hous.enka

Nevěřila bych, že pátej díl může být stejně dobrej jako první. Snad je to skvělým (tzn. stejným) obsazením, možná dobrým scénářem a možná prostě je to jen tím odstupem, kdy už jsou všichni dospělí (nikoli v však vyzrálí), a přesto jsou pořád sví. Nedá se říct, že bych na Prcičkách vyrostla, ale rozhodně jsem s nima zestárla :) ()

nirvana91

Prcičky v klasickej zostave opäť späť!!! Malo to všetko čo to malo mať. Jim, Michelle, Kevin, Oz, Finch, Stifler, Jimov táta, Stiflerova máma, Viki, Mia, atď atď a v neposlednom rade Šerminátor!!!! Postavy nechýbali, ba čo bolo ich tam viac než dosť! Scenár vtipne premyslený. Všetko prebehlo ako som očakávala (dakedy aj nadmieru očakávaní). "This bed is on fire With passionate love The neighbors complain about the noises above But she only comes when she's on top." Sladké spomienky. Smiala som sa. Veľké THANKS za túto stretávku ročníka ´99! :) ()

Cimr

Ačkoliv jsem spíš na jiné typy filmů, měl jsem ten den špatnou náladu a novinky jako Musíme si promluvit o Kevinovi by mi z ní asi nepomohly. Dostal jsem proto po dlouhé době chuť zajít si do multiplexu na nějakou blbost a dát si k tomu popcorn. Podíval jsem se sem a nevěřil svým očím - další díl Prciček a má hodnocení 85%? A tak byla volba jasná. Ale nakonec mám mnohem rozpačitější pocity, než většina zde hodnotících, co píše věty jako "nejvtipnější komedie posledních několika let" nebo "bavíte se celých 113 minut, divoká jízda!" Některé okamžiky jsou pěkné, ale celkově je to přeci jen ždímání humoru z osvědčených (=ohraných) situací lechtivého charakteru. Oceňuju, že tato komedie není dementní, má i vážnější místa a řeší s klukama docela zásadní (i když na první pohled ne) problémy jako partnerská krize, nenaplněné sny z mládí, zbytečnost vlastní práce... A přitom si jakž takž drží tempo a neupadá do laciného sentimentu. Za to tři hvězdičky. Ale pořád příliš naivní, ,,americké", povrchní, vulgární, příliš uzavřené samo do sebe (tento díl vůbec nefunguje, pokud jste neviděli předchozí). ()

zdepapepa

Film ne nepodobný skutečnému školnímu srazu. Setkání se se starými láskami, se starými kamarády, bilancování nad léty uplynulými i nad současností s dospělým nadhledem, návštěva známých prostor, poslech známých písniček a ve všech těchto směrech hraje tenhle film prim. Eskalace některých situací a reakce zúčastněných byly tak akorát v mezích zábavnosti-trapnosti, nejenom proto, že i se mnou trochu dospěly. Prvně mi taky vadila klasická etuda na téma "pařič Stifler už je za zenitem" (a párkrát to vypadalo i na poselství že "filmová série AP už je za zenitem") a také sidestory s Jimovým tátou, ale vše se nakonec v dobré obrátilo. Ostatně jako všechno na závěr tohoto filmu, v rámci závěrečného defilé na školním srazu v podstatě všichni dosáhli svého happy endingu, potěšila mě zejména účast dost vedlejších rolí. Kdyby se tento film dal popsat jedním slovem, byla by to asi, a je mi jedno, jestli jsem subjektivní až za hrob, nostalgie. Sladká nostalgie. Pro fanoušky původní trilogie absolutní must-see, režiséři (kteří mají na kontě jen druhého Harolda a Kumara) velice příjemně překvapili, jestli toto měl být pokus zachytit atmosféru Prciček od odrostlých fanoušků prvních Prciček pro odrostlé fanoušky prvních Prciček, pak se to povedlo na jedničku s hvězdičkou. Pokud je to poslední AP film, pak je to dokonalá tečka na závěr. ()

