Reklama

Reklama

Pravidla milostného provozu

(seriál)
  • USA Traffic Light
USA, 2011, 4 h 40 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Bob Fisher

Hudba:

Jim Murphy

Hrají:

David Denman, Nelson Franklin, Kris Marshall, Liza Lapira, Aya Cash, Janina Gavankar, Kathryn Hahn, Paul Ganus, Mercedes Mason, Rob Huebel, Adam Devine (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Komedie o trojici dlouholetých kamarádů, kteří se stále přesvědčují, že jsou přátelství a milostné vztahy kořením života.  Komediální seriál Pravidla milostného provozu se věnuje osudům tří nejlepších kamarádů Mika, Ethana a Adama. Poznali se na vysoké, v současné době je jim přes třicet, a i když mají stejné zájmy, jejich životy jsou naprosto odlišné. Ethan je věčně nezadaný, ale rád se zamilovává. Jen mu to obvykle vydrží maximálně tři týdny. Je šarmantní a zoufale si střeží nezávislost. Jak však pomalu stárne, zjišťuje, že se počet žen svolných k letmým vztahům prudce snižuje. Ještě že má Carla, svého milovaného buldoka. Adam zrovna začal žít s přítelkyní Callie a rychle poznává, jak propastný je rozdíl mezi občasným přespáním a společnou domácností. Oba se učí dělat kompromisy. Právník Mike má manželku a malého syna. Chce být dokonalým otcem rodiny, rád by si ale také udržel trochu vlastního prostoru. Často skončí sám v autě, pouští si akční filmy a manželce Lise tvrdí, že uvízl v zácpě. Naštěstí mu rozumí a nedá na sobě znát, že o tom ví. Všichni se snaží vybalancovat své vztahy s touhou po svobodě. Což není nikdy snadné...
Značná část děje se odehrává v autech. Postavy si volají a až příliš často narážejí na dopravní policistku, která je neváhá poučovat. Semafor je symbolem stavu jejich vztahů – Ethan má zelenou, Adam už oranžovou a Mike skončil na červené. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

HonzaZ84 odpad!

všechny recenze uživatele

Debilní série která se snaží utvrzovat lidi v tom že chovat se jako prolhanej zmrd, podle rad z ženskejch časopisů a celkem bezostyšně manipulovat lidi vám nejbližší je vlastně v pořádku - ba co víc Je to vlastně frajeřina a umění který je potřeba pilovat a ještě těma moudrama oblažovat svý kamarády. Zatimco říct na rovinu co chcete už asi neni v kurzu. Třeba improvizovana kopaná židů s páskou přes oči někde na dvorku v Auschwitzu pod palbou vysmatejch esesaku by možná v určitým rozpoložení mohla bejt vtipná a úsměvná ale tak nějak tušíte že to neni košer. Stejně jako se smát postiženejm lidem, parkovat na invalidech a krást v hospodě sklo. Stejně jako tahle kravina. Závěr je takovej že ač se tam najdou vtipný momenty, tak celkovej fakt že to je óda na dnešní povrchní dobu plnou přetvářky a oslavy lhaní to definitvně potápí. Nejsem Mirek Dušín ale zmrd taky ne. ()

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Zhlédnuto všech 13 epizod. Traffic Light je senzační seriál, takový Modern Family v chlapské verzi, ale i přesto svým způsobem odlišný od seriálů jiných. Zajímavé postavy, vynikající herci a svěží humor. Veliká škoda, že se seriálu nedostalo více epizod. Nejoblíbenější postavy: Mike, Lisa, Eathan. Velké díky Primě Cool za objevení seriálu. 68% ()

Reklama

Lachvos 

všechny recenze uživatele

Jeden z mnoha, jeden z mnoha...Jinými slovy ničím vyjímečnější, ničím originálnější, ničím vystupující z řady. A že je ta řada setsakra dlouhá, vždyť dnes to zkouší každý protagonista s každým přihlouplým námětem do seriálů, ptž nikdy nevíte, čeho se diváci chytí, tomu jsem byl svědkem už tolikrát. Ne vysloveně špatný, ale znám lepší, dost a o dost :) ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Dnes jsem brzy ráno úplně náhododu v TV zahlédl úvod tohoto seriálu. Hned v prvních minutách mi to přišlo velmi vtipné a opravdu ze života. Dokoukal jsem první díl - jako malinu a další a další... ! A po dlouhé době jsem se u komediálního seriálu od srdce zasmál! A když se zrovna nebudete smát, uvědomíte si, že ¨vám úsměv pohrává na tváři prakticky neustále. Tohle je ze života. Určitě se zaměřím i zbytek dílů co mi unikly! * * * ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Seriál, který kdosi drze zařízl po pár epizodách a nedal tak vyniknout obrovskému potenciálu, kterej je ukrytej hlavně v postavách a jejich hercích (teď mluvím o mužské části skvadry), protože prostě věřím, že takový chlapy existujou a nejsou jen karikatury určitejch archetipů, jako je tomu pravidlem u ostatních sitcomů, navíc je děj rozhodně nepitomý... Takže.. Když o tom tak přemejšlim .... Proč ste to vy pazdráti zrušili takhle brzo?! ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama