Seriál, který kdosi drze zařízl po pár epizodách a nedal tak vyniknout obrovskému potenciálu, kterej je ukrytej hlavně v postavách a jejich hercích (teď mluvím o mužské části skvadry), protože prostě věřím, že takový chlapy existujou a nejsou jen karikatury určitejch archetipů, jako je tomu pravidlem u ostatních sitcomů, navíc je děj rozhodně nepitomý... Takže.. Když o tom tak přemejšlim .... Proč ste to vy pazdráti zrušili takhle brzo?!(13.5.2013)

• HonzaZ84

Debilní série která se snaží utvrzovat lidi v tom že chovat se jako prolhanej zmrd, podle rad z ženskejch časopisů a celkem bezostyšně manipulovat lidi vám nejbližší je vlastně v pořádku - ba co víc Je to vlastně frajeřina a umění který je potřeba pilovat a ještě těma moudrama oblažovat svý kamarády. Zatimco říct na rovinu co chcete už asi neni v kurzu. Třeba improvizovana kopaná židů s páskou přes oči někde na dvorku v Auschwitzu pod palbou vysmatejch esesaku by možná v určitým rozpoložení mohla bejt vtipná a úsměvná ale tak nějak tušíte že to neni košer. Stejně jako se smát postiženejm lidem, parkovat na invalidech a krást v hospodě sklo. Stejně jako tahle kravina. Závěr je takovej že ač se tam najdou vtipný momenty, tak celkovej fakt že to je óda na dnešní povrchní dobu plnou přetvářky a oslavy lhaní to definitvně potápí. Nejsem Mirek Dušín ale zmrd taky ne.(5.3.2014)

Jeden z mnoha, jeden z mnoha...Jinými slovy ničím vyjímečnější, ničím originálnější, ničím vystupující z řady. A že je ta řada setsakra dlouhá, vždyť dnes to zkouší každý protagonista s každým přihlouplým námětem do seriálů, ptž nikdy nevíte, čeho se diváci chytí, tomu jsem byl svědkem už tolikrát. Ne vysloveně špatný, ale znám lepší, dost a o dost :)(7.11.2011)

Zhlédnuto všech 13 epizod. Traffic Light je senzační seriál, takový Modern Family v chlapské verzi, ale i přesto svým způsobem odlišný od seriálů jiných. Zajímavé postavy, vynikající herci a svěží humor. Veliká škoda, že se seriálu nedostalo více epizod. Nejoblíbenější postavy: Mike, Lisa, Eathan. Velké díky Primě Cool za objevení seriálu. 68%(17.12.2011)

Trojice životních přátel s rozdílným přístupem k ženám a s tím spojených vztahů (manžel & otec, přítel & spolubydlící, lovec & lovec) a jejich s přimhouřením jednoho oka do reálného života převeditelná a na jejich vlastní kůži znázorněná „pravidla milostného provozu“. Jak jsem psal o přimhouření jednoho oka, tak mne prosím poslechněte na slovo a hlavně nezavírejte oči obě, jinak se díky nulové snaze tvůrců vystoupit z dlouhé řady současných produktů ztratíte v tuctovosti a těžko budete hledat cestu zpět. Traffic Light je určitě příjemnou podívanou s dobře zvolenými herci a několika světlými (místy až zářivými) momenty, zároveň však nijak nevyčnívá a svou šedivou průměrností se jeho možnosti zařazení mezi klasiky žánru rovnají nule.(22.12.2011)