Jeden z mnoha, jeden z mnoha...Jinými slovy ničím vyjímečnější, ničím originálnější, ničím vystupující z řady. A že je ta řada setsakra dlouhá, vždyť dnes to zkouší každý protagonista s každým přihlouplým námětem do seriálů, ptž nikdy nevíte, čeho se diváci chytí, tomu jsem byl svědkem už tolikrát. Ne vysloveně špatný, ale znám lepší, dost a o dost :)(7.11.2011)

Potřeboval jsem nějaký seriál na oddych mezi všemi Breaking Bady, a spol. Když jsem zahlédl jeden díl tohoto seriálu na Primě, přimělo mi to až k tomu že jsem zhlédl všechny díly, je jich jen 13 tak to tak těžké neni:) Sympatičtí hrdinové, skvělé gagy i problémy hrdinů, většinu z nich sice už člověk někde viděl ale je to rozhodně lepší průměr!(8.8.2012)

Seriál, který kdosi drze zařízl po pár epizodách a nedal tak vyniknout obrovskému potenciálu, kterej je ukrytej hlavně v postavách a jejich hercích (teď mluvím o mužské části skvadry), protože prostě věřím, že takový chlapy existujou a nejsou jen karikatury určitejch archetipů, jako je tomu pravidlem u ostatních sitcomů, navíc je děj rozhodně nepitomý... Takže.. Když o tom tak přemejšlim .... Proč ste to vy pazdráti zrušili takhle brzo?!(13.5.2013)

Dnes jsem brzy ráno úplně náhododu v TV zahlédl úvod tohoto seriálu. Hned v prvních minutách mi to přišlo velmi vtipné a opravdu ze života. Dokoukal jsem první díl - jako malinu a další a další... ! A po dlouhé době jsem se u komediálního seriálu od srdce zasmál! A když se zrovna nebudete smát, uvědomíte si, že ¨vám úsměv pohrává na tváři prakticky neustále. Tohle je ze života. Určitě se zaměřím i zbytek dílů co mi unikly! * * *(28.4.2013)

• HonzaZ84

Debilní série která se snaží utvrzovat lidi v tom že chovat se jako prolhanej zmrd, podle rad z ženskejch časopisů a celkem bezostyšně manipulovat lidi vám nejbližší je vlastně v pořádku - ba co víc Je to vlastně frajeřina a umění který je potřeba pilovat a ještě těma moudrama oblažovat svý kamarády. Zatimco říct na rovinu co chcete už asi neni v kurzu. Třeba improvizovana kopaná židů s páskou přes oči někde na dvorku v Auschwitzu pod palbou vysmatejch esesaku by možná v určitým rozpoložení mohla bejt vtipná a úsměvná ale tak nějak tušíte že to neni košer. Stejně jako se smát postiženejm lidem, parkovat na invalidech a krást v hospodě sklo. Stejně jako tahle kravina. Závěr je takovej že ač se tam najdou vtipný momenty, tak celkovej fakt že to je óda na dnešní povrchní dobu plnou přetvářky a oslavy lhaní to definitvně potápí. Nejsem Mirek Dušín ale zmrd taky ne.(5.3.2014)

• Aya Cash