Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

Nechápem prečo toto neni populárnejšie, však je to zábavnejšie ako väčšina súčasných komediálnych seriálov. Krásne spracovaný parodický pohľad na kriminálne seriály v štýle walker texas rangera, kde sa hlavná postava nesere s ničim a zabíja jak zlých tak i dobrých občanov, zakaždým štýlovým svojským spôsobom. Samozrejme tu teda nájdete gore, čierny humor a násilie podané komicky v pravej divnej forme. Jediné čo tomu chýba je dlhšia stopáž (10min fakt nestačí) a viacej častí (12 za sériu, ešte tak krátkych), ale inak pre priaznivcov daných tém je to povinnosť, ktorú dokáže v amerike hádam len adult swim kanál ponúknuť.(29.11.2013)

skvela parodia, az zasnem ako sa da jedna epizodka stlacit na neuveritelnych 11 minut. tesim sa na dalsie casti. opravil by som Kuka (a Wiki) - Eagleheart neparoduje prevazne Walera ale sucasneho Strazcu Poriatdku (Justified). rovnake typy postav to jednoznacne potvrdzuju.(16.3.2014)