Vinnetou (TV seriál)

Winnetou - Der Mythos lebt

Brotherhood - The Legend of Winnetou returns

Winnetou

Dobrodružný / Western

Německo, 2016, 5 h 34 min (Minutáž: 94–123 min)

Komentáře uživatele brasek k tomuto TV seriálu

1. diel: Na tv produkciu obstojné dielo. Ovšem pre bežného diváka to môže byť mierne nudné, pretože snímok je pridlhý. V príbehu nie je veľa balastu, ale rozpitváva sa viac vecí ako je zdravé a potom príbeh postráda dynamiku. Postavy sú neosobné, okrem Old Shatterhanda nie je zatiaľ nikto sympatický... a žiaľ Vinnetou ako ďalšia hlavná postava je viac ako mierne nesympatický. 2. diel: Tajomstvo Strieborného jazera - chabé dobrodružstvo. Banditi nemajú žiadnu charizmu a z celkového pohľadu ide o chudobný príbeh. 3. diel: Úprimne... miestami som mal chuť vyskočiť z kože! Posledný boj bol mixom vianočného príbehu, miestami slušné dobrodružstvo, ktoré prešlo do naivnej frašky, záporák miestami s príslušným šarmom a o pár minút absolútny tragéd.(27.12.2016)

Na tv produkciu obstojné dielo. Ovšem pre bežného diváka to môže byť mierne nudné, pretože snímok je pridlhý. V príbehu nie je veľa balastu, ale rozpitváva sa viac vecí ako je zdravé a potom príbeh postráda dynamiku. Postavy sú neosobné, okrem Old Shatterhanda nie je nikto sympatický... a žiaľ Vinnetou ako ďalšia hlavná postava je viac ako mierne nesympatický.(31.12.2016)

• Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (E02) (epizoda) (2016)

Tajomstvo Strieborného jazera - chabé dobrodružstvo. Banditi nemajú žiadnu charizmu a z celkového pohľadu ide o chudobný príbeh.(31.12.2016)

• Vinnetou: Poslední bitva (E03) (epizoda) (2016)

Úprimne... miestami som mal chuť vyskočiť z kože! Posledný boj bol mixom vianočného príbehu, miestami slušné dobrodružstvo, ktoré prešlo do naivnej frašky, záporák miestami s príslušným šarmom a o pár minút absolútny tragéd.(31.12.2016)