Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

djbarrel

Člověk občas žasne co zas ti filmaři nevymyslí ! Další film z módní vlny Mega něco vs. Mega něco , tentokrát v podání hadů a krokodýlů. Asi se budu opakovat, ale všechny tyhle filmy jsou stejné. Absence logiky, otřesné trikové efekty (hodící se maximálně do videoher s rokem výroby tak 2005), špatní herci a nízký rozpočet. Půl hvězdy dávám za to, že jsem se u filmu docela pobavil a půl hvězdy dávám za kozatou Tiffany, kvůli, které jsem film dokoukal do konce. 15 % ()

Bercuss odpad!

Tohle mě moc nebavilo, jak filmy od Asylum sleduju rád a ten odpad! jim dávám fakt s láskou, tak tohle byla vyloženě nuda, ani to nebylo vtipný a Tiffany už mi vážně leze krkem. Zlatej dvouhlavej žralok! :) Toho sem si vážně užil! ()

cunicekb odpad!

Hodnotím jako vážný film, pokud bych to měla hodnotit jako komedii, bylo by to za pět *, takhle jsem se dlouho nepobavila :) ()

Víteček odpad!

Vážně mám problém, jak tenhle typ filmů hodnotit. Na jednu josu to neskutečně stupoidní filmy, kde je všechno špatně a i odpad je pro ně dobré hodnocení, na druhé se jedná o úžasnou zábavu, obzvlášt pokud je s kým sledovat, a to naopak hodnocení atakuje plný počet. Asi budu každý měsíc hodnocení střídat. ()

mFranta odpad!

Špatný děj, špatné triky, špatná kamera. A policajtka s výstřihem jak pornoherečka. Je to prostě Asylum. ()

Ondrew odpad!

Smankote jenkote... Dalsia ultra-brutalna megasr@cka z produkcie sialencov z Asylum. Jediny sposob, ako si udrzat (relativne) zdravu mysel pri sledovani tohto hnusu, predstavuje zrychlene pretacanie. Iba to mna osobne delilo od totalneho nervoveho kolapsu, ehm. Co na tuto zhovadilost povedat? "Herecky" zrejme vskutku utiekli z nejakeho pornaca, mozno im Asylum slubil vyssi honorar. Potetovana rangerka z velkymi kozami na jednej strane barikady a vychrtla ekologistka s bulimiou na strane druhej. Hrozostrasne "herecke vykony", este strasnejsie digitalne efekty na urovni roku Raz Dva. Ked som film pustal, vedel som, ze to bude zivotu nebezpecne, no nedalo mi to. A tak mam za sebou dalsi mega-zazitok, na ktory, pevne dufam, co najskor kompletne zabudnem. Len mi tak beha hlavou... Kedy konecne Asylum skrachuje a prestane produkovat tieto urazky filmoveho priemyslu? Snad sa toho dna dozijem. MEGA-ODPAD ZA 0%! ()

MFZB

Asi prvý film od The Asylum, v ktorom si dotyčná firma robila srandu zo seba a taktiež prvý ktorý nebol braný až tak smrteľne vážne ako predchádzajúce snímky. Zase raz tu máme perfektné efekty, oscarové herecké výkony a hlavne 350-krát opakované tie isté zábery. Možno že by som išiel aj vyššie z hodnotením, ale tento typ Asylumáckych filmov je už obohratý, kde súperia navzájom dva "živočíchy". Kebyže príde The Asylum s niečim novým, tak sa budem rozhodne tešiť, lebo ako komédia to funguje na 100 %. Hlavné hrdinky boli fajné ženské, za ite je asi tá hviezdičky a hlavne ten ich battle... ()

tatka

Ja neviem, čo tomuto mám dať. Bohovsky som sa bavila. Nebolo to ani akčné, ani hororové, ani sci-fi, bola to filmárska tragédia, ale strašlivá prdel. Dúfam, že nasledovať bude Obria pásomnica vs. obria tarantula. Musím zhliadnuť aj nejaké ďalšie klenoty z Asylum. ()

Hvězdář odpad!

