Trojice životních přátel s rozdílným přístupem k ženám a s tím spojených vztahů (manžel & otec, přítel & spolubydlící, lovec & lovec) a jejich s přimhouřením jednoho oka do reálného života převeditelná a na jejich vlastní kůži znázorněná „pravidla milostného provozu“. Jak jsem psal o přimhouření jednoho oka, tak mne prosím poslechněte na slovo a hlavně nezavírejte oči obě, jinak se díky nulové snaze tvůrců vystoupit z dlouhé řady současných produktů ztratíte v tuctovosti a těžko budete hledat cestu zpět. Traffic Light je určitě příjemnou podívanou s dobře zvolenými herci a několika světlými (místy až zářivými) momenty, zároveň však nijak nevyčnívá a svou šedivou průměrností se jeho možnosti zařazení mezi klasiky žánru rovnají nule.(22.12.2011)

Potřeboval jsem nějaký seriál na oddych mezi všemi Breaking Bady, a spol. Když jsem zahlédl jeden díl tohoto seriálu na Primě, přimělo mi to až k tomu že jsem zhlédl všechny díly, je jich jen 13 tak to tak těžké neni:) Sympatičtí hrdinové, skvělé gagy i problémy hrdinů, většinu z nich sice už člověk někde viděl ale je to rozhodně lepší průměr!(8.8.2012)

Zhlédnuto všech 13 epizod. Traffic Light je senzační seriál, takový Modern Family v chlapské verzi, ale i přesto svým způsobem odlišný od seriálů jiných. Zajímavé postavy, vynikající herci a svěží humor. Veliká škoda, že se seriálu nedostalo více epizod. Nejoblíbenější postavy: Mike, Lisa, Eathan. Velké díky Primě Cool za objevení seriálu. 68%(17.12.2011)

Jeden z mnoha, jeden z mnoha...Jinými slovy ničím vyjímečnější, ničím originálnější, ničím vystupující z řady. A že je ta řada setsakra dlouhá, vždyť dnes to zkouší každý protagonista s každým přihlouplým námětem do seriálů, ptž nikdy nevíte, čeho se diváci chytí, tomu jsem byl svědkem už tolikrát. Ne vysloveně špatný, ale znám lepší, dost a o dost :)(7.11.2011)

Seriál, který kdosi drze zařízl po pár epizodách a nedal tak vyniknout obrovskému potenciálu, kterej je ukrytej hlavně v postavách a jejich hercích (teď mluvím o mužské části skvadry), protože prostě věřím, že takový chlapy existujou a nejsou jen karikatury určitejch archetipů, jako je tomu pravidlem u ostatních sitcomů, navíc je děj rozhodně nepitomý... Takže.. Když o tom tak přemejšlim .... Proč ste to vy pazdráti zrušili takhle brzo?!(13.5.2013)

• Aya Cash