VojinRyan

Návrat starých známich sa veľmi podaril. Síce tam nie je toľko erotiky ako v prvých dvoch dieloch ale o to tu nejde. Tu ide o stretávku starých kamarátov, ktorý zase vyvedú niečo neskutočné, aj keď každý z nich už má ten svoj život. Stifler ako vždy najlepší a celkovo do pôsobilo vtipne a nápadito. Osobne druhé najlepšie Prcičky. 4* - 85% ()

JimWayne

Po dlhých deviatich rokoch sa opäť vrátili a vďaka bohu.Klasické zoskupenie, ktoré funguje ako v rokoch minulých.Prvá polovica filmu je minimálne za šesť hviezd, pretože takto z chuti som sa nezasmial na filme dosť dlho.Výborné hlášky, Stifler opäť kraluje, Jim jeho otec a celá partia fantastický, a preto chcem ďalšie pokračovanie minimálne do tdvoch rokov, veď vraveli že by sa mali stretávať aspoň raz do roka, tak prečo nepokračovať. ()

SaNcHeZ_cz

Jim, Kevin, Oz, Finch a Stifler jsou zpět. A s nimi celá skvadra z East Great Falls. Budou vás bavit i když jejich životní postoje nahlodal zub času. Vcelku příjemná podívaná, která baví i přes fakt, že nikdy nejede na plný plyn. ()

Paxxx.cz

Prcičky s touhle bandou určitě můžu. Školní sraz přinesl spoustu srandy, pěkný příběh poukazující na přátelství. Rebel Stifmajster opět řádil o 106 a já mu fandil, především mě potěšilo, že se konečně pomstil Finchovi...7/10 ()

Feek92

Proč 5* ? Je to snadné. Někdy koukám na kvalitní film, ale moc se u něj nebavím (tedy podle žánru samozřejmě). Jenže tady jsem si užíval atmosféru v kině a navíc jsem na to šel s tím, že jsem čekal nostalgii z prvních tří dílů, které jsem se dočkal. Skoro naplněné kino se smálo, bavilo se... Další důvod dát * navíc. Takže film samotný možná za 3, ale nostalgie a prožívání při sledování jsou další 2* ()

Lamiczka

Bylo hezké si připomenout všechny staré známé tváře z dob studia na střední škole. Ale nic nového se nenabízí, pořád stejné Stiflerovy prasečinky, Jim je neschopnej se zbavit jedný opilý studentky, nejdřív se všichni zhádají, aby se vzápětí mohli na velkolepém slučáku znovu udobřit. Příjemný průměr, dobrý písničky, sem tam to bylo velmi vtipné. ()

ivishka

Prcičky jsem měla vždycky moc ráda..Občas si je pustím,když nemám co dělat a směju se pokaždé jako blázen :-). Od toho,abych tomuto poslednímu dílu udělila plný počet bodů mě odradil fakt,kterého jsem si bohužel všimla až teď-pokaždé,když se jednomu z hlavních hrdinů něco po**re tak se spustí řetězovka a všichni v "bandě" mají trable...manželské problémy,první a poslední láska Ozova života se naštve atd..Neštvalo mě to jenom mě to trochu zarazilo a přišlo mi to z tohoto důvodu hodně jednoduché předpovědět co se vlastně stane za necelých 15 minut filmu. Jinak zábava jako vždy prvotřídní,připomínky k minulým dílům a další nové srandičky se mi moc líbily.Takže jednoznačně se tvůrci nemají za co stydět :). ()

Praxis

Neuvěřitelně nostalgická jízda plná všech známých tváří, které ve výsledku stvořily nejlepší teenagerský film historie. Ach bože, úplně se vracím do minulosti, do svých také teen let, kdy jsme z prvních Prciček cedili jednu hlášku za druhou. Stifmeister ve svých nejlepších letech, Jimův táta a MILF řádí jako za mlada a vůbec. Snad by možná neškodilo občas ubrat až křečovité cpaní nostalgické nálady do děje, ale jinak možná nejlepší Prcičky vůbec. 80% ()

ArsenalEagle

Konečně pokračování na 1,2,3. Prcičky (ty nejlepší díly, herci,..). Jak já se těšil a byl jsem příjemně překvapenej, že se z toho nestal 4-7. díl :D... Prostě a jednoduše, komedie jak má být, začínající hned první minutou a přetrvávající po celou dobu filmu. viz komenty J*A*S*M a Superpero ()

Vxxx

Ach jo. tenhle komentář platí pro všechny díly prciček: Děláte si legraci?! Vždyť je to trapný a ubohý a nevkusný a bůh ví co. Mám ráda komedie, který dávají smysl, dejme tomu inteligentní humor, nebo tak něco. Ale tohle?! Tomu se fakt smějete?! Blití, srání, kozy a špatnej sex. Fakt švanda.. :-/ ()

O.Peta

Výborný, nostalgie jako sviňa. Každá postava zůstala naprosto stejná, jen jsme si museli počkat 10 let. Stifler perlí, ale Jimův táta je snad ještě lepší. Závěrečná mezititulková scéna je geniálním zakončením filmu. Doufám ale, že se Prcičky v této sestavě ještě někdy vrátí! Je dost možný, že lepší komedie letos už nepřijde. [Kino 2012] 80% ()

Riddick77

Jsem fanouškem originální série (1-3), tudíž index nedočkavosti dosahoval před premiérou opravdu vysokých hodnot. Trailery navnadily a už z nich šlo poznat, že půjde o nostalgickou feel-good komedii s řadou nezapomenutlných momentů. A nutno podotknout, že se to zatraceně povedlo. Chemie mezi všemi postavami funguje na výbornou. Současně se podařilo tvůrcům vystihnout i životní změnu, kterou nutně naši hrdinové museli projít. Jejich priority, radosti a starosti se změnily, což se podařilo skvěle vystihnout. Jistě, dosáhnout určitého věku neznamená nutně dospět, proto i zde je celá řada mezních momentů, které ale v kontextu dění působí zábavně a nikoliv předimenzovaně (Stifler a "krádež" pivka). Snímek se snaží postihnout vývoj postav a jejich momentální stav, kdy jejich sny a cíle zpravidla nedošly naplnění. Daří se to dobře a vkusně a navíc je to zatraceně humorné! Suverenním králem je ovšem Jimův táta, co ten předvádí, to je neskutečné :-) Vzhledem ke kvalitě předchozích dílů (1 a hlavně 2) by sedělo tak 8.5, ovšem jako fanda této cool partičky dávám 9/10! [05.04.2012_Cinema City_Letňany] Recenze zde. ()

JJ.Gibson

Je to přesně takové, jaké to být mělo. Splnilo to vše, co jsme očekávali a vrátili se snad všicni staří známí, ikdyž někteří byli opravdu jen do počtu! Bavil jsem se! Hlavně i proto, že mám tuto nekončící sérii rád :) Rozhodně to nebylo nějaké tupé pokračování, jen jsem doufal, že to bude malinko více ostřejší. Občas je vidět, že tomu dochází štáva, ale né natolik abych ubral dvě hvězdičky, což je slušný výkon! American Pie Forever!!!!!!!!!! ()

GodComplex

Extremne zridkakdy se stane, ze bych neco takoveho napsal o pokracovani, natoz kdyz se jedna o kdovikolikate pokracovani, ale... Nejlepsi dil serie! Americky kolac jsem nikdy moc nezral, ale tentokrat mi chutnal vic, nez kdy driv, nebylo to ani nijak zvlast trapne, pokud znate predchozi dily je tam i spousta nostalgie a celkove je Reunion prekvapive prijemna zabava. 7/10 ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011