaše, která se marně snaží parazitovat na fórech z prvního dílu, kterej je ovšem z roku 1999 a ani tehdy to nebyla zrovna sranda k popukání. Všichni se chovají vesměs stejně jako před lety, Stifler je pořád stejnej dement (přišlo mi, že se už S. W. Scott za svojí postavu stydí) a ten "Posera", kterej vždycky klátil Stiflerovo mámu, se tentokrát chová jako takovej kokot, že bych ho asi musel umlátit flaškou od piva. Fóry nejsou vtipný a podle očekávání těží z nechutnosti, ale vážně nevím, co je vtipnýho na tom, když si Jim s otcem listujou pornáčem a otec přitrouble podotkne, že jsou stránky nějaký slepený, pak se oba zarazí a významně se na sebe podívaj. Jestli se otylí Amíci v kině u tohohle smíchem dusí popcornem, tak vážně nechápu, jak se z téhle země stala supervelmoc. ()

J*A*M*A*L

Pro mě asi nejpříjemnější díl z celé série, navíc už trošku vážnější, romantičtější a někdy i zábavnější, i když na zlatá devadesátá léta v okolí humoru nemá. Do American Pie jsem byl fanda od jak živa, tyhle nadržené komedie prostě můžu, navíc bylo nádherné vidět tyhle skvělé lidi znovu pohromadě. Ta úvodní trilogie byla senzace, na ty další díly už se ani koukat nedalo, ale když jsem se dozvěděl o dalším díle, kde byla stará známá úvodní parta, tak jsem se moc těšil. Ještě k tomu někdy trošku smutnější a na konci trošku k breku, když si vzpomenu co jsem s tou partou prožil a navíc, když už partička byla zase starší a už i rozumnější, ale na srazu se chovali se špetkou toho jejich středoškolského chování viď Stiflere :). Přesně jak říká plakát "To nejlepší nakonec". ()

angloumene

V rámci daného žánru a dané série je školní sraz překvapivě dobrý. Originalita nebo nepředvídatelnost sice veškerá žádná, ale zato se zde najde pár vtipných okamžiků a těch vyloženě trapných je zde opravdu poskrovnu. Celkově se jedná o celkem uspokojivý film... ()

Milodar

Některé scény opravdu stojí za to. Doporučuji shlédnout při rodinné oslavě, nejlépe narozenin babičky. Určitě ráda zavzpomíná. ()

Paldiny

Kým Svadba všetko krásne uzavrela, zvyšné neoficiálne spin offy starostlivo dokurvili. Kto iný mal dať sérii dôstojnejšiu bodku než božský Stiefi, ktorý sa ako producent postaral o najpríjemnejší comeback hrdinov, s ktorými sa smiala celá jedna generácia. Tí dospeli, zažívajú bežné starosti a ich rutinný život môže nakopnúť už iba Stretávka ročníku 99´. A že sa vrátil v plnej paráde dokáže neskutočne nabitá prvá polovica so všetkými bránicu trhajúcimi momentmi, trefnými narážkami (FB, reality show, vlna filmového nevkusu) a tiež štuchancami do úvodnej trilógie. Všetci prítomní, vedomí si posledného účinkovania, tak šľapu do plného a najmä pekne zostra. Ku koncu síce kadenciu gagov vystrieda obria spŕška pátosu, aby všetko vrátila do starých koľají záverečná bomba z kina. Dlhšej minutáži sa nezľaknite, štvrtý diel a jeho účinkujúci si ju rovnako ako štvrť miliardový pozdrav od fanúšikov plne zaslúži. ()

Foxhound#1

Skvělé zakončení série. Co si budeme nalhávat, již od druhého dílu (za prcičky počítám jen 4 filmy, video spinoffy ignoruji) je v hlavní roli Steve Stifler, který obstarává většinu fórů, více či méně úchylných, ale i tak to má pořád fajn náboj a tady vlastně i slušnou dávku nostalgie. ()

Patrik256

Rozpočet_ 50 miliónov dolárov // Tržby_ 234.9 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 18 402 435 Kč // Diváci v ČR_ 165 102 // Tržby v USA_ 57 miliónov dolárov ()

Ollie235

Mírné zklamání. Stifler opět táhne takřka veškerou zábavu, ostatní členové bandy jsou poněkud nudní, tentokrát možná až moc. Očekávaná mírná nostalgie nakonec ani nevadila a několik vtipů bylo přímo skvostných. Bohužel jsem se ale smál přibližně tolik, kolik jsem se nudil. Mezi komediemi nadprůměr, ale nechám to na ty 3*. ()

Tomyfrok

Přijde mi s podivem, že se žádný z předchozích tří filmů nedostal do červených čísel a American Pie: Reunion má v době psaní tohoto komentu neuvěřitelných 86 %. Samozřejmě to objektivně neodpovídá kvalitě filmu, ale spíš jistému sentimentu, jelikož jediné, co se u nových Prciček změnilo, je, že jsme o deset let zestárli. A v tom je možná ten problém. Vtipy, které jsem jako náctiletý ještě celkem žral, mě dneska už jen tak vnitřně pobavily, ne často, ale i jsem občas zakroutil očima, jak jsou některé scény přehnané. Školní sraz se drží svého klasického humoru, ztrapňování, erotických narážek menších i větších a všeho, co k Prcičkám od roku 1999 prostě patří. Tenhle film je průměrný, na čtvrtý díl série úctyhodně ukoukatelný a dokonce s náznakem možnosti pokračování. Za všechno vyzdvihnu jediné, a to obsazení: každý kdo v prvním American Pie měl nějaký štěk, se zde objeví, a za to režisérům velký dík, to se jen tak nevidí, to mě bavilo. (65 %) ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011