Vinnetou (TV seriál)

Winnetou - Der Mythos lebt

Brotherhood - The Legend of Winnetou returns

Winnetou

Dobrodružný / Western

Německo, 2016, 5 h 34 min (Minutáž: 94–123 min)

Komentáře uživatele BadAs k tomuto TV seriálu

pro mne absolutni bomba .-) atmosfericke,dobra hudba ,tvrdák a vtipálek vinnetou a idealista a tentokrat emotivni a zranitelny old schaterhand.-) perfektni sam hokins a naprosto brqavurni indiansky humor..a vyzdvihuju kameru krasne natočeno!!!(15.1.2017)

ultimatni prekvapeni pro mne !!! nechapu nikoho kdo da min nez tri hvezdy.-) od minuty vtazeny do deje uzil sem si to..prvni dil je tvrdy a ponury s par výbornými hlaskamy.-) prekvapeni na plne čáře .(15.1.2017)

jeste lepší než jednička..ziskani slavných koní i pušek,zajimave pribehy,pribeh sama hokinse a hlavne nčoši a schaterhanda .-) a hlavne desitky zkvelých hlasek krásná hudba a uchýlný záporák,magor.-) indiansky apačský humor je bravurni dlouho sem se na tech suhých hláškách tak nezasmal .-DDD Winnetou samotný ma charizma je uveritelný a lidský ,vtipný škodolibí i zabiják(15.1.2017)

dokonalost tohle jde udělat těžko lépe.-)ale to si zdejší trogloditi neuvedomují!! bravurní hudebni doprovod ze ktereho naskočí husina scenar je velmi povedený a scenerie epicke .-) stejne jak postavy.-) plný pocet(21.1.2017)