Člověk váhá, jeslti tomu dát pět hvězd nebo odpad, protože i když to opravdu odpad je, tak jsem se při tom královsky bavil. U málo které komedie jsem se nasmál jako tady, kde se člověk směje tomu jak je film amatérsky a neprosto nepovedeně udělaný, často taky hloupým replikám herců a faktografickým neznalostem. Vtipné je právě to, jak je to všechno myšleno vážně.... otázkou je, jestli je tohle záměr nebo ne. ()

chaosteory

Asylum bombarduje dalším mega\giga\obřím filmem z jejich dílny, kde je poster lepší než film. Dnes to pojmu zcela vážně, možná a rád bych řekl, že tohle je v určitých ohledech nejlepší co vyblili, proto to "mega" hodnocení. Konečně se děj posunul jinam, než do 20ti m2 a tvůrci si troufli do výraznějších exteriérů, chválím. Jelikož velkých moster není nikdy dost, hoši nahrazují kvalitu kvantitou a místy se pár effektů vydařilo, teda v rámci možností studia. A to nejdůležitější, scénárista má zvýšené dávky sedativ, takže o zábavu je postaráno, můj best: taneční song během záběrů mutovaných zvířat jinde neuvidíte. Přežili jste minulé výtvory Azylových tvůrcu? Tohle už vás nezabije, nebo možná ano. Pozn. Všichni herci jsou vybíráni z ÚP, nočních klubů, bordelů, domovů důchodců, speciálních škol a všichni pracují jen za stravu. Během tvorby se výrazně zmenšil vizuální tým. Pár členů mělo problémy se školní docházkou, některé sebrala cizinecká a nakonec vypršela TRIAL verze programu. ()

ellysium odpad!

Hollywoode náš,který jsi v Americe,posvěť se jméno tvé,přijď království tvé, zastřel všechny čúráky z the Asylum a nedovol,aby takovýhle sračky uváděli jak v nebi,tak i na Zemi.Ámen. ()

lusst

Nádhera! Opäť okúzľujúce herecké (ne)výkony :)) a ten dej... Mimochodom Tiffany začínam milovať. Samozrejme že film treba brať s obrovským nadhľadom, ale je tak roztomilo infantilný že sa pri jeho sledovaní jednoducho musíte baviť...... ()

Lou_Pagi

Obří krajta vs. mega kozy. Na pokraji nevkusu :D. Je to shit, hadi, kteří čtvrtí lidské tělo, krokodýli, kteří snad během noci zmutovali na vel. 10-12 metrů. Škaredé záběry namixované reality s digitálníma obludama. Absolutní kiks byl uprostřed filmu, kde byly záběry z přírody, rostoucí obludy a do toho začla hrát disko hudba. To byl nejsilnější okamžik tohoto uměleckého kousku. Jako plus hezké barvy, příroda, ok byl herecký výkon doktora a staré policajtky:D Hlavní hrdinka policajtka - tragédie. ()

uprchlice odpad!

Nebylo to vtipné, zábavné a ani nijak smysluplné. Asylum dává divákům pořádně zabrat a to čím dál tím drsněji a drsněji. Chápu tu nevydařenou animaci na kterou jsem si už měla možnost zvyknout, ale nepochopím vůbec důvod další tvorby těchto atypických filmů, kteří divákovi nedají prakticky nic, jelikož v nich nic není. Jsou prázdné. Bez hereckých výkonů, bez špetky něčeho zajímavého, bez smyslu vytvořit něco jiného, než brakovou animaci ze které akorát bolí oči. Jediné, co se mi na tomto "filmu" líbilo byla ta živoucí příroda, která dala mým očím alespoň něco pozitivního. Jinak byl film "Megakrajta versus Gatoroid" jistým omylem, který rozhodně už nevezmu podruhé do ruky a nevložím jej do DVD mechaniky... ()

Pythonator odpad!

Jsou filmy podobného ražení, kdy jejich odpadní kvalitu i oceníte a dobře se u nich pobavíte (většinou nad jejich blbostí). Tady ovšem zůstává rozum stát nad každým druhým záběrem. Hned ze začátku na vás hrdinové vychrlí neskutečné množství ústních sraček o hadech a ochraně přírody. Tvůrci zjevně neví nic ani o jednom. No a pak přijde ta jakožeakce. To, že je animace hnusnější než v PC hrách bych ještě překousl, ale ten střih a kombinování záběrů se skutečnými aligátory, to je do očí bijící amatérský bordel. O hereckých výkonech netřeba mluvit. Alespoň ty nás mohou pobavit. Jistě je mnoho lepších kravin s digitálními hady, ale zrovna si na žádnou nevzpomenu. Vím jen, že tohle je i na Asylum slabota. ()